Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3441 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej nie załamuj się znam przypadek ze prawdziwa miłość przyszła dopiero po 40 wiec wszystko możliwe :) A tak przy okazji to według was jaki wiek jest odpowiedni na poważne związki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:41
  •  

#3442 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 21:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 22-26lat? :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3443 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie da się określić jednoznacznie wieku. czasem 18 wystarczy a czasem dopiero 25. Na pewno nie 13-15

Andrzej nie załamuj się znam przypadek ze prawdziwa miłość przyszła dopiero po 40 wiec wszystko możliwe :) A tak przy okazji to według was jaki wiek jest odpowiedni na poważne związki?

to se jeszcze trochę poczekam....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3444 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Głupie gadnaie ze za wcześnie. po prstu wziełem gówniare która nie ma pojęcia o miłości. Bo mój kuzyn wzioł równa sobie i są bardzo szczęśliwi 3 lata już. ale ten czas zasówa dziwie sie że jeszcze wojkiem nie jestem :)
Mój Wladimirec podbija świat

#3445 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "gówniare" no właśnie dlatego mówię ze za wcześnie.Jak bys poczekał aż będzie miała te hmm 16 lat chociaż... ja zbyt długą zwlekłem...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3446 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 22:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ 13091993 Lol 500 no to miałam racje,że ku zgodzie :) nawet bardzo hihi :)
Nooo to,że tak powiem mogę myśleć w moim wieku o poważnym związku :) Tylko czy warto już się w to pakować <mysli> :) :) No takie 13-15,a nawet znam 20 które kochaja chłopaka,a na drugi dzień są z innym i tak co miesiąc kochaja innego <olaboga> zupełnie ich nie rozumiem .! :)

#3447 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 11 wrzesień 2009 - 05:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tyle , że w tej szkole nie ma fajnych facetów :) Jak siedzimy z kolegą na ławce to zawsze ktoś ciekawy nas odwiedzi :)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#3448 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 wrzesień 2009 - 06:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Głupie gadnaie ze za wcześnie. po prstu wziełem gówniare która nie ma pojęcia o miłości. Bo mój kuzyn wzioł równa sobie i są bardzo szczęśliwi 3 lata już. ale ten czas zasówa dziwie sie że jeszcze wojkiem nie jestem :)

No widzisz a ja startowałem do równej sobie i ona mnie w d*pie miała, znaczy moje uczucie, chociaż wiele razy mi mówiła jakim to jej super kolegą jestem, za to poleciała na kolesia który sie wyje...ał Simsonem koło jej domu i wylądował w krzakach, a on ją po dwóch dniach porzucił i jak mi o tym opowiadał to sie śmiał

#3449 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 wrzesień 2009 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ten motyw z Simsonem to przedni. :) Może liczył chłopak na czulą opiekę. :)

#3450 Share zimny

zimny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny,szeroko pojete rolnictwo ( ale tylko uprawy specjalistyczne), budownictwo :P, itp itp ;]

Napisany 19 wrzesień 2009 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czesto kobiety szukaja same niewiedzia czego, ale jezeli byles jej kolega to raczej nie liczyłbym na nic wiecej bo traktuje Cie poprostu jak dobra koleznakę (oczywiscie mowie to bez zadnych podtekstow) :),a z "kolezanka" raczej sie nie umowi
a dojsc czego konkretna "jednostka" :) pragnie to jest czesto loteria i łud szczescia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3451 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 20:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tu się z tobą nie zgodzę "dobry kolega" to dobry punkt zaczepienia do czegoś więcej znam sporo par które na początku były tylko kolegami. obecnie sam jestem w takiej sytułaci trochę dziwnej bo na początku pana wyraźnie daje mi do zrozumienia że coś może z tego być a tu wczoraj szok dowiaduje się od niej że pisze sms z jakimś janem i że go bardzo lubi itd i weź tu się połap....

#3452 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiec albo atakuj albo sobie odpuść.

bullet_black.png

#3453 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 sam narazie nie wiem co robić. muszę obczaić tamtego typa

#3454 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 on w tym czasie obczaji to dziewczynę.

bullet_black.png

#3455 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 wrzesień 2009 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trafna uwaga Andrzej. Trzeba powiedzieć że w tej kwestii masz doświadczenie i z tego co widać to niestety je masz...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#3456 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ;( najlepiej nie kochać. wtedy serce nie krwawi ....

mi sie sprawdziło :)

bullet_black.png

#3457 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 22 wrzesień 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pożyjemy zobaczymy nie ma co się spieszyć trzeba po woli konsekwetnie zdobywać

#3458 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 wrzesień 2009 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tez się nie spieszyłem...

jak cofnąć czas??? ;(

bullet_black.png

#3459 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 wrzesień 2009 - 23:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ma powoli :) albo dryfujesz albo działasz, szybko bez drętwych podchodów z których często wychodzi kaszana. Zwykle zaczyna sie miło, piszecie smsy, rozmawiacie, powoli mija czas, spotykacie sie, wspólne spacery, przytulanki, nawet pocałunki i w pewnym momencie okazuje sie że jakiś gość którego poznała tydzień temu raptem zerżnął ją w samochodzie, a wtedy wielkie zdziwko że co to jak to? Taka porządna dziewczyna była :) Wiem że takie Love Story jest może niesmaczne ale bardzo często prawdziwe, do bólu prawdziwe. Pewnie dość często spotykacie na ulicy zdrową laske trzymającą sie za ręke z kolesiem o twarzy jak pożar lasu gaszony śrubokrętem, zastanawiacie sie wtedy co ona w nim widzi? Poznacie status kolesia (społeczny, zawodowy, finansowy, itp.) to sie dowiecie :) Pani czuje sie bezpiecznie i komfortowo a panu więcej niż zdrowego lachona obok nie potrzeba, wszyscy są szczęśliwi. Prestiż pojmowany na dwa różne sposoby. Generalizuje ale statystycznie tak wychodzi w opisanym przypadku. Straszne, co? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3460 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 wrzesień 2009 - 06:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @mirasek mało obyczajowy ten Twój post, ale jak najbardziej się z Tobą zgadzam. :) Od siebie dodam, że, raptem za jakiś czas okazuje się, że ten szanowny pan och i ach, okazuje się być kompletna porażką. Jest to tym bardziej irytujące, gdy człowiek wcześniej interesował się tą dziewczyną.