Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#2021 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2009 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 fotki jak fotki ale ten charakterek :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 17:52
  •  

#2022 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale ona ma ukryto galerie. Musiała by mnie zaakceptować a tego nie zrobiła.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2023 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mi nie dawała -sam sobie wziąłem :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#2024 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no co ty nie ma ukrytej ja spokojnie sobie ogladam :P
ale jaki kolezanki ma no no chloapki trzeba sie kiedys zgada ci wpasc do Ewelinki niech wezmnie po kolezance dla kazdego no i sobie wybierze jednego z nas :)

#2025 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2009 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 poczekaj Andrzejek zaraz cos sie wymyśli :P

#2026 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jaka ukrytą :P no chyba nie ;P haha tylko tam praktycznie każda zajęta ze zzdjęć :) :)

#2027 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A chwila. To Xenia ma ukryto i nie zaakceptowała zaproszenia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2028 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wy to byście chcieli zeby wam pod nos dac . Bedziecie czekac na jakas dziewczyne a wy nic ? oj tak to daleko nie zajedziecie. Trzeba sie troche pomeczyc :P Ja Marte I Ewelinke sam znalazłem . Ale tak wam powiem ze zaczelo sie od profilu Jędrka :) heh takze szukajcie ! a Napewno jakas znajdziecie
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#2029 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no ja sam doszedlem do Eweliny z jej mala pomoca ale jakos sie udalo :P ..

#2030 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ewelina co to za wąskotorówka?? Na NK co siedzisz na platformie.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2031 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co gdzie jak :P

#2032 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 21:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w jakiej miejscowości zrobiona była fotka z torami. Podpisałaś je "jakes tory"

bullet_black.png

#2033 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2009 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 poczekaj bo dziewczyna musi sie najeść...... :P

#2034 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 maj 2009 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to te tory to było gdzieś nad morzem :P że tak powiem jakieś muzeum... obrony wybrzeża czy coś tam takiego :) nie pamiętam juz :)

#2035 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 22:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak myślałem ze to 600mm. Wąski tor na Helu. W tamtym roku odbudowali cześć torowiska. W tym majo odbywać się już normalne kursy wycieczkowe. Byłaś przypadkowo czy dla wąskiego toru??:P

bullet_black.png

#2036 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 maj 2009 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no na HElu :P rodzinka się tam pokierowała to szłam za nimi :) braciszek sie interesuje takimi sprawami czasem :)

#2037 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 maj 2009 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A już myślałem ze trafiła się dziewczyna która się tym interesuje...
Dla mnie by była taka dobra. Dziewczyna na gospodarstwo i z zainteresowaniami wąskim torem. <maży>

bullet_black.png

#2038 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 29 maj 2009 - 12:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W niedzielę też idę do niej , mówiła , że będziemy się uczyć i robić ćwiczenia :P koleżanka z klasy SMS , pytała czy zakochałem się w Paulinie :) Kiedyś też miałem to wrażenie , ale sam nie wiem :)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2039 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 maj 2009 - 13:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NO to nie stety...ja tylko oglądałam bez przymusu :P
No to może tylko jakieś zauroczenie :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2040 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 29 maj 2009 - 14:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dawno mnie tu nie było , a w temacie prawie nic sie nie dzieje. Tylko andrzej sie chwieje i czytajac jego wypowiedzi jak wzdychał do panny , ktora go olała jak sledziłem temat , teraz radykalnie zmienił podejscie do kobiet , ale przy jednym pozostał szuka kobiety do gospodarstwa a nie drugiej połowy a co do znajdowania edek18 na NK to zaden problem juz dawno ogladałem. pozdrawiam miłego popołudnia