Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#2121 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 31 maj 2009 - 18:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wziąć sie położyć krowie w żłób aby Ci zrobiła jeżyka zaoszczędzi sie na żelu lub gumy do włosów i git :P
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:16
  •  

#2122 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 31 maj 2009 - 18:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie bądźmy masochistami, krowa wyrwałaby czuprynę razem ze skalpem.
Lepiej jak włosy same się układają, u mnie wystarczy grzebień bo i tak zawsze skręcone.
A pachnieć nie zawsze można ładnie zwłaszcza jeśli przejdzie się przez całą Polskę latem, to nie ma takich perfum które zabiją naturalny zapach wydzielany przez człowieka.

#2123 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 31 maj 2009 - 18:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tylko żartuje ja nie lubie żelu dziwnie się w nim czuje
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

#2124 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 31 maj 2009 - 18:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja żelu nigdy na głowie nie miałem , włosy same się układają , wyczeszę się do góry i przygładzę po bokach i git . Co do zapachów to polecam
PUMA jamaica 2 , w szklanej butelce z zieloną etykietą , każda mi mówi , że ładnie pachnę :P
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2125 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 18:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakięs Pumy ostatnio wąchałam u kolegi i nie przecze były prze piękne :P

#2126 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 31 maj 2009 - 18:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 PUMA to lider w zapachach :P

#2127 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 perfumy , żeliki itd to tylko dodatki nie zapominajcie o najważniejszym czyli grubym portfelu bo baby to lubią najbardziej :P

#2128 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Piotr , czemu ty mówisz "baby" ? :P Niektóre są trochę inne .

#2129 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a jak mam mówić ?? każdy chyba wie kto to jest baba ?? czy trzeba wytłumaczyć :P

#2130 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ale można je ładniej nazywać :P Ja lubię jak mówi się dziewuszki :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2131 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj właśnie są baby wiedźmy,ale są też te fajne :P którym nie trzeba grubego portfela,bo nie są z chłopakiem dla niego :P kasa to tylko miły dodatek :P a kiedy jej nie ma to też można spędzać czas mile czyli w mniej kosztowny sposób :)

#2132 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 baby może i tak ale panie, kobiety itp określenia żeńskiej części społeczności już nie tak bardzo muszą patrzeć na portfel, choć Edek jako osoba równiutko 6 wiosen młodsza odemnie i do tego należąca do płci pięknej :P może mieć inny pogląd na tematy gotówki, ale wątpię żeby to było najważniejsze kto co ma w portfelu, choć nie da się ukryć że pieniądze szczęścia nie dają ale pozwalają być bardzo wygodnie nieszczęśliwym :P

#2133 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pani Edek z tego co mi wiadomo to te fajne to wymarły gatunek do spotkania tylko w muzeum stoją zaraz obok dziewic :P 130919993 a pewnie ze można mówić ładniej ale chyba na miłe słowa to wypadało by sobie załużyć swoja postawa zachowaniem itd czyli podsumowując coś swoja osoba reprezentować na plus

#2134 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak pieniądze pozwalają na więcej,ale nie zawsze to więcej trzeba mieć...z mniej też można życ :P

#2135 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no co do butow to nie mam czasu zeby je czysic co dzinnie i mi sie nie chce .. a co do zelu to nie uzywam tez szkoda wlosow i tak bym nie mial co ukladac .. a co do zapachow to ja tam nie wiem mi to tam obojetnie a lasce sie podoba .. kiedys mnie laska zaskoczyla myslalem ze sobie jaja robi caly dzien robilem przy swiniach i caly przesiaklem tym zapachem ale poszedlem sie oplukac psiknelem kilka razy i jej mi mowila ze ladnie pachne troche dziwne mi sie to wydalo ale chyba podobal sie jej perfum bo zawsze jak sie nim psikalem to sie jej podobal i nie byla to puma:P tylko zwykle EGO albo Adidas

#2136 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak ktoś lubi fraszki to może spotkał się z jedną chyba Kochanowskiego "na zdrowie" tam ładnie jest wytłumaczone na co mogą się przydać wszystkie kosztowności.
a jeśli ktoś wizą pannę na kasę to może się ona obawiać że za jakiś czas może zostać "odstawiona" i wymieniona na młodszy model

#2137 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 31 maj 2009 - 20:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja wreszcie się ogoliłem :P Przez to wszystko nie miałem nawet na to czasu , ja lubię naturalny zapach kobiety , bez perfum , byle nie przepoconą :P Najfajniej pachnie szyja .
Nie lubię też jak przedawkują z zapachem , czasami jak się opryskają to idzie się udusić , najlepiej lubię kobiety bez żadnych dodatków . Niefajnie jak laska nie ma ogolonych nóg . :P :) :)

#2138 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 31 maj 2009 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zapach może i naturalny przyjemny tylko żeby pudrem nosa nie zatkało, bo czasem to więcej tapety bywa na widocznych częściach skóry niż tynku na ściany się rzuca,

#2139 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 31 maj 2009 - 20:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie szukam już ideału , wiem , że nie ma takich . :P

Jedna może być piękna , mądra , ale nie będzie umiała jajek na miękko ugotować :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2140 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 20:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A miało byc tak pięknie :P hihi
haha to jajko to żadko się zdarza zrobić jak trzeba,zazwyczaj albo się nie dogotuje albo wychodzi na pół twardo :P