marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Czy ze wsi czy z miasta bez różnicy jeśli z domu nie wyniosło się odpowiedniego zachowania. A tak nawiasem mówiąc to "przeraza" mnie teraźniejsze gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehehe...dokladnie jak mamusia itatuswychowaja takie tez sa dzieci :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Ta a w Ameryce czy gdzieś 13letni ojciec ( taki jak ja ale jakos mlodo wyglada heh) i 15 letnia matka.......... Co to się na świecie robi..........


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No niestety jest burdel i będzie jeszcze gorzej, jak bezrobotni nie znajdą zajęci w domu tylko będą chcieli na komś sie wyładować jak wyzej przytoczony kolega z którym się normalnie kochamy :angry: I nir tylko on ale jego typ, tego u nas pełno. A przecież same wieśniaki u nas podobno ale nie którzy czuja się jak jacyś nie wiem blokersi, i sapia do innych fakt faktem że najgorsze degeneruchy odeszły w tamtym roku, ale pokolenie rosnie, mamy w 3 klasie pods takiego gostka sapie do kazdego, fack pokaże sie śmeije i sp***rza jak krzyżacy przed polakami pod grunwaldem. W 2 gim też jest chamstwo, tylko kto ma to wytępić?? Nauczyciele nic im nei zrobia sami pewnie się boją a 3 (my) Mamy wylane nie będziemy sobie psuc zachowania itp, jak ktos by się mocno prosił no to raz szybkiego i gites


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

UrsusCzesio też mamy sporo takich młodych gnojkow tylko ze z 4 podstawówki .......... do kazdego podskakuja a jeden taki łom do nauczyciela powiedział "po szkole bedziesz miał prze**bane " a potem na kolanach prosil i drzwi trzymal zeby do dyry nie isc ........ I co z takimi robic :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

gimnazjum to jest gimnazjum... niepotrzebnie stwożony okres w edukacji;/ woda sodowa do głowy dobija ludzią... ale cóż zrobic jeszzce długo będziemy ponosić konsekwęcje ustaw naszego <pip> rządu...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid16    0

On wogóle kogos ma?? Jak nie to tu pasuje :)

@Edek18 np. to że tu piszesz już o czymś świadczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chyba ma żonę i dzieci. ciekawe tylko czy chodziły do gimnazjum :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

A ja dziś chyba trafiłem na tą jedyną super blondi oczka niebieskie wo gule tak fajnie wyglądała było widać w niej zainteresowanie siadłem obok niej w busie chciałem pod koniec zapytać o numer a ona słuchała muzyki i d*pa a pojechała busem dalej ;/ Nie umiem się z tym pogodzić mogłem jej tą słuchawkę wyciągnąć ale taka śliczna była że co na nią spojrzałem to krew odpływała mi do nóg. A teraz szukam może ma konto na fotce ale co stronę dalej to jestem bardziej pesymistycznie nastawiony ja już chyba nigdy nie znajdę takiej laski jeśli wo gule jakąś znajdę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Edek jak chcesz to do mnie też możesz pisać kotku ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Hehe co do ludzi mieszkających w mieście nie będe się wypowiadał. Tylko zauważyłem że im tzw. gorsze osiedle tym bardziej spoko ludzie mieszkają. Sam mieszkałem 12 lat na "Bydgoskim Przedmieściu" w Toruniu i niewielu niestety dobrze się o tym osiedlu wypowie. Owszem kolorowo tutaj nie jest ale nie jest aż tak jak mówą.

A co do ludzi miasto/wsiowych sam jestem hmm... taka ''hybrydą'' najpierw 3 lata mieszkałem na wsi potem jakieś 12 w mieście i teraz znów wróciłem na wieś ,ale sam bez rodziców. :)

 

I tak mówicie ,a to dziewczyna ma być ze wsi czy z miasta... jak ma w bańce jak należy to chyba mało istotne skąd jest ? Bo dla mnie to najmniej istotne skąd pochodzi.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A JA nie pisze kotek :) to MArtina się tak podlizuje :) heheh zart oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

A czy stoi coś na przeszkodzie abyś i ty tak pisała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

tak,bo jak bede tak mowic mojemu kochanemu to juz nie bedzie to dla mnie tak oryginalne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid16    0

Piszesz tutaj z różnymi ludzmi, nie przeszkadza Ci to. Więc myślę że jestes spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie przeszkadza :) miło się pisze z Wami :) ciesze się że dołączyłam do grona :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marty nie ma, a reszta śpi. A ja się będę jutro widział z przyjaciółko :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No,bo JA nie pisze tak ciekawie jak Martina :)

a JA tam przyjaciółe mam na wyłączność do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

no ja nie wiem... Marta gdzie na randke poszła?? mało dziewczyn troszku... a te co sa nie chcą uwodzić;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Andrzej czyżbyś odwiedzał nasze (moje i Marty) okolice???

 

no niestety nie jadę spotkać się z Marto :)

Jadę do Płocka


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj