marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

jakub16    122

jakby jedno w drugie nie pasowało to na wcisk :):):)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

ja słucham dance trance itp czyli muza taka jak leci w energy 2000 i innych klubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A czego Ja :) JA wszystkiego co wpadnie MI w ucho....tylko nie metal :)

dobre Skiet tio fajne JEst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

A ja słucham disco polo :) .Mam na kompie 3 gigabajty tej muzy, jak jadę na pole to biorę telefon z mp3 na którym same DP słuchawki na uszy i jazda :) . Już nie wyobrażam sobie pracy bez tej muzy, a co najdziwniejsze nie pochodzę z Podlasia.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

juz byś chciał :) ty się lepiej bierz a nie czekaj az cie chlopaki poderwa :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja sie tym nie przejmuje to ze sie rozplacze to była ironia.. to chodzi o to ze dzisiaj sie z tymi pojebu#$%ami pożarłem i teraz nie wiem co robią... a ze teraz gdzieś na disco są to już sie wstawiły pwenie...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafix    0

Ohohho widze ciekawie się robi no taki temaci kna AF podoba mi sie bardzo :)


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Wszystkie laski nie są złe, zawsze znajdziesz jakaś z którą można pogadać, ale zawsze znajdzie się taka "gwiazdeczka" która myśli że wszyscy będą na niej skupieni.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ale powiem jedno jak kogoś głupota chwyci w gim tak do końca lo czeto nie pószcza;/ a studia to już inna bajka...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

Ewelina na serio sie sfochowała?

 

monotonnie i nudnawo to tu jest od 17;/

 

dobry pomysł z tym ogłoszeniam;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafix    0

Disco polo ja uwielbiam sluchac disco polo gadają ze disco polo to obciach wiejskei itp ale jak na dyskotece disco polo zagrają to wszyscy tańczą cwaniaczki z miasta :)


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do klasy o bardzio śmiesznej nazwie TM/H/S czyli technikum mechanizacji rolnictwa (Ja), hodowli koni i samochodówka. Z dziewczynami wszyscy z Tm-ki dobrze żyjemy ale z chłopcami z TS się "gryziemy". Oni myślą, że są z miasta to im wszystko wolno. Rozwalają nam całe lekcje. Niszczą atmosferę panującą w klasie. W niczym się nie udzielają. Ale co jak co w tym roku się ich znów troszkę przerzedzi to będzie może lepiej. Do 4 kl jeszcze tylko rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Gdzie Ja się obraziła zgupliście czy jak :)

A wogóle to disco jest fajne wszedzie i we wsi i w miescie :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

no no :)my wolimy sie na normalne party umawiac :) Za duo ludzi temat przegląda i dlatego .... :) Co tak ucichło ?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

idę spać bo jeszcze ja zaproszenie dostane na to gej party i dopiero się narobi :) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja nic tam o banach nie pisze bo obaj mnie zbanują i będzie dopiero;d ewelina sie nieudzila i temu sie nam gej czat zrobił;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ludzie problem. Moja przyjaciółke jakis dupek prześladuje sapie do niej. i wogóle nei wiem co poradzic, a ma opory zeby tu sie zarejestrowac na AF, a myśle że tutaj coś byśmy zaradzili z nią


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

namów ją namów;d jaki problem zbierzemy ekipe af i zrobimy z typem porzatek;d moja uwaga jest taka, ze piatek nie zalicza sie do udanych jesli chodzi o postowanie...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
hehehe...moze Cie ominie ta propozycja :) :)

 

 

 

jedyne wyjście aby ominąć tą imprezę to jak to zaproszenie od Ciebie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Dobra ja też już ide . narazie :) Dobrej nocki dziewczyna zycze :)

A reszcie dobranoc


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

wpadeniemy mu na chate i meksyk zrobimy;d ja już sie przymieżam do takiego wstępnego w szkole na kilku lekcjach;d tak na marginesie;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Tez spadam....

Pa Pa wszystkim...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Łukasz a jak tam Ania??

 

papap podrywaczu chłopaków :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj