Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2


11453 odpowiedzi na ten temat

#9641 Share StasiekS

StasiekS

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1196 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo w bieliźnie.

Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 00:21
 •  

#9642 Share Famer21

Famer21

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 779 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 18 styczeń 2011 - 23:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W samej bieliźnie rzadko przed grzeszeniem lub po jest w jedwabnym szlafroku :) Mało kiedy w bieliźnie samej. A na pewno nie jak jest u mnie czy u moich dziadków, bo się boi, że ktoś wpadnie do pokoju... :) Już raz tak mieliśmy byliśmy akurat po grzeszeniu i kuzynka 10 lat wpadła nagle do pokoju, bo przyjechała z wujkiem do dziadków, to potem przy rodzinnym obiedzie, przy stole ok 20 osób, nagle zrobiła się cisza i ona wyjechała prosto z mostu przy stole przy obiedzie "Aaa Paweł i Asia byli w pokoju w samych majtkach i to z uśmiechem na twarzy" ... A godz wcześniej na pytanie odnośnie seksu odpowiedziałem "eh...:)" ---- Masakra :D Xd

Edytowany przez Famer21, 21 styczeń 2011 - 23:14.


#9643 Share mario3004

mario3004

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 367 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:Uprawa roślin, hodowla zwierząt.

Napisany 20 styczeń 2011 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To was wsypała...

#9644 Share janusz20

janusz20

  <<<<<<<<<<<<<<<<

 • Members
 • PipPipPip
 • 2014 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Mazowieckie pow. Sochaczew
 • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 20 styczeń 2011 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ludzie wy to wiecie co to są jakieś jaja po ostrym seksie mama rano do mnie przychodzi i się mnie pyta jak było to ja normalnie ojej...

#9645 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 127 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:swietokrzyskie

Napisany 21 styczeń 2011 - 00:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hmmm widze ze temacik sie rozwija;)

ewelinka fajny awatar;) taki inny;)

stasiek wyluzuj

niezly spaaam tu jest xD

#9646 Share Famer21

Famer21

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 779 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 styczeń 2011 - 23:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 janusz20 - mama spytała Cie jak było po seksie z dziewczyną :) ??? To masz niezłą matkę hehe. Moja jak się dowiedziała, że śpie z dziewczyną bez ślubu, bo nie była zbyt szczęśliwa. Zaczęła się potem rozmowa, że bez ślubu itd... Miałem 19 lat jak sie dowiedziała, a i tak pół roku później :) Bo zanim przedstawiłem starych 1 dziewczynę to minęły 4 miesiące, a poszliśmy do łóżka na 3 randce to i ta po ptakach hehe. Wtedy to mi wujostwo i ciotki mówiły o zabezpieczaniu, a matka tylko się krzywiła xD a teraz 23 lata to matka już chce wnuki xD xD xD a ja "Nie, nie na to dużo, dużo..... za wcześnie..."

Mnie tam nikt nie nakrył na seksie z Moją, a jak kuzynka wskoczyła do pokoju to i tak już dawno po, a że w bieliźnie wiadomo, że bedziesz się ubierał 20 min po tylko czas na regeneracje :) hehe a kuzynka i tak nie zaczaiła o co chodziło tylko chciała dla żartu, bo myślała, że to fajne będzie jak to 8 latka :)

#9647 Share StasiekS

StasiekS

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1196 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 25 styczeń 2011 - 12:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niektórym się przyda. Takie streszczenie poradników.
50 Zdań o tym, jak mężczyzna powinien myśleć o swojej kobiecie.

