marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zetor5340    1

powodzenia i pozdro ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

ciekawe jak z tym u Ciebie jest w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nim by dojechał to dziewczyna by miała 10 letnie dzieci z innym facetem ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja nie muszę dojeżdżać bo nie jestem taki zdesperowany jeszcze żeby szukać dziewczyny przez neta ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no no.. tłumacz sobie to jak chcesz ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

chyba nikt tu takim desperatem niejest. pogadac sobie można z kim sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

tylko nie z każdym się da ;)

 

poza tym AF nie jest w Unii ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyrolnik2   
Gość mlodyrolnik2

AF to jest obiema nogami jeszcze na dalekim wschodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ale sie ubawiłam ;)

Co do uwodzenia??

To faceci wolą opalone dziewczyny czy bardziej o cerze śnieżnej??

Bo mnie słonko strasznie zjarało aż do czerwoności ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no opalone ale naturalnie a nie zniszczne slarka.. chciasz rok temu ze tak powiem glupio sie czulem przy mojej ona jak murzyn czarna a ja blady haha a w tym roku az tak nie odsaje od niej opalenizna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
Napewno takie opalone ;) Bedzie avatar w wydaniu "opalonym"?? ;):)

 

To mam plecy pokazać?? Bo na razie buzie mam jeszcze nie całkiem opalona :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Ale sie ubawiłam ;)

Co do uwodzenia??

To faceci wolą opalone dziewczyny czy bardziej o cerze śnieżnej??

Bo mnie słonko strasznie zjarało aż do czerwoności :)

 

Do każdej dziewczyny/kobiety pasuje co innego. Jedna wygląda lepiej opalana a druga lepiej jako śniada ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kobiety o słowiańskiej urodzie też są piękne... ;)

 

a tak nie jeden potwór maskuje się pod opalenizną i toną tapety ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Opalenizna to nie jest tapeta nałożona przed lustrem. Fakt ze troszkę ciemniejsza karnacja ładnie wygląda ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

jejku andrzej na prawdęęę???

 

nie wiedziałem!


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To się dowiedziałeś ;) Jeszcze wiele rzeczy nie wiesz ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mam nadzieję, że mi wytłumaczysz


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ciemniejsza karnacja fajniejsza ;)

 

 

 

 

A jak ja wakacje zacząłem...

 

 

Od roku przychodzi do mnie taki niby kuzyn z sąsiedniej wsi i juz tak się zadomowił troszeczkę....

Jest troche taki niepełnosprytny, nie psychiczny... ale mało kapowny, jego teksty rozwalają, "Mamusia kupiła ojcu rozrzutnik -a niech se mo" "mamusia sie łojca nie boi -bierze kija i na****a po krzyżu az przysiada" "Ostatnio łociec wpaoł do rzyki -jak mamucia mu przyszła, jak mu napi****a z lidzki to był szybci w domu jak mamusia rowerem" no i wiele by mozna takich wymieniać, ale do sedna...

 

Najmujemy ludzi do zbierania truskawek i raz jak był to taka Madzia mu się spodobała, nie mógł sobie darować ze taka ładna i moją mamę naciskał o numer kom do niej (ma bo dzwoni powiadamiać o pracy), no i "Ciotka" mu nie dała... Ale taki Marcin wpadł na pomysł ze zrobi sobie jaja z niego, sioche zawołałem, mówie "dzwon do niego i powiedz ze numer mu załatwiłaś" zadzwoniła, chłopak sie tak podjarał ze szok... mówi "to szybko prześlij mi smsem ten numer" Wysłała.... za 10 min jazda...

 

"czesc"

"hej"

"kim jestes?"

"Mariusz"

"jaki Mariusz"

"ten co jezdzi skuterem"

"gdzie"

"no u Mm cie widziałem"

"A dla czego do mnie piszesz"

"bo cie koham" :)

Bla bla...

 

"Dobra ja juz ide spac"

"To pa moja krulowo"

 

 

 

 

Rano musiałem wczesniej wstac bo prace miałem, godz 5:50 sms od niego...

 

"spisz"

"nie"

"moge wyjechac do ciebie i podwiezc cie do pracy"

"Dobra"

"To na kturom mam byc"

"7:10"

"to stuj na skszyzowaniu"

bla bla bla

"chyba sie spuźnie "

"to nie przyjeżdżaj"

 

Godz 7.30 on do nas przyjechał, i zwierza mi sie z historii miłosnych -i zachowaj tu powagę?

ale wyszedłem z domu i piszę do niego... brat moj zauwazył ze to ten jego brat jest główny prowader uwodzenia -zdał do 6klasy heh

 

Przed 8 przyjechały i ona :) -ona o niczym nie wie, a on zakochany...

Śmiech jak cholera... poszli razem na pole -oni zrywali truskawki a ja byłem z tymi co burak gracują, z tego co mi mama opowiadała to z początku sie wstydził troche, buty sobie całe pomoczył bo rosa była, ale nie powiem bo przed południem filce załozył... jak rosa opadła...

 

W gadkę jak juz weszli to masakra... zaczął opowiadać jak po zakończeniu roku szkolnego wczoraj sie na***ił winem, po tym Napoleonie go na rzyganie brało ale wytrzymał, ale spalił fajke i go przeszło, za to jego kolega wyhaftował a on ledwo zdążył sie odsunąć i takie bzdety, a ta dziewczyna taka fajna spokojna, sobie słucha, potem zaczęli razem spiewać (ale sobie jaja robiła) ale w południe zeszliśmy się ojciec zaczął sie smiać ze we filcach chodzi przed taką dziewczyną itd. częstuje go papierosem a on "Wuja! Zeby mnie h*j strzelił, ale jo juz nie pole bo mam fajną dziewczynę, wypić juz tez nie wypije" :)

 

To polowa dnia... heh

 

Po południu dziewczyny odjechały (ona ze siostrą była) bo nie chciały gracować to on je pojechał odprowadzić, a ze 2godz tam siedział u nich, ale nam przy graczce tez się nie nudziło... zaczął dzwonić... to podstawiłem mu jedną Panią co gracowała, on myslał ze z mamą tej swojej leady gada... a ta pani mu tłumaczy ze jak bedzie jechał to niech ładnie się ubierze, weźmie jakies kwiaty, jak przyjedzie niech sie ładnie przywita to moze bedzie mógł się z Madzią spotykać...

A Ta Pani takie gadane miałą ze szok :)

 

Masakra... chłopak znów z głową w chmurach chodzi... jutro jedzie na spotkanie... ;)

Wieczorem był u nas i mowi "Ciotka w wiesz ze tesciowo do mnie zadzwoniła i kazała mi wziąc jakies kwiaty i ładnie sie ubrać" :)

 

 

Tych dziewczyn to się nie boję ale jak ta jego mamusia mnie z lidzką przegoni to będe miał....

 

i tam go buntujemy... "nie przyprowadzaj tego sąsiada bo ci odbije" a on "Ta ja mu k**a dam, ma XXX to niech wyp***a do ni"

 

Te gwiazdki ładnie nie wyglądają ale na żywo jak to się odgrywa to leżeć i płakać ze śmiechu...

 

 

-Nie chciałem sie szczegółowo rozpisać :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@martina

 

zdecydowanie opalone ;)

 

@zetror 5340

 

wypraszam sobie teksty z lodówką... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no ale bez przesady by sie nie spaliła ;)

 

 

 


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj