marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Avendrion    40

@marcin974

No ale to był tylko sen <_< najgorzej to było chyba jak się obudziłeś i doszedłeś do wniosku że to sen :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Jakiegoś tam wielkiego szoku czy załamania nie przeżyłem ale przebudziłem sie i sobie myślę, kurcze jak to sie stało ze widzialem sie w nia, ale potem doszedłem do wniosku ze to mi sie śniło, ciężko bylo wstać heh

 

Ale to bylo jakos OT tak, nawet nie wiem z kad ten sen sie znalazł <_<


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marcin ale ty jesteś chyba niski. To by była ciekawa para <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Tak. Masz racje. Ty to zaraz myślami biegniesz dalej, piszesz o takich rzeczach o których ja nawet nie myslalem <_<

A o Tobie nie bede pisał jaki jestes :P

 

Juz nie bede publicznie pytał co masz na myśli pisząc ''ciekawa'' napisz mi prywatnie ma gadu. Jak bede ma kompie to odczytam. Teraz pisze z kom


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

No te sny niektóre to śa piekne tylko gorzej jak się budzisz a tu obok twoja stara d*pa leży <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

To było niezłe ;) Już mam dość...

 

Co do oczków mam 2 kolorowe :P Kto widział ten poświadczy. W koło źrenicy pomarańczowe, a potem zielone <_<

 

,,A ja nie chce czekolady, chce by miłość ktoś mi dał..."

Cały czas mi to po głowie biega <_<


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak czytam ten rzut to mam mieszane uczucia ze względu na Asie. Ci co śledzą temat wiedzo o kogo chodzi <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ja nie mówię ze to ja zrobiłem!!

ale tak samo ten błąd popełniłem <_<

i podobna reakcja była

 

 

i ja nie z "Asią" tylko Karoliną

ale już jest wszystko ok <_<


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ehh oba imiona bardzo mi bliskie ..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

hmmm tak bardziej sie zastanowić to bardzo bliskie <_<


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mi tak samo Asia x2 ... Karolina... Patrycja...Iwona...Kasia. teraz Ania No i wiele wiele więcej. Zobaczymy jakie dziewczyny będą w mojej szkole na mechanika żadna nie pójdzie raczej ale bedziemy mieli lekcje łączone z garkotłukami <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U meni to jest tak ze jedno kocham a druga to przyjaciółka <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mam problem, jeżdżąc na impezy potykam i poznaje wiele fajnych dziewczyn. Odwagi mi nie brak %% ;) Tylko jak się zapyta czym się zajmuje/co lubie robić/co robie Nie wiem co powiedziec, prawde czy skłamać <_< <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

prawde


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Mam problem, jeżdżąc na impezy potykam i poznaje wiele fajnych dziewczyn. Odwagi mi nie brak %% ;) Tylko jak się zapyta czym się zajmuje/co lubie robić/co robie Nie wiem co powiedziec, prawde czy skłamać <_< <_<

 

Moje koleżanki wiedzą czym się zajmuję na co dzień i nie robią z tego żadnej sensacji. A o śmiechu w ogóle nie ma mowy :P

Mów prawdę, z uśmiechem na twarzy i będzie ok :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Pracuje w moim gospodarstwie, u kolegi i u handlarza w swoim robie wszystkie prace a w 2 pozostałtch grzebie w ciągnikach itp tzn w tym ostatnim to bede grzebał. Ale jak pojade na zabawe to już bede tak za 3 tyg pojade niech mama ochlonie bo ja ostatnio naje*** przyszlem i rano wp okoju uuuu i szlaban Dobrze żen ie na T25 <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

powiedz prawde ze zajmujesz sie gospodarstwem i naprawiasz rozne maszyny .. i jak laska zacznie sie smiac to znaczy ze jest jakas pusta .. a jak nie bedzie robic z tego zadnego ale to znaczy ze jest normalna i jeszcze z toba bedzie chciala pogadac o tym co robisz .. bo nie ktore laski sa ze wsi mieskzaja na gospodarstwie i pojda do miasta do skzoly to sie wstydza mowic o tym i sie smieja z rolnikow jak by same zapomialy ze one sa takie same jak one .. chociasz nie ktorzy kolesie tez.. chca sie wywyzszac w ten sposob chyba .. no a z laska na imprezie o takich rzeczach gadasz?? ja zawsze bralem numer i potem pisalem z nia a na imprezie to tylko jak masz na imie skad jestes nie raz ile lat gdzie sie uczy i tancowalismy potem dala mi swoj numer a ja jej swoj i bylo ok .. male buzi buzi na pozegnanie i na nastepnej imprezie bawilem sie z nia albo z inna .. to byly czasy mlodosci .. a teraz juz nie ma tak dobrze hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dla nie któtych to nie problem jak się dowiedzą czym się naprawde ktoś zajmuje <_< Ja się nawet cieszę wręcz,że mam znajomych rolników <_< a nawet przyjaciół ;) a facet też może być czemu nie :P hehe smieszy mnie to jak się jakaś dowaiduje,żę rolnik i zmyka szybko od niego nawet nie pogada...wstyd normalnie :D

:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

Oj nie wszyscy do miasta idą ale trzeba przyznać, że Ci co uciekają od życia na wsi nie mają pojęcia chyba o tym, iż żadna praca nie hańbi a co wiecej najczęsciej są to osoby z brakiem tolerancji czy też z brakiem myślenia <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

heh no ja to bym mogła zostać tu gdzie jestem <_< a mogla bym tez na wieś,bo spokojnie tak <_<

No właśnie za duże mają wymogi co do życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
Co poradzic <_< Teraz wszyscy miasto , miasto <_< Szkoda ;)

 

co ty gadasz ja bym chetnie sobie na wsi pomieszkal a nie w miescie na kupie .. moze nie koniecznie na gospodarce bo od zera ciezko sie rozwinac ale jakis ladny domek z ogrodkiem na wsi z przyjemnoscia .. a na wies wole jezdzic cisza spokoj troche trzeba robic mozna powiedziec tylko w zime odpoczynek. teraz mozna powiedziec zastepuje kuzyan bo ciagle lata cos zalatwia i robie z wujem i robic przy zniwach bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Ależ ja głupi <_<

Poznałem dziś fajną dziewczyna <_<

Ale w właśnie o to chodzi że nie wiem jak ma na nazwisko, skąd jest, ani nie zapytałem o numer tel. ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj