marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

Nie tylko ty się wzruszyłeś czytając to. Ja chciałem aby Asia poznała Karolke. Przedstawić Asie jako swoją dziewczynę. Marzenia pękły jak bańka mydlana.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Edzia dobre :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak pali to możesz na papierosa zaprosić ale czy jej się spodobają takie jak ty będziesz miał :D

Najlepiej jak ktoś by was sobie przedstawił i w tedy już rozkręcisz rozmowę.

 

Ja zawsze jak widzę koleżankę z jakąś co jej nie znam to pod byle pretekstem coś się jej pytam i przy okazji poznam nową dziewczynę.

Tak jest najłatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

e tam dobre palący z palący zawsze się dogada i dla palącego to nie jest smród! a nie palący z palącym się nigdy nie dogada w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziecie razem śmierdzieć fajkami a to już coś ;p

A tak na poważnie spytaj się czy może pójdziemy na fajkę czy coś takiego, potem tylko złapać gadkę.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jak Ci zależy to uwierz w siebie i nie wygłupiaj sie, tylko idź i z nią pogadaj. Ja już sprawdziłem tą metodę wiary w siebie w paru przypadkach i żyje mi sie przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Weż kup cienkie smakowe to zaplusujesz :D nie żebym paliła :) koleżanka się przechwalała,że dobre są,a druga pali tylko cienkie :) to chyba dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No Westy Ice nie śmierdzą, tutaj wogóle jak są zmrożone to sama miętka :D A mamy pogode jaką mamy cały dzień mróz w cieniu brr więc Będą bardzo intensywnie pachnieć miętą :) A wiem że ona takowe pali :) No moge też West super link cienkie, też chwalą, sam probowałem :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ona chodzi do Twojej szkoły? Poczęstuj ją ćmikasem zapal jej spójrz na nią i jak się spojrzy wystarczy że się uśmiechniesz albo mrugnij okiem. Wystarczy zapytać "Co tam ?" i już rozmowa się rozwinie


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wystarczy się uśmiechnąć szczerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

albo poprostu podejdz do niej. spojrz jej prosto w oczy i powiedz poprostu cześć. ale pamiętaj, ze musisz wygladać na pewnego siebie, ona musi czuc ze chcesz ja poznać


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Dawno tu nie odzywalem sie ..

 

ale z tym usmeichem to nawet dobre .. wiem z dosiawczenia zawsze jak jechalem do szkoly to w autobusie widzialem czasamia taka laske i sie usmiechalismy do siebie ja nie zagadalem bo jakos tak glupio ale zawsze ona wysiadala tam gdzie ja i raz podeszla z nienacka do mnie dala mi kartke z numerem i dala dyla .. w szkole tak sobie patzrylem na ten numer i jakos napisalem do niej i sie rozmowa krecila potem sie jakos spotkalismy pogadac moze nie fakt ze bylem zajety to moze by bylo cos wiecej ..

 

 

a co do gojenia ran inna to nie polecam ja tak odwalilem laska mnie zostawila ktora kochalemale po tygodniu mialem inna .. ale co z tego ze bylem z tamta jak kochalem Kamile caly czas no ale coz jakos po 4 misiacach byc z inna zebralem sie na sily i napisalem do jej kolezanki czy mam u Kamili jeszcze sznase i wogole .. no i sie spotkalem z Kamila i jej kolezanka pozniej zostalismy sami i jakos sie udalo wrocic do siebie ona przez ten czas zroumiala ze mnie kocha i ja tez zrozumialem ze bez niej nie dam rady . no i z 2 dni bedzie poltorej roku razem (nie zebym sie chwalil)

 

a co do palacych dziewczyn to jesli chlopak nie pali i sie z nia caluje to bynajmniej mnie odpycha bo same fajki i wogole ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak chodzi do tej samej szkoły, tylko inny profil. Ale widuje ją pare razy dziennie, tylko w środy rzadko, no dzis widziałem ale i tak z fajerkami nie wypaliło by bo krotka przerwa była a po tem z powrotem na mechane cały dzień tlyko godzina w szkole. Postaram się w piątek bo jutro mnie nie ma. no i na poczte trzeba zajechać rano samochodem po zaopatrzenie :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A jak bys jej zaproponowal jakies male wagary tak w sordku z godzinkie dwie albo z kilku ostatnich .. tylko pogoda nie za bardzo na spacer .. bo tak wiesz na przerwie bys ja zaprosial na fajke a jak by sie konczyla to bys sie spytal czy moze nie pojdziecie juz na lekcje tylko na spacer pogadac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie wiem wagary to tak nie bardzo :P Ona czasami czeka na autobus. Tylko ze ja samocho0dem to sie szybko do domu zwijam bo mam zwykle do 12, czasami 13 a ona do 14 ma minimum


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No wiesz moze sie raz poswiecic dla niej i poczekac za nia i za proponowac ze ja podrzucisz do domu i podrodze sobie pogadacie .. nie szalej tylko jedz tak nie za szybko nie za wolno zeby rozmowa trawa troche a nie 5 minut . a jak sie zacznie milo rozmawiac to zawsze mozna zwolnic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Heh ta rozmowa by taka krotka nie była bo do mnie mam 30 kilometrów a do niej to z 40 będzie też spokojnie :P Tylko problem że z kumplem jeżdże :D A nie sam, brak prawka :(

 

Heh ta rozmowa by taka krotka nie była bo do mnie mam 30 kilometrów a do niej to z 40 będzie też spokojnie :P Tylko problem że z kumplem jeżdże :( A nie sam, brak prawka :) I z tym poczekaniem też zbyt nie zalezy odem nie. Ja to pewnie moge czekać do końca, tylko są jeszcze inni którym się pali mocno i trzeba jechać i koniec


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

aha no chyba ze tak to co innego a to jak dobrze rozumiem to ty nie masz prawka a jak bys z nia raz wrocil autobusem co?? usiadl sobie kolo niej i zagadal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A ja mam taki problem: znam dziewczynę już 7lat, od 2lat ją obserwuję i mi się podoba. O Czym radzicie rozmawiać z nią, aby jak będę z nią rozmawiać, to zrobiłaby się miła atmosfera i jak do tego podejść, aby chciała się zacząć ze mną spotykać? Dziewczyna ta studiuje zarządzanie, a ja elektrotechnikę i jest rok starsza.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

najważniejsze, żeby ona widziała że słuchasz, co ona do ciebie mówi. staraj się jak najwięcej o niej dowiedzieć, musicz pokazać że cię ona intertesuje. a zapytaj, czy ma kogoś. to będzie znaczyło, że interesujesz się nią, jak kimś bardziej niż tylko koleżanką


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Dzięki za podpowiedź. Co jeszcze mógłbym zrobić, żeby ją do siebie przekonać.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

mowisz ze znasz ja 7 lat wiec powinienes wiedziec co jej imponuje i wogole .. ale jak sie spytasz czy ma kogos jak powie ze nie to spytaj sie jakiego chlopaka szuka, jakie jest jej ideal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj