marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DARoROL    0
Oj Andrzej Andrzej... przecie jazda 60 jest prosta jak budowa cepa. Ja dziś w Olsztynie byłem zawieźć papiery na studia i doznałem szoku bo tam jest istne lachonarium :rolleyes:

:huh: na jak kierunek składałeś do Olsztyna papiery ??? :( iiii fakt tam jest duuużo kobiet :)) również na kierunkach związanych z rolnictwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Składałem oczywiście na rolnictwo innej możliwości nie widziałem. Czyżby kolega również wybierał się na uwm?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

:rolleyes: ja już tam jestem 2 latka kolego, 3 rok mi się kroi po wrześniu :huh:

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
Ale dzisiaj nad ranem miałem sen... Martina mi się sniła :rolleyes:

 

Coś tam było ze wszedłem do Ciągnika a ona tam siedziała, kurcze wstałem i sam sie dziwiłem z kad taki sen :(

 

Dobrze ze nikt mnie nie obudził, wczoraj nie przedawkowałem... :huh:

 

 

już wiemy kiedy zmieniałeś pościel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale lektura kurcze... wszystko do skutku, jak nie ta to tamta Panowie... jednym się nie spieszy innym przeciwnie... ja zmieniam stan cywilny 26 czerwca 2010 i sie ciesze heh...


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

hehe :)

a ja mam jej numer ( córki tego kierowcy ) :D

a i nie znalazłem jej na NK tylko ona mnie :)

a numer mam prosto od niej bo w sobotę też była po ojca i mi podała :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
już wiemy kiedy zmieniałeś pościel :D

To jak z tą nagą cyganką jadącą na koniu... Budzi sie, cyganki nie ma ale koń stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1
Heee szalejesz :D Oby tak dalej :)

 

 

jak szaleć to szaleć :)

 

od 20 do 28 sierpnia wylatuje do Paryża :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

To może ja opowiem moja historię. Jestem jak większość z AF z gospodarstwa. Przyszłość wiążę z gospodarstwem i jeszcze troche i mam przepis. Poznałem dziewczyne, wszystko fajnie świetnie sie dogadujemy i dalej jest ząk, ona jest z miasta a ja ze wsi. Niedługo ide doniej do domu inieweim jak zareagują na to jej rodzice????

Mówiła że jej to nieprzeszkadza że jestem ze wsi ale mi to przeszkadza, bo ona nawet niewie co to jest kukurydza. Teraz poszła na zaoczne i bedzie pracowac dalej w mieśćie, a ja za dwa lata kończe zaoczne. Niechce jej urazić, ale nieweim co robic dalej, mam wyrzuty sumienia bo to chyba niema przyszłości. ????

 

Co myślicie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

dawno tu nikt nie zaglądał, zapewne żniwa i te sprawy :(

maresek2 jesli ona Ci sie podoba i z wzajemnością to zycia na wsi mozesz zawsze jej częsciowo nauczyc, bo nikt nie mówi,ze od razu bedzie chciała wspólnie z Tobą prowadzic gospodarstwo, jesli cos ma z tego byc dogadacie sie ;] a co do rodziców nie przejmuj sie bo jesli ona bedzie chciała z Tobą byc to ich tez przekona nawet jesli zle zareagują ,ale nie bądz takim pesymistą ;]

jak u was z wakacyjnym podrywem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ehh :((

i chyba wszystko jasne??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Bo Ty to byś chciał żeby same Ci się drzwiami i oknami waliły :(

 

 

 

A jak tam Ewelinka żyje?

Podobno coś tam się iskrzy :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Bo Andrzej to tak gada jak u nas żule pod sklepami ze Rolnictwo im sie nie opłaci, no jak nic nie robią to i nic sie nie opłaci i tak samo Andrzej ubolewa :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marcin nie bądź taki pewien... siedzieliśmy sobie na ławce przed domem tak do około 1:30 w nocy. Skończyło się na pocałunku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

No to czego Chcieć więcej? Nie od razu Kraków zbudowali :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Andrzej ty to byś chciał od razu - przecież z kobietą to jak z ziemią, przecież najpierw musisz uprawiać żeby dało plon :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jest pewien problem.... Ona kocha pewnego chłopaka który ma dziewczynę ale ten związek się już rozpada i ona jest nim zainteresowana.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Andrzej ty to byś chciał od razu - przecież z kobietą to jak z ziemią, przecież najpierw musisz uprawiać żeby dało plon :(

 

 

 

Nie ucz ojca jak dzieci robić :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Jest pewien problem.... Ona kocha pewnego chłopaka który ma dziewczynę ale ten związek się już rozpada i ona jest nim zainteresowana.

 

To upraw ze dwa razy :( Poza tym Marcin chyba ma rację :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj