Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#1821 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe co to za przyjemnasc calowac sie z popielniczką :) :) no no żadna ;) no pięknie po tyłku CIę klepie i tak bez okazji :D no to ja musze uwazac bo mnie przyjaceil poklepuje czasema,ale jestem spokojna bo to przyjaciel i do tego ma dziewczyne :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:29
  •  

#1822 Share Benek70

Benek70

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To napewno mu się podobasz i dlatego ciebie zaczepia . Pewnie jesteś piękniejsza ;)

#1823 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no wiesz moze mu ta jego nie wystarcza ze ciebie klepie ;) .. w sumie to tez czasem sie przytulalem do kolezanki z klasy .. tak bez okazji ..no ale zalezy jak kto to odbiera .. nie jedna ci da w pysk nie jednej sie spodoba .. no a jak Edzia nic nie mowisz to pewnie ci sie podoba jak cie tak klepie :D

#1824 Share Benek70

Benek70

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Od klepania się zaczyna ;)

#1825 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aaaa nie napewno nie :) ona jest sliczna i jego :) a mi to nie przeszkadza jak z umiarem i delikatnie :) ja jestem przyjaciolka i dlatego tak no przytulac to wiadome ze tak ;) codziennie kilka razy dziennie ;D ale u nas dalej nie zachodzi i nie zajdzie :) hehe ta Edzia to mi sie prze podoba :D normalnie chyba zmienie imie :)

#1826 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak ja lubię czytać posty @edek -dosłownie mają w sobie "to coś"...

U nas jest tez taka spokojna a lubi jak się ją po plecach "piesci"/drapie. Smiać mi sie chce bo swiruje do niej gość ale cos mu nie wychodzi, natomiast drugi rękę za podkoszulkę ją maca :D ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#1827 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 toc tez tak mozna .. jak koles jest spokony i nie smialy a laska szuka bardzije odwazniejszego to sam widzisz co sie dzieje jest z tym i nic grzecznie ladnie i wogole a z drugim jak by wogole inna osoba .. no no Edzia zawsze cos fajnego i madrego napisze ;)

#1828 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hehehe nooooo po plecach tez mozna ;D a czemu nie :) a za koszulke to zboczuch jeden ;) już bym mu po łapach dała :)
A gdzie tam ja mądrego coś powiedziec haha... wyście widzieli wy wiecie :D :)

#1829 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co to za roznica przez koszulke nie ma takiego efektu no wiesz chyba ze przypadkiem specjalnie ci cos odepnie no chyba ze nie nosisz :D .. no jzu nie badz taka skromna ;))

#1830 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mehehehe no jak to tylko znajomy to tylko przez koszulke :) nie ma zmiluj :)
nosze,nosze...jak inaczej chyba na podporkach by staly :) :) ach no jestem skromna i nie poradze nic ;)
to jak juz ktora jest otwarta to sie tak daje macać,a niech ma lepiej :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1831 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2009 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 juz nie przesadzaj z tymi podpurkami bo pewnie nez z czy ladnie sie trzymaja i nam tu nie sciamniaj .... no wiesz ciebie i nawet przez kurtke zimowa by bylo przyjemnie po macac :D) no ale to dobrze ze jestes skromna ;)) no wiesz takie otwarte przewaznie zle koncza .. ale to ich sprawa

#1832 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 haha no zartuje nie sciemniam :D :) przez zimowa to nic nie czuc przeciez..no ale jak kto lubi :) no nie koniecznie zle,ale jak sie jest bardziej otwartym to sie czasem lepiej wychodzi na tym...no ale czasem tez zle ;) ja jakos jestem taka juz i nic nie poradze :)

#1833 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale damian masz bajer ;)

Kontakt 661995047

#1834 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nooo mooo krzywe nogi jak ... ;) hihihi

#1835 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ee ja nie mam krzywych chyba :) nie przygladam sie :) no ale jak chcesz to mozemy sie kiedys Edzia umowic na ogladanie naszych nog :) .. no dobra nich ci bedzie ze zartujesz :) . no w sumie nic nie czuc no ale wiesz moze byc ciekawie nawet nie probowalem laski przez kurtke zimowa macac ;) .. no ale wisz chyba zebym mial zimne to bym sobie schowal je grzecznie ci pod kurtke zeby sobie ogrzac raczki twoim cialem :D) no no moze czasem nie wychodza zle zalezy jaka ta odwaga .. iw jakim stopniu

#1836 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 13 maj 2009 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie warto cieszyć się za wcześnie, bo prędzej czy później uśmiech z Twoich ust zejdzie i nie wróci tak szybo...

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1837 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No nie mam co robic ino nogi ogladac :D ;) wole se na rowerze pojezdzic :) hehehe
Noooo to sproboj na jakies dziołuszce w zimie i opowiesz nam jak bylo :)

#1838 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 toc jezdzac na rowerze widac nogi no chyba ze jezdzisz w dlugich spodniach :).. no albo w mini jak ostatnio laskie widzialem na rowerze w miniowce .. ale jak lubi moze bez siodelka smigala :) .. no co ty nie chcesz zobaczysz moich nogow ;)) . no tak jeszcze bys z rowera spadla hha .. co ja mam ci opowiadac :D) .. sama wiesz lepiej :)

#1839 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zrobi Mu sie cieplo ale na twarzy zamiast w rece ;)

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1840 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2009 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no wiesz zalezy na jakiej :)) bo w sumie w zime to mja tez mi nie da bo mi steka ze mam zimne rece i takie tam :D .. no ale w pysk nie dostalem od niej ;)) .. no a tak na jakies obcej to nie wiem chyba ze sie odwroci i sie usmiechnie to pewnie jej sie podobalo :)