Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#2081 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 30 maj 2009 - 15:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No u mnie w szkole gdzie jest prawie 1000 dziennych jest mniej niż 10 brzuchów. Czyli 1 na 100 hehe.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:42
  •  

#2082 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 30 maj 2009 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kurde o czym wy gadacie. Gadajcie o czymś przyjemnym bo czytając ostatnie strony zaczynam mieć wstręt do sexu :P

PS Edek twoja nowa sygnatura wymiata :P Można się patrzeć w nieskończoność.

Szacun dla andrzeja i zetora że już minął dzień i 0 prowokacji. :P Brawo
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2083 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heheh może o to chodzi,żebyście mieli wstret na jakiś czas :P :P już to widze... jak usłyszą o tym to bleee o czym wy wogóle gadacie jaki sex to jest obrzydliwe :) haha
Eee tam opowiadasz ja nie moge patrzeć na nią wogole hihi :P

#2084 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zmienisz zdanie jak stracisz cnotę :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2085 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja pisze o teraz a nie jak później :P bo wiadome,że powiem co innego po fakcie :) :P a skąd wiesz,że nie straciłam :) sprawdzałeś :) bo sobie nic nie przypominam :P nie Jesteś kobietą i nie wiesz jakie każda ma odczucia na ten temat :)

#2086 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 30 maj 2009 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czy cnota jest taka ważna, czy jest czy jej nie ma ,pewnie dla niektórych tak ,a jak "kwiatek"jest zerwany to dziewczyna idzie w odstawkę -w takie cuda to nie wierzę
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#2087 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 maj 2009 - 22:23

Ja pisze o teraz a nie jak później :P bo wiadome,że powiem co innego po fakcie :) :P a skąd wiesz,że nie straciłam :) sprawdzałeś :) bo sobie nic nie przypominam :P nie Jesteś kobietą i nie wiesz jakie każda ma odczucia na ten temat :)

A to już straciłaś?? Z tego co piszesz to raczej nie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2088 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 maj 2009 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co ginekologiem jesteś ze musisz wiedzieć?? jej sprawa z kim i gdzie to zrobi/zrobiła!

#2089 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 maj 2009 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to jak rozpoznajesz po typie pisania to dobrze :) sama nie powiem,bo to moja priv sprawa :P ale mam być z czego dumna przynajmniej jeszcze :P :P

#2090 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 maj 2009 - 22:46

Damian najważniejsze jest zabezpieczenie. Obije wiecie jakie mogą być tego skutki.

co do zabezpieczenia to nie wiem czy ono jest najwazniejsze tyle czasu i nie bylo jak narazie nie spodzianki :P no ale narazie przerwa w tych sprawach ..

no no Edzia to taka laska jak ty to skarb bo malo takich jest juz na swiecie a napewno coraz mniej .. jak to bylo w jednej pisence cos tam bylo ze trzynaski sie wstydza cnoty ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2091 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 maj 2009 - 22:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian nie znasz dnia ani godziny. To ze jeszcze tato nie zostałeś nie znaczy ze przy następnym razie nie zostaniesz.

Co do piosenki to 14 :P http://jorgus1972.wr..._-_nagie_anioly

bullet_black.png

#2092 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 maj 2009 - 22:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no Andrzej pewnie masz racje i dlatego sie skonczylo dobro :P .. ale jakos zyje bez tego i nie narzekam nawet ci powiem ze mile spacerki przy jeziorze o zachodzie sa milsze i ciekawsze :P

#2093 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 maj 2009 - 23:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Potem będzie lepiej smakować :P

a teraz pora spać, rano trzeba wstać :P

bullet_black.png

#2094 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 maj 2009 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no pora spac dopiero co do domu wrocilem :P haha .. no jutro ostatni dzien labow od poniedzialku do roboty .. wiec trzeba sei nastawic na wszesniejsze kladzenie sie spac hahaaa ...

#2095 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 30 maj 2009 - 23:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chłopaki wy to cienutcy jesteście jak już spać :P

Ja mam laby od 22 maja do 14 września... i szczerze to nieszczególnie się ciesze z tego powodu heh...
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#2096 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 31 maj 2009 - 11:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wróciłem z impry :P . Wszyscy oprócz mnie i Pauliny nachlali się , że nie mogli się ruszać :) Nic nie zaszło , bo gum nie było , ale rozbierała się przy mnie , tak pięknego ciała nie widziałem , zostałem u niej na noc :P Tego widoku na pewno długo nie zapomnę :P
quercus , ty masz fajnie , tyle wolnego , ja tylko czekam na wyniki z testów i balanga :) :) :)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2097 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 maj 2009 - 11:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak by były to by zaszło. Nie krępowała się?? Całkiem się rozebrała??

bullet_black.png

#2098 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 31 maj 2009 - 11:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak :P Bez ubrania jej ciało wyglądało wiele lepiej :P Ale i tak kocham Dominikę .

#2099 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 maj 2009 - 11:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to trzeba bylo bez sprobowac :P .. tylko troche trzeba uwazac i znac swoje cialo :P... ale i tak widac ze miales ciekawie ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2100 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 31 maj 2009 - 11:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie umiem opisać tego słowami !!! :P A jaki fajny ma strój do spania , fajnie mi było jak chodziła w tym po domu :P Te fajniutkie majteczki .