Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3481 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Dzięki i nawzajem.
Widać jak sami sobie nie złożymy życzeń to nikt nie złoży.

I po co nam dziewczyny???

A podobno to facet nie pamięta o rocznicach i innych ważnych datach....

Oj andrzeju, ty zawsze powiesz mądrze i z sensem, nikt o nasn ie pamieta? Inni dostlai na NK czy gdziei ndziej życzonka a ja? Nawet niek mnie nie odwiedził. Ja zawszep owtarzałem że ja jestem, alem nie nie ma :) :) I tak co roku, na gwiazdke od co niektórej o dostane. Ale co jak co, od Patrysi dostałem lizacka :) :) Tylko ona dlam nei troche starawa :) Bardziej to Ona dla Andrzeja :) :)

No o 8 marca też zapomnimy :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 10:02
  •  

#3482 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Patrycja??? hmm ile ma lat?? Imie mi się podoba :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3483 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmmm o ile się nie myle to dzień chłopaka to święto ochodzące swoich chłopaków,a dzień mężczyzn to dzien w którym składać się powinno wszystkim :)
Ale mimo wszystko Wszystkiego Najlepszego Chłopaczki by Wam się dobrze powodziło w życiu :) i samych udanych podrywów życzę .! :) :)

#3484 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dziekujemy EDEK :)

#3485 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heh jeden porządny podziękował :) wporząsiu nmzc :) sama przyjemność składać życzenia :)

#3486 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 porządny :) <rotfl> heh w życiu się tak nie uśmiałem :) :)<rotfl> <rotfl> <rotfl>

#3487 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dzięki :) Ale trzeba było się upomnieć...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3488 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe wcale się nie trzebało :) ja dawno w kalendarz nie zaglądałam,a w szkole juz nie obchodzę takich swiąt bo za żadko mam mam zajęcia :)

#3489 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no dziekujemy, teraz dopiero bo nie bylo mnie na AF szybciej

Adrzeju szanowny ona ma 20 lat :)

#3490 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hmm wiek pasuje

daj fotkę :)

ona pali czy nie??

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3491 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 październik 2009 - 15:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja mam zwałe... Ostatnio w szkole jak byłem to migło mi sie jak chłopak świrował do dziewczyny, zaczepiał ją itd...

Dzisiaj rano jadę, patrze idą a on jej plecak niesie, spowrotem wracam ze szkoły, patrze a on 2 plecaki i torbę tacha, patrze a to jej koleżanki rzeczy jeszcze ma na swoich barach -moze zazdrosna tez była i mu dała :)

Około 1,5 kilometra w jedną stronę tak robi a ona traktuje go jak kolegę (przyjacielem nie można nazwać tego) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3492 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 październik 2009 - 15:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To się nazywa wykorzystywanie :) i gdzie tu równouprawnienie?? I tak mu nic nie dadzą...

bullet_black.png

#3493 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 październik 2009 - 15:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A czy ona zmusza go?

A jak bym kazał w ogien Ci skoczyć to skoczyłbyś? :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3494 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 październik 2009 - 15:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie :) aż tak ciepło nie lubię gdy jest :)

bullet_black.png

#3495 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 październik 2009 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzeju, ona pali, ja ją nauczyłem :) (żart) Ale palić to na serio pali

Andrzeju, ona pali, ja ją nauczyłem :) (żart) Ale palić to na serio pali

Ej, mieliście kiedyś tkaie coś, że koleżanka wam pasek od spodni odpinała? :) :) :) Kurcze jak człowiek sie wtedy czuje dziwnie :) . Mysli się eeeeee co to takiego, ale jak przychodzi co do czego :) Heh, jaja muszą być, bo życie było by zje*** Musze się wybrac na podryw jutro, wybierać coś z TR bo w zawie nie ma :)

#3496 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 październik 2009 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 aha to dziękuje fotka już nie potrzebna.

bullet_black.png

#3497 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 01 październik 2009 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to przez papierosy odrazu na starcie kogoś skreślasz Andrzeju??? palenie można rzucić

#3498 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 październik 2009 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 całować z popielniczko się nie będę.

Można ale to sporadyczne przypadki.

bullet_black.png

#3499 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 01 październik 2009 - 20:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no tylko żebyś czasem nie przekreślił kogoś naprawde wartościowego - każdy z nas ma jakieś wady i zalety - i zasada "mierzenia każdego własną miarą" nie ma tu zastosowania
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3500 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 październik 2009 - 20:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Akurat tego jestem pewien. Jak pali to nie dla mnie.

bullet_black.png