Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#2581 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 15 czerwiec 2009 - 18:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Żebym wiedział, że Edzia jest z Oświęcimia trochę wcześniej to bym już był u niej 5 razy :mellow:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:26
  •  

#2582 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie,że brak,ale no szczęścia ni mam akurat jeszcze :mellow:

#2583 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 19:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie było mnie trochę i trochę do nadrobienia miałem :mellow:

Marta współczuje cie tylu dni... :D

Ale fotka fajna :lol: Daj jo większa na nk :D

Co do bicia po piersiach to ja znam jedno dziewczynę która dostała po cyckach od ojca jak był pod wpływem %%%. To było jak jej zaczęły dopiero rosnąc.....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2584 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 15 czerwiec 2009 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I co ? Nie urosły ? :mellow:
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2585 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Urosły, urosły nawet nie takie małe. Ale z tego co wiem to nie było za wesoło...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2586 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 15 czerwiec 2009 - 19:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W większości tak jest :mellow:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#2587 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to mam mętlik w głowie , nie mogę pomyśleć spokojnie , moja super przyjaciółeczka pisze urocze SMS :mellow:

#2588 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale Ty masz ziomek problemy :mellow: weź no się raz a porządnie :lol:

Honda - The Power of Dreams :)

#2589 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeśli jest top prawdziwa przyjaciółka to nic miedzy wami nie dojdzie. Tak jak miedzy mną a Karolko

bullet_black.png

#2590 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Weź JĄ raz a porzadnie :mellow: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2591 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przyjaźnią tego bym do końca nie nazwał , zbliżyliśmy się do siebie jakieś 2 miesiące temu i się często spotykamy

#2592 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wszytko zależy jak do niej podchodzisz. Czy jako kandydatka na dziewczynę czy ma to być przyjaciółka. Ja z Karolko ostatnio widuje się raz na miesiąc. Musze co miesiąc jechać do Płocka i wtedy się spotykamy. Ale to jest tylko przyjacielskie spotkanie :mellow: Bez żadnych podtekstów

bullet_black.png

#2593 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mnie przeraża to , że Pauliny nie będę często widywał , Dominikę za to prawie codziennie :mellow: Dominiki jeszcze nie znam , Paulinę dość dobrze .

#2594 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @13091993 tak sobie czytam te twoje wypowiedzi i można Cie zaliczyć do owadów z gatunku bzykających :mellow: np. pszczoła :lol:

Honda - The Power of Dreams :)

#2595 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Akurat z żadną z tych trzech nic nie było :mellow:

#2596 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jeszcze :mellow: Może wszystkie na raz??:lol:

bullet_black.png

#2597 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na pewno nie polubiłyby się , każda z nich jest zupełnie inna :mellow: :lol: :D

#2598 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 aha. czyli po kolei musisz :mellow:

bullet_black.png

#2599 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej sie mysli przy zachodzi slonca tak na spokojnie sobie lezysz albo siedzisz i patrzysz wtedy sie spokojnie mysli tylko telefon zostaw w domu .. i od razu jest lepiej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2600 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 21:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja wczoraj spotkałem koleżankę na mieście której rok nie widziałem. No cóż pchała wózek jak sie później dowiedziałem tydzień wcześniej urodziła. A tyklo 12 miesięcy jej nie widziałem hehe.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."