Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#2061 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja jak bym teraz mial dziecko w drodze to bym sie cieszyl nawet chociasz moja laska za mloda ale ja juz bym sie cieszyl :P .. szkole skonczylem prace moze bede mial w poniedzialek sie okarze :) .. wiec jedynie co by bylo ciezko to z mieszkaniem ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:48
  •  

#2062 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 29 maj 2009 - 22:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ludzie, którzy w jakiś sposób myślą nie mają takich problemów więc nie wiem o czym mowa. :P
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#2063 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 maj 2009 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakos bym sie starał utrzymać rodzine. Tylko ciekawe jakby to wszystko sie ułożyło :P ?

#2064 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ktos pisal o zabezpieczaniu sie? to zalezy kto jak lubi z tym zabezpieczaniem bo to ze tak powiem psuje efekt stosunku ta guma :P ..

no wiesz ja sie martwic nie musze na moje moze byc Synek w dordze

#2065 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja cie rozumie ale mowa jest o dzieciach robiących dzieci :P
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#2066 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tobie by nie przeszkadzało ale jej może tak.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2067 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie... nigdy nie rozumiałem kobiet ale współczuje laskom które dały się... lub po prostu dały :P

#2068 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no dziewczyna by się pewnie załamła,że po szkole musi chodzic z brzuszkiem...

#2069 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja sobie tego nie wyobrażam, przecież jeśli takie coś się stanie w takim wieku to szkoła zawalona, zwłaszcza jak rodzice nie chcą zbytnio pomagać to przecież nie pogodzi szkoły z niańczeniem coś musi odpuścić a wiadomo że nie zostawi dziecka wiec szkoły albo nie skończy albo skończy najgorszy shit a później bedzie płakać.

W takim wieku trzeba kożystać z życia a nie niańczyć dzieci, szkoła szkołą ale na zabawe też już nie bedzie czasu gdy trza bedzie przewijać.

#2070 Share zbyszekgolda

zbyszekgolda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 29 maj 2009 - 22:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 fakt,szkołę skończyłem już dawno (to była już nasza era :P ),i byli różńi ludzie.Jednych kręciło obnoszenie się z sexem inni bawili się w dorosłość i tworzyli związki(z reguły krótko twałe),a jeszcze inni wogóle nie odkrywali swojego osobistego życia.Sądzę że to zależy od poczucia własnej wartości i goności,nie widzę nic trendy w "zaliczaniu" nastolatek, i wogóle dziewczyn na "sztukę".Kiedy słyszę tego typu opowieści to nie wiem czy ktoś się chwali, czy żali.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2071 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 29 maj 2009 - 23:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moja szkoła nie jest za wielka ale chyba ze 5 kobit z brzuszkami chodziło w tym roku nawet ładne były. Ja jakbym coś zmajstrował to bym chyba z domu uciekł szkoła utrzymanie itd.

Jak rozmawiałem z jedną dziewczyną to ona że nie chce tego robić bo chce być dziewicą a wiadomo jak to jest jak się myśli pen...m :P Teraz już to zrozumiałem że sex to nie wszytko co robi się w życiu. W związku chozi o wzajemne wspieranie się zrozumienie spędzanie wolnego czasu itp. a nie czerpanie z tego przyjemności i zaspokajania się.
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#2072 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 30 maj 2009 - 08:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W tym roku szkolnym w mojej budzie jest / było (niektore juz urodzły) 15 dziewczyn w ciazy :P Klasy 1-3 liceum i technikum kilka z zawodowki bo chodze do zespołu szkół :P Widok troche złamujacy dla zwykłego obserwatora a co dopiero dla takiej dziewczyny?? Kiedy musi przejsc korytarzem odprowadzana wzrokiem kilkudziesieciu uczniów??
Masakra :) Ale jak dbasz tak masz :P

#2073 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 maj 2009 - 09:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej wiesz ona raczej by nie byla zadowolona bo jeszcze ma szkole i by mnie chyba zabila za to no ale jak narazie jest dobrze :P

wiesz czy szkole zawalic moja kumpela z podstawowki jak chodzila do pierszwej technikum w sylwka wpadla (maly problem z ojcem byl bo 3 ja bralo) i zdala do konca normalnie z tego co wiem ..

a co do lasek w szkole w ciazy to u mnie by bylo ciezko z 15 bo tylko 5 bylo w calej szkole .. wiem ze jedna bierze slub teraz z kolesiem od siebie z klasy ale ponoc nie musza ale chca :P ..

noa wiesz isc z laska do lozka a jak potem nie wyjdzie to troche nie milo jest uslyszec od niej an koniec ze byles z nia tylko dla lozka nie jest to nic milego w dodatku jak nie jest to prawda ..

Jakub masz racej zwiazek nie polega na lozku tylko na wzajemnym rozumieniu sie i wspieraniu .. mile spacerki itp.. a lozko to tylko taki maly dodatek do tego wszystkiego

oo Edka nowe zdjatko sliczne :P

#2074 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 maj 2009 - 11:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian najważniejsze jest zabezpieczenie. Obije wiecie jakie mogą być tego skutki.

Tylko 3??? W sąsiedniej wsi jest pewna osoba co podała 12 kandydatów na ojca i żaden nim nie był :P (ona ma syna w moim wieku wiec nie jest tak młoda).

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2075 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 maj 2009 - 12:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ojej to ze tak powiem bardzo zakręcona dzewczyna skoro tylu kandydatów i jeszcze żaden nie trafiony :P hihi
Dziękuje,a ile się uszukałam tego gdzie się to zmienia :P heh

#2076 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 maj 2009 - 12:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Raczej dorosła kobieta po 40

Trzeba było mnie zapytać to bym Ci pomógł :P

bullet_black.png

#2077 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 maj 2009 - 12:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 haha to jeszcze lepiej :P to normalnie desperatka :P
Nie pytałam nikogo,bo nie chciałam wyjść na nie udacznice...sama w końcu znalazłam :P

#2078 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 30 maj 2009 - 12:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bystra jestes skoro to znalazłas :P gdybym nie widział Twoich większych fot to bym pomyślał ze na AF mamy Kasie Cichopek bo na miniaturce tak wyglądasz :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#2079 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 maj 2009 - 13:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehehe ale podobne nie jesteśmy za cholere :P :P ja wiem czy bystra...nie powiedziała bym tak o sobie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2080 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 30 maj 2009 - 14:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Tylko 3??? W sąsiedniej wsi jest pewna osoba co podała 12 kandydatów na ojca i żaden nim nie był :P (ona ma syna w moim wieku wiec nie jest tak młoda).

a pamietacie Sexafere?? To cos podobnego :P