Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3281 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 15:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Spoko. Szkoda ze ja nie mogę na takie pożegnanie :(

Ale do puki nie ma obrączki na palcu iskra nadzieje będzie we mnie żyć.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:43
  •  

#3282 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 19:55

... naiwnosc tych dziewczyn bo wierzą takiemu rudemu frajerowi ...
Pan Bóg stworzył rudego i rzekł: Strzez sie chu** tego....

Kocham stereotypy :(
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#3283 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 20:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio dobrze gada <piwo>

pany że tak powiem nie dajcie się babom!!! w sobotę na weselu byłem i nieźle się bawiłem i sąsiad był żonaty zawołałem go na wódkę wypiliśmy po kielonie a tu żona przychodzi i go zabiera dosłownie za krawat... to był tylko taki przykład ale widzę że dużo chłopaków pozamieniało się chyba ze swoimi panami spodniami na spódnice...

#3284 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No chłopaki dziś robilem mała podrywke :) Ziemi ale nie obylo sie też bez tego o co chodzi w teamcie :) Jechał kumpel Fendtem i jego zakupiona powypadkową przyczepa po remoncie 8 tonową ja akurat dałem bratu poorac troche i go zatrzyamłem kumpla znaczy się patrze, wysiada on, potem drugi jego brat na końcu jego kuzynka :( ale kurde dziołcha za***ista a jaka miała :) Normalnie ide jutro pomóc im zboze zwalać :)
Mój Wladimirec podbija świat

#3285 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 eee to niezłe spotkanie jak ładna i fajna to też bym tam przy zbożu był i po pracy jakieś piwko i bajera;p

#3286 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 22:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeżeli przy takich widokach robic to moge nawet ręcznie bele ładować widłami 120 :(

#3287 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 06 sierpień 2009 - 22:23

No chłopaki dziś robilem mała podrywke :) Ziemi ale nie obylo sie też bez tego o co chodzi w teamcie :) Jechał kumpel Fendtem i jego zakupiona powypadkową przyczepa po remoncie 8 tonową ja akurat dałem bratu poorac troche i go zatrzyamłem kumpla znaczy się patrze, wysiada on, potem drugi jego brat na końcu jego kuzynka :( ale kurde dziołcha za***ista a jaka miała :) Normalnie ide jutro pomóc im zboze zwalać :)

A tylko zboże będziesz zwalać? :)
Gratuluje widoków.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#3288 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie tylko, to tylko przykrywka, kumpel wie co sie szykuje. połowy :(

#3289 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, motoryzacja, i wszystko po troszku.

Napisany 06 sierpień 2009 - 22:44

dawno tu nikt nie zaglądał, zapewne żniwa i te sprawy :(
maresek2 jesli ona Ci sie podoba i z wzajemnością to zycia na wsi mozesz zawsze jej częsciowo nauczyc, bo nikt nie mówi,ze od razu bedzie chciała wspólnie z Tobą prowadzic gospodarstwo, jesli cos ma z tego byc dogadacie sie ;] a co do rodziców nie przejmuj sie bo jesli ona bedzie chciała z Tobą byc to ich tez przekona nawet jesli zle zareagują ,ale nie bądz takim pesymistą ;]
jak u was z wakacyjnym podrywem? :)

Napeweno jakoś będzie czas pokaże, normalnie to się dogadujemy. Troche tej wsi jej naucze, ale wsumie to do niczego niebede namawiać.

#3290 Share rafal19

rafal19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 06 sierpień 2009 - 22:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no i o to chodzi zeby sie dogadac :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3291 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 08:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehehe byłam bardzo zajęta :( oglądaniem kombajnów w czasie pracy :) czyli u przyjaciółki byłam jakiś czas :) a ze się tam napatoczył wspaniały kolega to jakoś się skumaliśmy :) a zobaczymy jak będzie dalej :) powolutku...jak to wcześniej ktoś mówił "Nie odrazu Kraków zbudowali" :)

#3292 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 powolutku do skutku. No dziś to była super jazda fendtem :( Some woziliśmy a ona na samym staniku i w kruciutkich spodenkach na przyczepie się opalała i siedziała na błotniku i przywiązywała rolki na przyczepie ło tam świetnie nadawał się teks. z ,, sami swoi" Pomóc ci? Nie dam se rade.... no to ci pomoge, no i też wskoczyłem na tą przyczepe nie wiedziałem ze tak wygimnastykowany jestem :)

#3293 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zobaczyles taka laske to zaraz sie wygimnatykowales haha .. no no to poluj poluj az do skutku tylko pewnie po wakacjach ci ucieknie z tego co wyczytalem .. czy bedziesz chcial cos dluzszego niz wakacyjna przygoda

#3294 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, motoryzacja, i wszystko po troszku.

Napisany 07 sierpień 2009 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ah te żniwa wszyscy się rozbierają :( Nobo lato jest nii, i jest czase na co popatrzec.

#3295 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem damian jak to bedzie, jak by co to ona mieszka jakieś 8 kilosów tylko że w mieście Ale widać że podoba jej się na wsi :(

#3296 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 21:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 e to blisko z tego co piszesz to podoba mi sie ona;p

#3297 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mogę ją odwiedzić kiedy tylko pojade po jakieś części do grene czy agromy ;p Ona wczoraj była w agromie po pasek klinowy do Favorita :(

#3298 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tez mieszkam w miescie i jej sie nie dziwie ze ja ciagnie na wies :( .. teraz zadko kiedy mozna spotkac taka dziewczyne :) .. no no nie tlyko laski sie rozbieraja w zeszlym roku jak jechalem ciagnikiem to laski sie za mna ogladaly jak jechalem bez koszulki . ale nie wiem na co one tak sie patrzyly ale specjalnie sobie zwolnilem zeby na nie popatrzec :) . no no ale jak bedziesz mial mniej roboty to nawet rowerm albo samochodem do niej wpasc pogadac i wogole mozesz . wiec wiesz jak sie jej podoba a chcesz zostac an wsi to moze warto o tym pomyslec zeby ja sobie przyblizyc i zeby sie wam ukladalo i wiesz roznie bywa moze za pare lat slub i wspolne gospodarowanie :)

#3299 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 sierpień 2009 - 22:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale fanie by było i bym miał wprawona panne co by mi pasy zapinala na przyczepach z rolkami :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3300 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 09 sierpień 2009 - 08:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No no czesio ładnie poszedłeś. Jak ja pytałem tej co z nią ostatnio na imprezie byłem i wieczory spędzałem to ona szanuje moją prace, a z miasta jest. Raz jak byliśmy bardzo blisko to wpadłem bo włosów nie umyłem i mi jeb... krowami :) Ale nie było zła wręcz przeciwnie cieszyła się że przyszedłem do niej. Za tydzień mamy dożynki muszę sobie mapę wydrukować do jej domu bo mam 45 km w jedną stronę :) Sobie podylamy :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich