Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11453 odpowiedzi na ten temat

#8661 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 01:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzika nie koniecznie ale życie z nią nie byłoby wesołe. Zastanawiam się jak zachowują się faceci z tego forum wobec ładnych dziewczyn? Obsypujecie je komplementami na start czy co?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:51
  •  

#8662 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2011 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 01 listopad 2010 - 08:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 StasiekS. a ile ty masz lat? bo do pownego wieku chłopcy preferują właśnie takie tak zwane Końskie zaloty, taki tekst owszem jako żart czemu nie kiedyś jak miałem 16-18 lat mniej powagi to zdażało mi się coś takiego walnąć bez żadnych przykrych konsekwencji ale na podryw z taka głupia gadką to raczej nie ma szans i mam tu na myśli jakieś poważne dziewczyny-kobiety, konsensus z tego taki że żarty żartami a zdobycie dziewczyny to dwie różne sprawy.

#8663 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 12:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No już niedługo 21. Ale dlaczego nie można połączyć powagi z humorem. Oczywiście że jeśli wyczujesz że dziewczyna sobie nie pozwoli na takie teksty to wtedy wiadomo że tego się nie mówi. Ale jak ma poczucie humoru i zrobisz to fajnie to będzie się z tego śmiała i to wyjdzie na twoją korzyść. Ten tekst to był także przykładowy. Możesz użyć gry słów itd. Nie mówię żeby takimi tekstami przesadzać bo sam napisałeś co to oznacza. Ja np. nie chciałbym być z kobietą która boi się powiedzieć czegoś bo się boi mojej reakcji. Trochę luzu panowie i nie grać na siłę poważnych facetów. Kobieta to także człowiek.

#8664 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2011 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 19:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No fakt faktem tylko zrozum tego człowieka :) dziś się z czegoś śmieje a jutro....

#8665 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tego człowieka nie da się zrozumieć. Trzeba być po prostu sobą i nic więcej. Im więcej kombinujesz tym gorzej dla ciebie. I pod żadnym pozorem się nie zmieniać.

#8666 Share UrsusByczaSila

UrsusByczaSila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 01 listopad 2010 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ech kurcze normalne ze nie wyjedziesz z takim tekstem do zarabistej panny ktora jest super powazna i wszystko bierze na serio :) ale generalnie nie chodzi tylko o ten tekst... to taki przyklad poprostu tzreba czasem pozwolic sobie na odrobine jak to ktos powiedzial ''braku kultury'' by sie dziewczyna usmiechnęła;) ja moze mam troche nature jajcarza i dlatego na takie teksty zadna sie nie obraza a wrecz przeciwnie;)

#8667 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 08:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak my mozemy je zrozumiec jak one same siebie nie rozumieja, wiec w tej kwesti jestesmy na przegranej pozycji .. co do zartow to zalezy jak mowicie w jakim czasie sie to powie bo nie zawsze wypada zartowac.
a po drugie jak by ktorys polecial do laski z tekstem "dajesz od razu czy trzeba z toba chodzic" i by wam odpowiedziala "daje od razu idziemy do mnie czy do ciebie" to by wiekszosc pewnie zagiela i nie wiedziala co zrobic ..

#8668 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2002 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 listopad 2010 - 12:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie Damian , nie ma nic gorszego niż sypnąć żartem z którego nikt się nie zaśmieje (sytuacja/czas ;)

A co do tego "zagięcia" to jest kwestia czy potraktowała by to serio czy odpowiedziała zartem na zart :)

Ja mam taką naturę ze jestem często przekorny i dalej ciągnąłbym tą "luźną" pogawędkę (będąc na miejscu głównego bohatera :P ) czyli rzuciłbym równie zaskakujący tekst typu : " Ani do mnie ani do Ciebie - tam stoi moje przestronne "Tiko deluxe" , idziesz ? "

Tylko błagam panowie nie bierzcie tego serio , że Ja takie praktyki stosuję albo ze to mój sposób na podryw . To poprostu dobry sposób zeby w kilka minut czegos się dowiedziec o poczuciu humoru potencjalnej ofiary podrywu :)

#8669 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 13:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A kto to bierze na serio? To są luźne gadki.

#8670 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 15:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A pamięta ktoś jeszcze Zenona w tym temacie?? Ten to dopiero miał sposoby :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8671 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 15:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakie sposoby? Zróbcie streszczenie.

#8672 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2002 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 02 listopad 2010 - 17:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

A kto to bierze na serio? To są luźne gadki.

Uwierz ze zdarzali się tacy :)

Mi się coś kojazy "paradoks zenona" ale sam Zenon ? nie pamiętam niestety :) może ktoś przypomni ?

#8673 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 17:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zenon pachnął z daleka trollem :) Pamiętamy bardzo dobrze :)
Mój Wladimirec podbija świat

#8674 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 17:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale kto to ten Zenon?

#8675 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 19:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taki prowokator. Wódkę Finlandię nazwał Filadelfią. Od początku było widać, że robi sobie jaja, ale większość próbowała mu pomóc na poważnie... :)

#8676 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 21:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cos mi sie kojarzy no bylo niestety kilku takich co robili sobie jaja z powaznych sytuacji .. a byli tez tacy co tylko do jenego nawiazywali ..

Pawlus masz racje luzna rozmowa to czemu nie potem jesli by cos z tego wyszlo to by bylo z czego sie smiac napewno haha ... jak by sie zebralo na wspomienia pamietasz to albo tamto :) .. chyba ze by cie porwala do tico .. i by ci zawieszenie poszlo tak by zaczela szalec haha :)

#8677 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 13:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rozmowa rozmową ale nie mu tu w ogóle kobiet. Wyginęły czy co?

#8678 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2011 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 18:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo tu jest czysta teoria żadko potwierdzana przez ekspertów (Kobiety) często wdrażana w życie z różnymi skutkami i zmiennym szczęściem :(

#8679 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 05 listopad 2010 - 22:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam panowiemam problem bo statnio pisałem z taką jedną a ona nie odpisuje i nie wiem czy mam do niej napisać czy cos?Zapytać ją czy sie pogniewała czy coś powiem ze laski mnie lubią ale ona jest fest fajna i trudna kurde trudny orzech do zgryzienia.Prosze o odpowiedzi.
pozdro.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8680 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 listopad 2010 - 09:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Raczej bym nie pytał czy sie obraziła, ani też nie sprawiał wrażenia, że na siłę chcesz z nią pogadać. Z doświadczenia wiem, że nic dobrego z tego nie wynika. Sam tak kiedyś robiłem - pytałem, czy sie obraziła i przepraszałem za coś, na co normalny człowiek nie zwróciłby nawet uwagi i stałem się takim misiem do wypłakiwania sie i rzucenia w kąt. I dziękuję, więcej nie skorzystam.