marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Ja u Ani chyab też na rozpoczeciu roku wracając z mechany podrzuciliśmy kumpla co mieszka przy moim gimnzajum byłym W jednym budynku tylk oze w starym i Ania i inne czekały na autobus ja wysiadam ona juz usmiecha ise podszedem i git przywitałem sie, buzi jak zawsze (to tradycja) no i dalej na chate od niego poszliśmy. Ale jakoś onam nei w chu*** robi jak chce. w sumei Lordhagen wie najlepiej


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu, tak ja wiem najlepiej, bo zawsze jest mnie najwięcej tam gdzie nie potrzeba. Ja na twoim miejscu dałbym se spokój bo to nie ma sensu ciągnąć tego dłużej, chociaż jak z nią pisze to doskonale cię rozumiem...

 

Rób tak jak mi na gg mówiłeś, 130 km/h, wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

To ja sie pochwale:P Kinga ma na imie poznałem ją 23 limca na festynie od tamtej pory ciągle piszemy na gg i sms. Był taki jeden co też do niej zarywał groził mi że wj*bie, a ona mnie wybrała:P a tamten był jej przyjacielem i chciał coś więcej. I powiedziała my tak nie masz z nim szans:P


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Andrzej w Płocku będą wybory mis byś sie wybrał :)

może byś poznał jakąś :)

 

 

nie no żart.

 

 

Do nas do klasy miała dojść koleżanka ale jakoś od początku roku nikt jej nie widział.

albo jest chora albo chodzi do innej szkoły nie wiem :)

A podobno ładna :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja mam do was pytanie , kiedyś pisałem na forum , że kochałem pewną kobietę , ale przez zawistne koleżanki pokłóciliśmy się i przestaliśmy kontaktować , miałem ją w znajomych na NK , potem wzięła mnie na czarną listę , jakoś 1,5 roku temu , teraz dziewczyna chodzi ze mną do szkoły , poznałem jej koleżanki , było tego trochę , dziś dziewczyna wysyła mi zaproszenie na NK oczywiście , jak myślicie , czy chce wyciągnąć rękę na zgodę ? Jak ją zobaczyłem 1 września to bałem się podejść , myślałem , że mi oczy wydrapie :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No to chyba zmądrzała i stwierdziła,że warto dalej się kontaktować :) to ku zgodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Andrzej a jednak kosz czyli wybrała tego , który obraca je dwie???? Ja na twoim miejscu poszukał bym innej dziewczyny wystarczy popatrzec dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie wybrała tamtego bo tamten wybrał to z którą jest. Czyli oboje jesteśmy samotni ale nie dla siebie...

 

Ale i tak iskra nadzieii będzie we mnie żyć.

 

Andrzej w Płocku będą wybory mis byś sie wybrał :)

może byś poznał jakąś :)

 

 

nie no żart.

 

Dla mnie jest jedna miss ASIA


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie już się poprawia teraz tamtego ma w d... :) i właśnie sobie z nią tak superancko pisze na GG :) może coś z tego będzie :)

 

A jeszcze nie dawno we mnie nadzieja prawie zgasła :)

 

Mimo że teraz jestem w nowej szkole gdzie fajnych lasek z LO jest :) :) mnóstwo :) :) ale ona dla mnie i tak jest naj... itd :)

Ale w klasie mam tylko 2 i to taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie wybrała tamtego bo tamten wybrał to z którą jest. Czyli oboje jesteśmy samotni ale nie dla siebie...

 

Ale i tak iskra nadzieii będzie we mnie żyć.

 

 

 

Dla mnie jest jedna miss ASIA

 

 

UrsusCzesio też był tak przekonany, że tylko ta jedyna, a jak z nią gadałem to sie różne dziwne rzeczy okazały :/ Ale powodzenia życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

No to chyba zmądrzała i stwierdziła,że warto dalej się kontaktować :) to ku zgodzie :)

