Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#10421 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 18:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Wieprzka?? To kiepsko.

Czemu kiepsko??? No ostatnio wieprzka do weterynarza musialam oddac na badania.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 18:57
  •  

#10422 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9457 postów

Napisany 21 kwiecień 2012 - 18:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No bo bez jaj :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#10423 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 08:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @FINN Ja twierdzę, że nie ma co siedzieć bezczynnie ale nie twierdzę też, że trzeba co tydzień inną. Związek nie jest taki prosty trzeba odczekać i polowi bez naporu. Ale siedzieć w domu i narzekać, że się nie udało nie ma sensu. Lepiej sobie odpocząć dać chwile i spróbować z inną za jakiś czas. A zazwyczaj ludzie gdy raz się nie uda rezygnują i to się ma nie tylko do związków a czasem trzeba prób bo trening czyni mistrza.

#10424 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 kwiecień 2012 - 14:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 słusznie, ale wiesz odpocząć, przemysleć co i jak, zastanowić się nad tym czego na prawde szukamy. Ale kończąc jeden związek i pakując się w drugi , raczej dużo się nie nauczymy a tylko tracimy szanse na cos wartościowego...
Szukac zawsze trzeba i nie zamykać się na nowe znajomości, bo kto wie czo z nich może wyrosnąć... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#10425 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 20:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Miłość to bujda w dzisiejszych czasach kasa jest najważniejsza, a jak ktoś już nie ma kasy jest zerem, czyli nie ma już wtedy miłości. Właśnie tego doświadczyłem ostatnim czasem :/

#10426 Share bolko

bolko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa roślin,

Napisany 29 kwiecień 2012 - 16:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 8piotrek6 myśle ze nie masz racji. Miłość jest spoko tylko trzeba trafic na dojrzałą emocjonalnie kobiete dla której są wazne pewne wartosci. A moge spokojnie powiedziec ze takie są. Inna sprawa ze przez jedną materialistke
odechciewa sie wszystkiego i spojrzenie sie psuje na innych ludzi ktorzy byc moze mogliby byc fajnymi partnerami. pozdrawiam

Edytowany przez bolko, 29 kwiecień 2012 - 16:04.

#10427 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1482 postów

Napisany 29 kwiecień 2012 - 16:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @bolko, bardzo dobrze to powiedziałeś, jeśli trafi się na dojrzałą emocjonalnie osobę , to ona wie co to znaczy uczucie , a nie szukanie przelotnych wrażeń czy przygody... i tak jak mówisz, że jak się trafia na nie właściwe osoby to ten pogląd się nam zmienia, ale jeśli bedziemy cały czas myśleć, że nie ma miłości , to wtedy nigdy jej się nie znajdzie, a wtedy możemy nie dostrzec tej osoby która nam to mogła by zaoferować a my jej...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#10428 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 01 maj 2012 - 23:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ci którzy mają dziewczyn to sie im fajnie piesz że to tak łatwo moje starania o dziewczyne zawsze kączą sie porażką niestety
ikolega ktory pisze ze laski lecą na kase ma troche racji ale takie dziewczyny tżeba omijać które tylo na kase leca

#10429 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1482 postów

Napisany 02 maj 2012 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale czasmi od razu się nie przekonasz czy leci na kase czy nie... ale po pewnym czasie..

#10430 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 04 maj 2012 - 16:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasem dziewczyny są tak wyćwiczone, że nie zauważysz jak bardzo leci na kasę ale wystarczy jakaś próba i oblewa. Pozwolę odwołać się do książki: nawet Kordian wiedział, że dziewczyny lecą na kasę. :D
@wojoch7340 Ja nie mam dziewczyny 9i problemu z tego nie robię. Fajnie mieć dziewczynę ale nie mieć też dobrze. Zawsze to mniej kasy idzie na spotkania, mniej nerwów, problemów, nieporozumień i czas dla siebie. ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10431 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 04 maj 2012 - 22:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czy ja wiem czy mniej kasy idzie bez dziewczyna według mnie nie

#10432 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 05 maj 2012 - 12:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wiadomo, że z kumplami chodzisz na piwo i kasę też wydajesz ale ja będąc z dziewczyną robię to samo co wcześniej mam tylko mniej wolnego czasu na siedzenie w domu więc wydaję więcej. Dodatkowo gdy jest wyjazd na wakacje jadę ze znajomymi i wydaję na siebie a gdy biorę dziewczynę wydaję również na nią. ;) Ale kasa kasą najważniejsze jest to, że zalany na wyjeździe wracasz i kumpel się cieszy a dziewczyna by truła. ^^

#10433 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 05 maj 2012 - 15:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ kamillo0 dobrze gadasz wypijesz piwo wyzywa cię od świń i innych i mówi :"wszyscy jesteście tacy sami i jedno was interesuje" ale mając dziewczynę są jakieś +i- z kumplem podgadasz o czym innym a z dziewczyną o czym innym B)

#10434 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1482 postów

Napisany 05 maj 2012 - 15:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no a ja nie rozumiem , po co pic jak jest się z dziewczyna... ;) ja zawsze na trzeźwo :) więcej sie pamieta przyjemniejszych momentów...

i nie rozumiem, tego, ze tal liczycie kase, no wiadomo, że jak sie mam dziewczynę to wiecej kasy się wydaje, ale wg mnie to jest przyjemniejsze pójść nawet na te piwo z dziewczyna niz z kumplami... :)

#10435 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 05 maj 2012 - 15:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @FINN jeśli chodzi o przyjemne momenty to tak , ale browca można od czasu do czasu wypić ale np na weselu dziewczyna się cieszy że jej chłopak jest trzeźwy a inni nawaleni ale wiadomo dziewczyna kasy wymaga coś za coś

#10436 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1482 postów

Napisany 05 maj 2012 - 20:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no tak , ja mam zasadę, jak się bawię to nie piję , a jak pije to sie nie bawie...

a co do weseli, i imprez tego typu, to z parkietu schodze tylko wtedy jak jedzenie na stoły przynoszą... ;) byłem na paru weselach z partnerką która lubi tańczyć, że nawet nie w głowie było jakie kolwiek trunkowanie... dobra zabawa przedewszystkim :)

#10437 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 05 maj 2012 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i oto chodzi

#10438 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 06 maj 2012 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Podczas zabawy się męczysz i tracisz wodę z organizmu więc trzeba płyny uzupełniać. :D Ja mam coś takiego, że podczas picia trochę łapie, już po zapiciu średnio a po jakimś czasie nic i mogę dość dużo wypić (nie chwaląc się) bo praktycznie nie czuję różnicy w umyśle, jedynie w żołądku czuję obecność trunku ale dopiero po wyspaniu się, czyli rano delikatny wstręt i czasami ból głowy ale wystarczy dzień bez śniadania bo poprzedniego dnia się zjadło za dużo i jest git. Wiadomo alkohol łączy ludzi i nie jest sztywno. Głupio upić się jak świnia przy dziewczynie ale jak już mówiłem problemów z tym nie mam. :rolleyes: @FINN Z dziewczyną jedno a z kumplami drugie. Z nikim nie będzie takiej zabawy i wygłupów jak z kumplami oraz z nikim nie będzie tak przyjemnie i beztrosko jak z dziewczyną więc jak ktoś napisał są plusy i minusy. ^^

#10439 Share bolko

bolko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa roślin,

Napisany 06 maj 2012 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiecie powiem Wam tak ze tak jak to bylo juz wczesniej wspomniane, ze są plusy i minusy ale wg mnie dziewczyna jest potrzebna. Dojdzie kiedys ten wiek ze wszyscy sie pozenią i pozostanie chlopak sam bo juz kolega bedzie z zoną swoją czas spedzac. a na starosc o ktorej juz teraz trzeba myslec bedziemy sami?? Lepiej teraz ten czas poswiecic na znalezienie tej dobrej dziewczyny niz siegac tylko po piwko czy nie tak??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10440 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2014 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 06 maj 2012 - 20:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czasem musi byc sztywno...