1. Jeśli kobieta chce ciebie, nic nie może jej powstrzymać. Jeśli ciebie nie chce, nic nie może jej zatrzymać. - If a woman wants you, nothing can keep her away. If she doesn't want you, nothing can make her stay.
2. Przestań wymyślać wymówki za zachowanie kobiety. - Stop making excuses for a woman's behavior.
3. Jeśli masz JAKĄKOLWIEK wątpliwość co do charakteru swojej kobiety, pozwól jej odejść. - If you have ANY doubt in your mind about a woman's character, let her go.
4. Pozwól swojej intuicji uratować cię od zawodu miłosnego. - Allow your intuition to save you from heartache.
5. Przestań próbować zmieniać ją lub siebie, bo nie na tym polega związek. - Stop trying to change her or yourself for a relationship that's not meant to be.
6. Nie przypodobuj się na siłę. - Don't force an attraction.
7. Nie pozwól, by kobieta wcisnęła cię w związek, w którym wcale nie chcesz być. - Don't let a woman push you into a relationship you don't want to be in.
8. Kobieta pragnie być z mężczyzną, z którego może być zawsze dumna. Nie daj się zbłaźnić. - A woman wants to be with a man she can be proud of at all times. Don't be a fool.
9. Możesz utracić jej zaufanie w sekundę, a całe życie je odzyskiwać. - It takes a second to lose her trust, and a lifetime to gain it back.
10. Jeśli wydaje ci się, że ona cię oszukuje, to najprawdopodobniej to robi. - If you feel like she is stringing you along, then she probably is.
11. Nie bądź z nią, bo pomyślisz "będzie dobrze." Będziesz zły sam na siebie, gdy rok później sprawy wcale nie będą się miały lepiej. - Don't stay because you think "it will get better." You'll be mad at yourself a year later for staying when things are not better.
12. Jedyną osobą, którą możesz kontrolować w związku, jesteś ty. - The only person you can control in a relationship is you.
13. Unikaj kobiet mających gromadkę dzieci z różnych ojców. - Avoid women who have a bunch of children by a bunch of different men.
14. Zachowaj granice w tym jak traktuje cię kobieta. Jeśli coś cię męczy, to z nią porozmawiaj. - Maintain boundaries in how a woman treats you. If something bothers you, speak up.
15. Nie bądź z osobą o niemiłym usposobieniu. I "mam zły humor" wcale nie jest wymówką. - Don't be with a mean-spirited person. Being "mad at the time" is not a good excuse.
16. Bądź z kobietą, którą uwielbiasz oraz której ufasz. Be with a woman you admire and trust.
17. Nie daj się wciągnąć w "Nie wiem czego chcę". Usuń się i pozwól jej samej dojść do wniosków (lecz nie czekaj na nią, żyj dalej). - Don't fall for the "I'm confused role". Remove yourself from the situation to let her figure things out (but don't wait for her, move on).
18. Istnieje więcej niż fizyczne znęcanie, jest jeszcze emocjonalne i mentalne. Jeśli stosuje ona jakiekolwiek z nich odejdź. - There's more than physical abuse, there's emotional and mental abuse. If she causes any of them...flee.
19. Nie możesz zmienić zachowania kobiety. Zmiana pochodzi z wewnątrz. - You cannot change a woman's behavior. Change comes from within.
20. Nie pozwól jej stawiać warunki, których sama nie przestrzeka - hipokryzja. - Don't let her place rules on you that she is not willing to follow herself -- double-standard.
21. Nie martw się o to, co mówią twoi przyjaciele, myśl o tym jak ty się czujesz. - Don't worry about what your friends say, think about how you feel.
22. Bądź z kimś, kto okazuje życzliwość każdemu. - Be with someone who shows kindness... to everyone.
23. NIGDY nie pozwól, by czuła się ważniejsza niż ty jesteś nawet jeśli jest lepiej wykształcona, czy ma lepszą pracę. - Don't EVER make her feel she is more important than you are...even if she has more education or in a better job.
24. Nie traktuj jej jak bogini. Jest kobietą, niczym więcej, niczym mniej. - Do not make her into a goddess. She is a woman, nothing more, nothing less.
25. Nie bądź powierzchowny, pamiętaj że 25 lat później nie liczy się "kto jest śliczniejszy." - Don't be superficial, remember 25 years from now its not going to matter "who's cuter".
26. Działania przemawiają głośniej niż słowa. Po pogrywaj. - Actions speak louder than words. Don't play games.
27. Jeśli zdradziła dla ciebie, zdradzi cię z innym. - If she cheated with you, she'll cheat on you.
28. To że mówi iż cię kocha, wcale nie oznacza, że ty też masz powiedzieć. - Just because she says she loves you, doesn't mean that you are meant to be.
29. Kochać to czasownik. - Love is a verb.
30. Naucz się odpuszczać dozgonne próby uczynienia kogoś zamkniętego-otwartym, kogoś egoistę-dzielącym się, kogoś niekochającego-kochającym. - Learn to give up your lifelong task of trying to make someone unavailable-available, someone ungiving-giving, and someone unloving-loving.
31. Żadna kobieta NIE JEST dziwką. - All women are NOT bitches.
32. Nie powinieneś być iść na wszelkie ugody kompromis jest obustronny. - You should not be the one doing all the bending...compromise is a two way street.
33. Jeśli nie pokochasz samego siebie nie będziesz mógł pokochać nikogo innego. - If you don't love yourself...you can't love anyone else.
34. Nie możesz naprawić czyjegoś złamanego serca. - You cannot mend someone else's broken heart.
35. Potrzebujesz czasu, by dojść do siebie pomiędzy związkami nie ma nic atrakcyjnego w bagażu uporaj się ze swoimi problemami nim zaczniesz starać się o nowy związek. - You need time to heal between relationships...there is nothing attractive about baggage...deal with your issues before pursuing a new relationship.
36. Nigdy nie powinieneś szukać kogoś kto cię DOPEŁNI związek zawiera dwie CAŁE osoby szukaj kogoś dodatkowego, nie uzupełniającego. - You should never look for someone to COMPLETE you...a relationship consists of two WHOLE individuals...look for someone complimentary...not supplementary.
37. Nigdy nie zostawaj "terapeutą" swojej kobiety. - Never become your woman's "therapist".
38. Kiedy działania i słowa sobie przeczą, wierz działaniom. - When actions and words conflict, believe the actions.
39. Bądź z kobietą, która się szanuje. - Be with a woman who respects herself.
40. Daj jej swobodę pozwól jej wyjść z koleżankami, nie naciskaj jej by spędzała czas z tobą, nie możesz zmusić kobiety do spędzania z tobą wolnego czasu. - Give her space...let her go out with the girls, don't pressure her to spend time with you, You can't force a woman to hang out with you.
41. Nigdy nie pozwól kobiecie wiedzieć wszystkiego. Wykorzysta to później przeciwko tobie. - Never let a woman know everything. She will use it against you later.
42. Nigdy nie bądź poręczycielem kobiety bądź też nie dopuszczaj jej do swojego kredytu. - Never co-sign for a woman or let her mess-up your credit.
43. Seks jest małą częścią prawdziwego związku. Znajdź kogoś z kim możesz także rozmawiać. - Sex is a small part of a real relationship. Find someone you can talk to.
44. Kiedy jest czas by odejść, odejdź. - When it's time to let go; let go.
45. Dobre kobiety powinny być traktowane jak dobre kobiety. - Good women should be treated like good women.
45. Dobre kobiety chcą dobrych mężczyzn. - Good women do want good men.
46. Nie uczynisz ze zdziry gospodyni. - You can't make a wh**e into a housewife.
47. Nigdy nie umawiaj się z dziewczyną wyglądającą bądź zachowującą się fałszywie. - Never date a girl who looks fake or acts fake.
48. Jeśli chcesz odejść, odejdź. Nie bądź wygodny bądź leniwy. - If you want out, get out. Don't be complacent or lazy.
49. Zgodność w zakresie osiągnięć edukacyjnych, wartości, wierzeń, celów osobistych I zawodowych oraz socjoekonomicznego statusu, jest istotna. - Compatibility in terms of educational attainment, values, beliefs, personal and career goals, and socioeconomic status, are important.
50. Jest tam ktoś wartościowy, by być w twoim życiu. Zrób w sobie porządek, by mogła ona przyjść. - There is someone out there worthy to be in your life. Let out the trash, so she can come in.

#9648 Share weronika

weronika

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 13 postów
 • Płeć:Kobieta

Napisany 27 styczeń 2011 - 21:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uważacie że to nawet ciekawe gdy wchodzi wam kobieta do łóżka w samej bieliźnie a na nóżkach ma buty na wysokim obcasie??

#9649 Share roltech

roltech

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 320 postów
 • Płeć:Nie powiem

Napisany 27 styczeń 2011 - 21:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W końcu głos kobiety. Popieram!!!

#9650 Share weronika

weronika

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 13 postów
 • Płeć:Kobieta

Napisany 27 styczeń 2011 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W końcu trzeba jakoś zaimponować Swojemu Mężczyźnie:)

Edytowany przez weronika, 27 styczeń 2011 - 22:44.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 00:21
 •  

#9651 Share Edek18

Edek18

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 9 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:Małopolskie-Oświęcim

Napisany 28 styczeń 2011 - 13:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe jak ktoś umi chodzić w takowych to jasne,że dobry pomysł :D a mężczyzna się zabierze za ściągnie ich :D no chyba,że lubi kiedy kobieta robi mu tymi obcasami krzywde :lol: :lol: :lol:

#9652 Share Power

Power

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 174 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 28 styczeń 2011 - 14:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

W samej bieliźnie rzadko przed grzeszeniem lub po jest w jedwabnym szlafroku :) Mało kiedy w bieliźnie samej. A na pewno nie jak jest u mnie czy u moich dziadków, bo się boi, że ktoś wpadnie do pokoju... :) Już raz tak mieliśmy byliśmy akurat po grzeszeniu i kuzynka 10 lat wpadła nagle do pokoju, bo przyjechała z wujkiem do dziadków, to potem przy rodzinnym obiedzie, przy stole ok 20 osób, nagle zrobiła się cisza i ona wyjechała prosto z mostu przy stole przy obiedzie "Aaa Paweł i Asia byli w pokoju w samych majtkach i to z uśmiechem na twarzy" ... A godz wcześniej na pytanie odnośnie seksu odpowiedziałem "eh...:)" ---- Masakra :D Xd


hehehe nie moge :lol: chcialbym zobaczyc wtedy wasze miny.. no coż macie przygoda ktroa mozna wspominac ;)

#9653 Share janusz20

janusz20

  <<<<<<<<<<<<<<<<

 • Members
 • PipPipPip
 • 2014 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Mazowieckie pow. Sochaczew
 • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 28 styczeń 2011 - 15:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

hehe jak ktoś umi chodzić w takowych to jasne,że dobry pomysł :D a mężczyzna się zabierze za ściągnie ich :D no chyba,że lubi kiedy kobieta robi mu tymi obcasami krzywde :lol: :lol: :lol:

KRZYWDE? to by musiała być to wyjątkowa niezdara. :lol: Rozumie ściągać inne części garderoby ale buty w połączeniu z fajnymi pończoszkami to całkiem ciekawy dodadek którego akurat pozbywać się nie trzeba. B)

Edytowany przez janusz20, 28 styczeń 2011 - 15:41.


#9654 Share ArekNH

ArekNH

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 58 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 19:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobra mamdo was pytanie: Czy akceptujecie geje i lesbijki ???
Ja: geje ---- lesbijki +++++ :D

Edytowany przez ArekNH, 29 styczeń 2011 - 19:16.


#9655 Share StasiekS

StasiekS

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1196 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To twoje zdjęcie Weronika w avku?

#9656 Share janusz20

janusz20

  <<<<<<<<<<<<<<<<

 • Members
 • PipPipPip
 • 2014 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Mazowieckie pow. Sochaczew
 • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 30 styczeń 2011 - 11:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak JEJ.

#9657 Share StasiekS

StasiekS

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1196 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No proszę. Coraz ładniejsze dziewczyny się rejestrują.

#9658 Share janusz20

janusz20

  <<<<<<<<<<<<<<<<

 • Members
 • PipPipPip
 • 2014 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Mazowieckie pow. Sochaczew
 • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 30 styczeń 2011 - 12:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Dobra mamdo was pytanie: Czy akceptujecie geje i lesbijki ???
Ja: geje ---- lesbijki +++++ :D

geje żygać mi się chce lesbijki może i fajnie popatrzec ale to nie jest dobre.

#9659 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

  KPK Kumurun Team

 • Members
 • PipPipPip
 • 2786 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lutówko gm Sępólno powiat sępoleński

Napisany 30 styczeń 2011 - 13:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A mnei to lata i powiewa. Byle za dużo na moich oczach nie robili i jest ok a co robią wdomu czy tam gdziem nie nie ma. Lata mi to. Każdy ma prawo do szczęścia
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 00:21
 •  

#9660 Share pawlus224

pawlus224

  Rolnik z zamiłowania :)

 • Members
 • PipPipPip
 • 2606 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie - LLE
 • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 styczeń 2011 - 18:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie toleruje "klejów i linijek " - fuj ...
Ale nie jestem też homofobem , tak jak Czesio pisze każdy ma prawo do szczęścia ;)

Podobne tematy