Ostatnio piszemy po kilka godzin dziennie , w szkole nie wiele rozmawiamy , ale za to na przystanku :) Stwierdziliśmy , że musimy zeswatać jej najlepszą koleżankę z moim najlepszym przyjacielem :) O swataniu piszemy 15 minut a o innych bajerach 3 godziny :):) I najlepsze jest to , że ja jej nie męczę i nie nudzę , to ona zawsze pisze pierwsza ;D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak tak Leszku, zmądrzałem i ją olałem no powiedzcie ile można się męczyć? Lepiej dać sobie spokuj jeżeli i tak nic nie bedzie. Mówia że ja jej nie kochałem. To jak bym nie kochał to bym póltora roku sie nie meczył dla niej, dla nas. Aleo na miała to w d*pie bo jak twierdzi że ja na jej gosp lece. Żal jest i tyle


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Cieszę się z twojej decyzji, ja też zmądrzałem i skończyłem z tym gównem na początku wakacji (albo zaraz przed, nie pamiętam już), 11 miesięcy ten syf trwał, szkoda mi było życia na jakieś głupie błędy młodości, już sie nie chce zakochać póki nie będę gotowy na stały związek, bo to tylko szkody przynosi w mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tak tak Leszku, zmądrzałem i ją olałem no powiedzcie ile można się męczyć? Lepiej dać sobie spokuj jeżeli i tak nic nie bedzie. Mówia że ja jej nie kochałem. To jak bym nie kochał to bym póltora roku sie nie meczył dla niej, dla nas. Aleo na miała to w d*pie bo jak twierdzi że ja na jej gosp lece. Żal jest i tyle

 

Pisałem ci na gg. Jesteście za młodzi na poważny związek. Ty zacząłeś za wcześnie a ja za późno ...:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Andrzej nie załamuj się znam przypadek ze prawdziwa miłość przyszła dopiero po 40 wiec wszystko możliwe :) A tak przy okazji to według was jaki wiek jest odpowiedni na poważne związki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie da się określić jednoznacznie wieku. czasem 18 wystarczy a czasem dopiero 25. Na pewno nie 13-15

 

Andrzej nie załamuj się znam przypadek ze prawdziwa miłość przyszła dopiero po 40 wiec wszystko możliwe :) A tak przy okazji to według was jaki wiek jest odpowiedni na poważne związki?

 

to se jeszcze trochę poczekam....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Głupie gadnaie ze za wcześnie. po prstu wziełem gówniare która nie ma pojęcia o miłości. Bo mój kuzyn wzioł równa sobie i są bardzo szczęśliwi 3 lata już. ale ten czas zasówa dziwie sie że jeszcze wojkiem nie jestem :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

"gówniare" no właśnie dlatego mówię ze za wcześnie.Jak bys poczekał aż będzie miała te hmm 16 lat chociaż... ja zbyt długą zwlekłem...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

@ 13091993 Lol 500 no to miałam racje,że ku zgodzie :) nawet bardzo hihi :)

Nooo to,że tak powiem mogę myśleć w moim wieku o poważnym związku :) Tylko czy warto już się w to pakować <mysli> :):) No takie 13-15,a nawet znam 20 które kochaja chłopaka,a na drugi dzień są z innym i tak co miesiąc kochaja innego <olaboga> zupełnie ich nie rozumiem .! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Tyle , że w tej szkole nie ma fajnych facetów :) Jak siedzimy z kolegą na ławce to zawsze ktoś ciekawy nas odwiedzi :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Głupie gadnaie ze za wcześnie. po prstu wziełem gówniare która nie ma pojęcia o miłości. Bo mój kuzyn wzioł równa sobie i są bardzo szczęśliwi 3 lata już. ale ten czas zasówa dziwie sie że jeszcze wojkiem nie jestem :)

 

No widzisz a ja startowałem do równej sobie i ona mnie w d*pie miała, znaczy moje uczucie, chociaż wiele razy mi mówiła jakim to jej super kolegą jestem, za to poleciała na kolesia który sie wyje...ał Simsonem koło jej domu i wylądował w krzakach, a on ją po dwóch dniach porzucił i jak mi o tym opowiadał to sie śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten motyw z Simsonem to przedni. :) Może liczył chłopak na czulą opiekę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny    0

czesto kobiety szukaja same niewiedzia czego, ale jezeli byles jej kolega to raczej nie liczyłbym na nic wiecej bo traktuje Cie poprostu jak dobra koleznakę (oczywiscie mowie to bez zadnych podtekstow) :),a z "kolezanka" raczej sie nie umowi

a dojsc czego konkretna "jednostka" :) pragnie to jest czesto loteria i łud szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj