Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 luty 2009 - 15:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nom właśnei za to na af prawie same chłopczyki :) no napewno jakas sie znajdzie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 06:10
  •  

#242 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 27 luty 2009 - 15:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chyba nie jest tak żle @Edek18.

#243 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 27 luty 2009 - 15:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kto powiedział, że na af znajde? pozatym ostatnio tacy jak ja nie są w modzie... teraz jest pogoń za typem "szpuncik"- kolega sie tak nazywa, pewien pokrój bardzo często spotykany, cwaniak co to nie on i wogóle...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#244 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 luty 2009 - 15:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to które z miasta są fajne no ty Ewelinko ,Madzia :) i jeszcze kilka innych by się znalazło.

#245 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 27 luty 2009 - 15:53

kto powiedział, że na af znajde? pozatym ostatnio tacy jak ja nie są w modzie... teraz jest pogoń za typem "szpuncik"- kolega sie tak nazywa, pewien pokrój bardzo często spotykany, cwaniak co to nie on i wogóle...

A kto powiedział że nie znajdziesz??

A @semos to cwaniak :) Bo jest z moich terenów :) Ja na Zygmunta to ze 2 razy w tygodniu bywam ostatnio :) BO do pani od PO przychodzę na strzelnice :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#246 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 luty 2009 - 15:56

kto powiedział, że na af znajde? pozatym ostatnio tacy jak ja nie są w modzie... teraz jest pogoń za typem "szpuncik"- kolega sie tak nazywa, pewien pokrój bardzo często spotykany, cwaniak co to nie on i wogóle...

Ludzie!!! Dawać flaszke i 100zł dla pana. Powiedział cos za mnie czego nie potrafiłem zinterpretować. Ani ,,Aruczek" grubas spasła swinia, choidzi w dresie wozi się po szkole jak mój gnój na polu i wogóle i wogólew podskakuje itp, wkurzam nie kolo, powinien by dostać wpier****
Ale mogą byc problemy. Cwaniaczek. Ch** mu w du*-**
Mój Wladimirec podbija świat

#247 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 27 luty 2009 - 15:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NA przykład :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#248 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 27 luty 2009 - 15:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oooo kurcze czego to się można dowiedzieć dzięki AF, zawsze myślałem i sądziłem, że jestem skromny, spokojny i małomówny a tu ZONK jestem CWANIAK

#249 Share dawid16

dawid16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jęsli mogę to wtrącę swoje zdanie :). Edek może powiedziec jak jest w miescie, są różni ludzie którzy zostali wychowani tak a nie inaczej. Więc to że na wsi są normalniejsze dziewczyny to trochę nie bardzo... Tym z "miasta" często odpowiadają te inne dziewczyny... Zgodzę się z tym że jest dużo takich którzy mają odchyły ale są też i normalni :) Za przykład mogę podać koleżankę pod nazwą Edek18 :)

#250 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oczywiście,ze tak JA mieszkam w miescie,ale znam ludzi ze wsi i są wporząsiu :)
i naprawde Ja JEstem w porządku >>?? hihi fajnie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share PacyficVista

PacyficVista

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czy ze wsi czy z miasta bez różnicy jeśli z domu nie wyniosło się odpowiedniego zachowania. A tak nawiasem mówiąc to "przeraza" mnie teraźniejsze gimnazjum

#252 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehehe...dokladnie jak mamusia itatuswychowaja takie tez sa dzieci :) :)

#253 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jeśli chodzi o gimnazjum to racja bur**l na kółkach :angry:

#254 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta a w Ameryce czy gdzieś 13letni ojciec ( taki jak ja ale jakos mlodo wyglada heh) i 15 letnia matka.......... Co to się na świecie robi..........
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#255 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No niestety jest burdel i będzie jeszcze gorzej, jak bezrobotni nie znajdą zajęci w domu tylko będą chcieli na komś sie wyładować jak wyzej przytoczony kolega z którym się normalnie kochamy :angry: I nir tylko on ale jego typ, tego u nas pełno. A przecież same wieśniaki u nas podobno ale nie którzy czuja się jak jacyś nie wiem blokersi, i sapia do innych fakt faktem że najgorsze degeneruchy odeszły w tamtym roku, ale pokolenie rosnie, mamy w 3 klasie pods takiego gostka sapie do kazdego, fack pokaże sie śmeije i sp***rza jak krzyżacy przed polakami pod grunwaldem. W 2 gim też jest chamstwo, tylko kto ma to wytępić?? Nauczyciele nic im nei zrobia sami pewnie się boją a 3 (my) Mamy wylane nie będziemy sobie psuc zachowania itp, jak ktos by się mocno prosił no to raz szybkiego i gites
Mój Wladimirec podbija świat

#256 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio też mamy sporo takich młodych gnojkow tylko ze z 4 podstawówki .......... do kazdego podskakuja a jeden taki łom do nauczyciela powiedział "po szkole bedziesz miał prze**bane " a potem na kolanach prosil i drzwi trzymal zeby do dyry nie isc ........ I co z takimi robic :)
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#257 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 27 luty 2009 - 16:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 gimnazjum to jest gimnazjum... niepotrzebnie stwożony okres w edukacji;/ woda sodowa do głowy dobija ludzią... ale cóż zrobic jeszzce długo będziemy ponosić konsekwęcje ustaw naszego <pip> rządu...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#258 Share dawid16

dawid16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 luty 2009 - 17:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 On wogóle kogos ma?? Jak nie to tu pasuje :)
@Edek18 np. to że tu piszesz już o czymś świadczy:P

#259 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 luty 2009 - 17:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chyba ma żonę i dzieci. ciekawe tylko czy chodziły do gimnazjum :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share dawid16

dawid16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 luty 2009 - 17:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może jego dzieci chodziły, więc chciał coś zmienić :).