marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarioS    1

kogo sobie wyobrażasz??

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a mnie sąsiad ostatnio wkurzył to mu zamknąłem na kłódkę bramę to wziął na policję zadzwonił ja ściągnąłem kłódkę ci przyjechali i dostał mandacik za trucie d*py policji a jeszcze był po spożyciu także ... ;) ;)

 

a co to ma wspólnego z uwodzeniem... jego córka mi kazała to zrobić bo niby chciał gdzieś jechać po %%

 

a że laska ładna to... :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

hehe

 

jak ładna to warto zrobic?? ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@marcin974 nie wiem czy sie smiac czy plakac z tego co napisales koles chory a wy sobie z niego jaja robicie.. zamiast sie z niego smiac to szkoda mi was ze wykorzystujecie slabosc kolesia i ze jest mniej kumaty i nabijacie z niego .. a ze sie zakochal to co w tym smiesznego.. laska widac ze jakas nie bardzo jak sobie z niego jaja robila jak by byla normalna to by mu powiedziala .. alo sie zdziwicie jak beda razem i wtedy ciekawe czy bedziecie sie z niego smiac ze sobie laske znalazl a wy chcieliscie sobie jaja porobic haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe tam potwór nie potwór byle miał otwór ;) a tak na serio teraz na wakcje nic nie wyrywam,pisze z laską z fotki i to mi na razie starczy


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

wszystkie HOT siódemki odpalą swoje konta AF !

 

dopiero będzie dżampra ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A ten tego z fotki Ursus ?? i jak ?? ;) Jestem ciekawa,bo tez tak pisałam nawet chciał się spotkać,ale wychaczyłam przez smsy pozniej,że to jest jakiś erosoman,bo dziwne teksty zaczął pisać ;/

A teraz pisze juz jakiś miesiąc z mlodszym,ale to już na gg i spoko to tak po koleżeńsku :) tak jest fajnie :)

 

A dzisiaj nie daleko ode mnie są "bracia" na dniach Brzeszcz ;) jej chyba się wybiore jak wyrobie,bo fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

edzia a tak ogólnie to o o chodzi bo nie bardzo zrozumiałem co napisałaś ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie wiem ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

HEhe to jest problem ;) www.fotka.pl to jest zabawna strona gdzie czasem tylko mozna po pisać z kimś normalnym ;) i gdzie już sie w tym brudze chyba z 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

to daj linka do swojego profila ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

tak patrze na te większe zdjęcia to jak bym cię z kądeś znał ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nieee...tak jakbyś była kimś z rodziny ;)

 

takiej daaalekiej ze śląska ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Mhmm to śląsk nie daleko ;) ale jednak nie ;) hehe,a co chciał byś żebym była z rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ciocia? ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Eeee ciocia ;) nawet moje siostrzenice i bratanice mi tak nie mówią,no chyba,że im się wyrwie ;) już im się przyjeło po imieniu...a ja się młodziej czuje :) a jak sie tak raz za czas zapomną i ciocia to się przynajmniej tak lepiej poczuje,bo nie nadużywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ciocia Edek ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hihi już nadużyłeś ;) już mi się nie podoba ;)

A wyobrażacie se z kimś być i później by się okazało,że to jednak jakaś rodzinka i do tego nie bardzo daleka :) szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj