Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#10821 Share SzukamMeza

SzukamMeza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 09 październik 2012 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prawdą jest, że kobiety nigdy nie da się zrozumieć, a jak myślisz, że już powoli zaczynasz wiedzieć o co może Jej chodzić, to najprawdopodobniej zdążyła już zmienić zdanie :P...
Dobrze ktoś zauważył- kobiety nie są po to aby je rozumieć, tylko żeby nas kochać :)!

Wladek99, myślę, że dobrze FINN Ci podpowiedział- zmień swoje zachowanie na typowo "koleżeńskie", a zobaczysz jak szybko powinno to przynieść zamierzony skutek :). Niestety pod uwagę trzeba wziąć również odwrotny wariant... ale czasem warto postawić wszystko na jedną kartę, po to, żeby pomóc kobiecie w podjęciu decyzji :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 08:27
  •  

#10822 Share Maroslaw0770

Maroslaw0770

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 11 październik 2012 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wladek99 skoro było wszystko fajnie i pięknie, a teraz tak mówi to znaczy, że ma innego...

#10823 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 11 październik 2012 - 20:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Maroslaw0770 Jak by tak było, to by nie siedziała z nim co wieczór na jednym łóżku itd, oraz by w ogóle nie pisała, nie dzwoniła itd, a z tego co powiedział Wladek99, to właśnie tak jest, że są co wieczór razem itd. Jak by miała innego, to by się do niego słowem nie odezwała.

Edytowany przez MalyJohn, 11 październik 2012 - 20:36.

#10824 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3680 postów

Napisany 11 październik 2012 - 23:25

Tak piszemy cały czas widujemy się. Ogólnie kontakt mamy bradzo dobry. Siedzimy u niej ogladamy filmy wtuleni w siebie a na koniec mi przypomina ze to tylko stopien koleżeński i weź człowieku badź mądry

Ja nie widzę problemu. Zachowujecie się jak para a po wszystkim ona mówi że są to stosunki koleżeńskie. I to Cię tak dręczy? Ale po co chcesz by mówiła: tak jesteśmy parą? Co status na FB chcesz zmienić z wolny na w związku? Nie jeden marzy o takim układzie/związku bez zobowiązań a ty wybrzydzasz, nie ładnie, nie ładnie... A może to ona zawsze marzyła o związku bez zobowiązań i w nim trwa. W każdej chwili może odejść, nic Ci nigdy nie obiecał. Sorry, ale ja nie kumam co tu jest niby nie tak. Mógł byś pisać że masz problem gdybyś się oświadczył a ona by odmówiła. Ale teraz, tylko brać i korzystać z życia a nie szukać jakiejś prawdy nikomu do niczego nie potrzebnej.

#10825 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 22 październik 2012 - 08:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co @Waldek ma tu do brania ...? Raczej TO On cały czas daje, a w zamian dostaje jakąś namiastkę nie wiem czego . W tym przypadku nie ma mowy o związku ,a tym bardziej o koleżeństwie, oba te pojęcia tu nie pasują . Nie zmusi się nikogo do tego żeby nas pokochał ,nie ma szans ... Która dziewczyna ( kobieta ) jak jej zależy na związku i chłopaku powie ,,słuchaj wiesz fajnie wszystko ,ale ja mam szkołę pracę itp. i nie mam czasu'' czy coś tam jeszcze ? Kolego Waldek ,przykro mi to mówić ale ja to widzę w ten sposób ,że Ona na razie wymieniła swojego pluszowego misia na Ciebie i tak jej wygodnie ,ba nawet jej to pewnie imponuje, że tak bardzo chcesz czegoś więcej ,a on mówi nie. Bawi się Twoimi uczuciami ,a to nie jest zabawne ,a wręcz jest egoistyczne . Wiem ,że nie jest łatwo się pogodzić ,a tym bardziej wyjść bez ,,szwanku ' z tego układu ,ale lepiej może teraz niż brnąć w tą beznadzieje i robić sobie nadzieje ,które prysną jak banka mydlana jak sobie znajdzie Kogoś innego i wtedy szkoła ,praca nie będzie w niczym przeszkadzać . Nie po drodze Wam ,ale to tylko moje zdanie .

Edytowany przez Meg5, 22 październik 2012 - 14:51.

#10826 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3680 postów

Napisany 22 październik 2012 - 20:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzisz Meg5 Ty mu w niczym nie pomogłaś tylko opisałaś jeszcze raz sytuację którą już zanmy z postu Waldka. Zalecam, nic nie dawać tylko brać, wiem że nie takie łatwe, bo chciał przeżyć piękne chwile, lecz nie spotkał się z jej aprobatą. Tu nie ma co puszczać wodzy fantazji, nie wyobrażać sobie za dużo, brać co się da, nie liczyć na nic, a będzie co być musi.

#10827 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 22 październik 2012 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wybacz damianzbr ,ale akurat Twoja rada jest najgorsza z jakich tu przeczytałam . Jestem ciekawa czy Ty tak byś luźno podszedł do sprawy jakby Ci zależało na dziewczynie ,a ona by cię traktował jak kumpla przytulankę .To co Ty radzisz ma sens w układzie ,gdzie nikomu na nikim tak na prawdę nie zależy ,takie bycie razem a jednak osobno . Swoją drogą ,ciekawe masz podejście do tych sprawa . :huh:

#10828 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3680 postów

Napisany 22 październik 2012 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sama nic nie doradzisz a negujesz zalecenia innych ;). Po za tym wciąż mnie nie rozumiesz... ,,Zależy ci na dziewczynie a ona traktuje cię jak przytulankę,, więc traktuj ją tak samo. Bierz ile się da a z czasem, gdy już to się rozpadnie, nikomu nie będzie szkoda bo ciekawość od dawna będzie zaspokojona. Chodzi o sam fakt, zdobycia, osiągnięcia, zaspokojenia czegoś. Tak brzydko nazwałem ,,czegoś,, bo o ile dobrze pamiętam nie jest to żaden zwiazek na śmierć i życie. Nie zdążył dobrze poznać dziewczyny więc na pewo nie będzie żałował że nie została matką jego dzieci.

#10829 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 23 październik 2012 - 07:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 '' Sama nic nie doradzisz ,a negujesz zalecenia innych " nie innych tylko Twoje ,ponieważ głównie Twoja '' oryginalna " sugestia mnie do tego zmotywował . Jak nic nie doradzam ,czy Ty czytać nie umiesz ze zrozumieniem ? Pisze wyraźnie ,że kontynuowanie znajomości w takim układzie nie ma sensu ,szkoda czasu i zdrowia . Wiesz co , nie jesteś na miejscu tego chłopaka ,wiec Ty to widzisz bez emocji . Na marginesie dodam ,że życzę Ci samych związków bez zobowiązań ,tylko nie wiem czy bez psychotropów się obędzie ;)

#10830 Share SanchoPansa

SanchoPansa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 październik 2012 - 16:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Za stary jestem,na te tematy,ale coś wam tu napisze,łatwo jest komuś doradzać,oceniać stojąc z boku,a jesli znajdziecie się w takiej właśnie sytuacji ,to ciekaw jestem,waszego postępownia.,czy właśnie będzie identyczne,z pisanymi tu słowami.Każdy może pisać tu swoje zdanie,ale chłopak musi sam zająć swoją sprawą,jego życie.Nie potrzeba tu wypisywać farmazonów,trzeba napisać krótko,zwiezłowato, albo w tą stronę,albo w przeciwną, odpalić jej narty,jak to mówi mój dorosły syn.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10831 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3680 postów

Napisany 23 październik 2012 - 17:26

nie innych tylko Twoje

A moje to nie innych?

Jak nic nie doradzam ,czy Ty czytać nie umiesz ze zrozumieniem ?

Ok, doradzasz, ale tkie rady to waldek już od dawna zna i może chciał coś innego usłyszeć, zamiast : Poddaj się, wycofaj się, to nie ma sensu itd.

Widzę jak widzę po za tym nie powiedziałem że rady są łatwe do realizacji, cóż nie ma lekko takie życie.

Czemu od kilku dni każdy mi czegoś życzy, przecież urodziny będę maił dopiero jutro, ale wy wyrywni jesteście...

Bawi się Twoimi uczuciami ,a to nie jest zabawne ,a wręcz jest egoistyczne

Nie martwi Cię fakt, że bardzo często masz wrażenie jak byś znów spotkała/słyszała o egoiście? Koleżanka waldka - jeden, Ja - drugi :P

Psychotropów? ehh, jak na egoistę przystało psychotropy to podstawa, a w związku to nawet nie wspomnę co biorę by funkcjonować... :D

#10832 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 23 październik 2012 - 19:53

coś wam tu napisze,łatwo jest komuś doradzać,oceniać stojąc z boku

I po temacie jak dla mnie.

A co do uwodzenia to nie ma raczej na to receptym, mają na uwadzę skomplikowaną budowę kobiet. Jak dla mnie wystarczy być sobą, a jeśli będzie chemia między dwoma osobnikami gatunku ludzkiego to wszystko samo sie potoczy. ^^

Edytowany przez BukeR, 23 październik 2012 - 19:55.

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#10833 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 23 październik 2012 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To że stoimy z boku ,nie znaczy że nie wiemy co piszemy .Jak pewność ,że ktoś nie przeżył wręcz identycznej sytuacji i doskonale się wczuwa w sytuację Kolegi ? Ale fakt zamknijmy już tą sprawę .

Edytowany przez Meg5, 23 październik 2012 - 20:14.

#10834 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 październik 2012 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak czytam i czytam i nic konkretnego chłopakowi nie doradziliście , jak ktos doradzi, to znajdzie ktoś inny kto tą wypowiedz z neguje...
I kolega jest jest w punkcie wyjścia....

no to może odwróćmy pytanie kolegi... co by było gdyby tak postępował facet względem dziewczyny??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10835 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1668 postów

Napisany 24 październik 2012 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wiesz ,ja bym doradziła to samo co wyżej napisałam ,bo co to za różnica czy facet czy kobieta . Ale pewnie to mało ,,konkretne '' jak to Ty nazwałeś ;)

#10836 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3680 postów

Napisany 24 październik 2012 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to co? Świnia, cham i prostak, tyle byś usłyszał...

#10837 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów

Napisany 25 październik 2012 - 20:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pewno tak... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#10838 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 27 październik 2012 - 11:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czemu mnie to nie dziwi. :P

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#10839 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wczoraj przez przypadek ( o dziwo :)) poznałem bardzo fajną dziewczynę na studiach ;) :wub: Bardzo mi się spodoba. Zastanawiam się, co do niej napisać na początek ( numer załatwie w poniedziałek) :wub:

Dawać pomysły podrywacze:)

Edytowany przez piotrus19, 01 listopad 2012 - 20:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10840 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1476 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak to co?? normalnie... na początek choćby o pogodzie, jeśli ona będzie zainteresowana Tobą to i ona bedzie zadawać pytania/ rozmawiać, a wtedy tematy same się na suną... Jesli wyskoczysz z jakimś tekstami rodem z dyskotek z remizy to nie widzę zbytnio sukcesu, no ale może jej bedzie pasować taka rozmowa, ale raczej wątpię. Po prostu bądz sobą i tyle...