marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

tylko 4 dni??

To krótko. jeszcze trochę i się znudzi.

 

masz tako opcje jak "Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych" czyli nie dojdą wiadomości od osób których nie masz na liście.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Aaaaaa to cicha wielbicielka :mellow:

 

tak zwana chichodajka? :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja to mam problemy , podobała mi się Dominika , ostatnio spojrzałem na jej siostrę , super jest , tyle że starsza :mellow: Sam już nie wiem .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak ci się tylko podoba to nic nie rób, bo potem będziesz miał problemy którą wybrać. Tak jak miałeś albo jeszcze masz. Gdyby każdy chłopka chciał coś kręcić z każdą ładną dziewczyna która mu się podoba to by były same haremy ;p


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

ale chyba nie moja Dominika ??

 

zart :mellow:

moja dominika ma młodsza siostre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ta starsza ma 19 lat , 3 lata różnicy ponad , ciężko jest znaleźć jej chłopaka , jej stary wszystkich odstraszy , mnie naszczęście nie :mellow:


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Mam jeszcze czas :lol: Ta starsza ma śliczne piersi , nie jakieś wielkie , takie fajnie leżące w dłoniach , przynajmniej tak przypuszczam :mellow: Ten pan ma 5 córek 4 super laski , jedna trochę nie wyględna , cóż , nie każdy może być piękny jak my :D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Coś Ci się nie podoba ? Napisane jest : " Nie sądźcie , abyście nie byli sądzeni "


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

może i być napisane ale bnie zmienia to faktu, że próbujesz tu sie czymś popisac a tymczasem działa to tylko na Twoja niekorzyść, podrośniesz to może zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Mam jeszcze czas :mellow: Ta starsza ma śliczne piersi , nie jakieś wielkie , takie fajnie leżące w dłoniach , przynajmniej tak przypuszczam :lol: Ten pan ma 5 córek 4 super laski , jedna trochę nie wyględna , cóż , nie każdy może być piękny jak my :D

 

no to raz ojcu nie wyszło do końca :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Czym , powiedz , może ktoś mi powie co mam zrobić , jak zna mój przypadek to mu łatwiej . Nie nazwałbym tego popisem , po prostu nie zrozumiałeś mojego przesłania do doświadczonych , jesteś starszy więc bądź wyrozumiały dla młodszych , nie do końca doświadczonych :mellow:

 

no to raz ojcu nie wyszło do końca :lol:

Nie ma syna :D Ma około 40 ha dobrej ziemi , wie , że ja się na tym znam , gdybym wziął córkę dałby i ziemię :D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

Na PW możesz sobie pisać o czym chcesz a tu troche wiecej cenzury heheh, jeśli chcesz być brany poważnie to staraj się też sam tak zachowywać, no i tyle. Bierz pod uwagę charakter najpierw a potem myśl o innych rzeczach, jeśli nie wy3masz z dziewczyną to co Ci da jej uroda :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ahha , oto Ci chodzi , takie rzeczy musisz wybaczyć młodszemu koledze , nie ja jeden , nie pierwszy i nie ostatni , a , że zachwycam się kobiecym ciałem to chyba dobrze , gdyby było odwrotnie to mogli byśmy się martwić :mellow:


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

heheh no wiadomo,ze dobrze

ale nie sugeruj sie tylko wygladem, weź najpierw pod uwagę charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj