Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#8341 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 13:32

Ta, ja miałem taki przypadek, chciała żebym ją zaspokoił mimo że ma chłopaka.
Powiedziałem, że nie szukam zabawki do seksu, ani sam taki nie jestem i skończyłem znajomość. Po co mi to? Takie rzeczy to ze swoją własną, zaufaną dziewczyną, a nie z kim popadnie.

Jeżeli to co napisałeś zdarzyło się naprawdę a nie tylko ci się przyśniło to powiem ci tak niezła pierdoła z ciebie, co ci szkodziło? No chyba że brzydka i nieumyta była to jesteś usprawiedliwiony.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:38
  •  

#8342 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 15:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie przyśniło mi się. Nie jestem typem człowieka próbującego zyskać uznanie wymyślonymi historyjkami. Poza tym - nie musisz się zgadzać i nie musi Ci się podobać moje zachowanie. Każdy ma inne zasady.

PS. Ona mi o tym pisała przez telefon, mieliśmy się zobaczyć parę razy, ale nigdy nie wyszło.

#8343 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2329 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 11 lipiec 2010 - 09:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 redbul - Ja do Ciebie nic nie mam :) a i jako jedyny napisałes jak brzmi (nie jak się pisze) mój nick :)

#8344 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 11 lipiec 2010 - 20:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 WesołyRomek co ty gadasz wlasnie Lordhagen zachowal sie bardzo dobrze nie zrobil z siebie meskiej dzi.. ze jak jakas laska chce cie ruch.. chociasz ma chloapaka to idzie do niego, a po drugie to nie wiem czy bys chcial zeby on skorzystal jak by to np. twoja dziewczyna mu proponowala co? raczej nie wiec postawa godna podziwu nie krytykowania...

Redbull ja mam 21 i od roku mysle o zalozeniu rodziny na razie jest tylko kilka przeszkod ale najwazniejsze jest mam osobe ktora mnie kocha tak samo jak ja ją mozemy sobie smialo ufac jest madra pozadna i macie racje ze nie jest latwo znalesc druga polowe ja swoja poznalem bardzo przypadkowo mozna powiedziec ze jak nie raz o tym mysle to ze to chyba bylo przeznaczenie bo jak wytlumaczyc ze poznalem ja bedac z jej kolezanka ktora poznalem na imprezie...

Kris bawic sie mozna nawet w starszym wieku ale wszysko z glowa i w ramach przyzwoitosci i smaku :)

#8345 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 11:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Męską dziwką to byłby wtedy gdyby puszczał się z paniami w wieku 40-50 lat za $$$ a takie coś jak opisał lordhagen ja traktowałbym raczej jak sport, tzw jednorazowy szybki numerek, zresztą może nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi żyje w takim układzie że mają normalne rodziny a oprócz tego gdzieś na boku taką "drugą połówkę" do rozrywki i przełamania rutyny. I nie wiem w jakim celu zadajesz takie tendencyjne pytanie czy ja bym był zadowolony jak by to moja dziewczyna robiła ze mnie frajera, pewnie że bym nie był ty byś był? Ja swoją za takie coś od razu kopnął bym w 4 litery i znalazł sobie inną.
pozdro

#8346 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 11:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie. Więc nie będę doprowadzał w czyimś związku do takich sytuacji. Po co?

#8347 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 12:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :) No przecież mówiłeś że ona do ciebie startowała a nie ty do niej to przecież w takiej sytuacji ty do niczego nie doprowadzasz tylko ona.

#8348 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 12:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie chcę mieć żadnego wkładu w to (dosłownie również). Nieważne czy ona zacznie, czy co. Nie chcę, nie zrobiłem, tyle. Nie muszę się więcej tłumaczyć i nie będę.

W ogóle panna jakaś dziwna. Mówiła, że jej chłopak rżnie się z byłą, a ona nic z tym nie robi. Nie wiem jak ty, ale ja nie chce mieć z takimi ludźmi do czynienia.

#8349 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 12:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 EEE to faktycznie jakiś margines społeczny ta panienka może i miałeś racje jeszcze byś jakąś chorobę weneryczną załapał i dopiero by były jaja :)

#8350 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 12:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Teraz ma 18 lat a w wieku 16 rżnęła sie w lesie z moim kumplem, potem jeszcze trzech miała...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8351 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 16:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czy ona tego chciala czy on to nie wazne moim zdaniem bo jak by sie koles dowiedzial ze przeleciales jego laske by wziol paru kumpli paly i by cie polamanego wyslal do szpitala i raczej by sie nie zapytal czy ona chciala czy go namawiala na to czy on..

A po drugie moim zdaniem nie ma co sie pchac jak laska jest zajeta to niech jest ma chlopaka i nic mnie to nie obchodzi czasem pogadac mozna ale nic wiecej .. chociasz mnie kiedys i za to koles scigal jak gadalem z kumpela a ona byla z tym pajacem..

No wlasnie nie byl bys szczesliwy wiec nie rob czegos co nie chcialbys aby tobie robiono

#8352 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 16:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zapomniałem dodać, że jej gość ma 22 lata. Ja - 16. Raczej nawet 1 vs 1 nie miałbym szans, gdyby chciał mnie oklepać. Ale nie będzie musiał, bo nie ma za co.

#8353 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 12 lipiec 2010 - 17:25

Zapomniałem dodać, że jej gość ma 22 lata. Ja - 16. Raczej nawet 1 vs 1 nie miałbym szans, gdyby chciał mnie oklepać. Ale nie będzie musiał, bo nie ma za co.

hahahaah kolego może daj numer do tej koleżanki WesołemuRomkowi

#8354 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 12 lipiec 2010 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 taką pannę to trzeba dobrze "wpuścić w maliny" kiedyś z kumplami odwoziliśmy taką pannę i wiedzieliśmy że to urwa a ja byłem po % i mówię do kierowcy zatrzymaj się on się zatrzymał a ja do tej panny, no to co ania cnotka albo piechotka a ona nie nie ja jestem dziewicą,a ja do niej to wysiadaj, a ona no dobra tylko lekko i po tym wywaliłem ją z samochodu ale kierowca ją spowrotem wziął i tak jej nie dymał kto by ją chciał,wiadomo co ona ma za syfa

#8355 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 18:41

Ja tam w qrwiskach nie gustuje, mnie podobają się kobiety piękne i inteligentne najlepiej o klasycznej urodzie, szafirowych oczach i romantycznej duszy.
I nie wiem po co ten komentarz, czy ja gdzieś napisałem że jestem nią zainteresowany czy jak?

#8356 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 12 lipiec 2010 - 18:54

Czy ona tego chciala czy on to nie wazne moim zdaniem bo jak by sie koles dowiedzial ze przeleciales jego laske by wziol paru kumpli paly i by cie polamanego wyslal do szpitala i raczej by sie nie zapytal czy ona chciala czy go namawiala na to czy on..

(A po drugie moim zdaniem nie ma co sie pchac jak laska jest zajeta to niech jest ma chlopaka i nic mnie to nie obchodzi) czasem pogadac mozna ale nic wiecej .. chociasz mnie kiedys i za to koles scigal jak gadalem z kumpela a ona byla z tym pajacem..

No wlasnie nie byl bys szczesliwy wiec nie rob czegos co nie chcialbys aby tobie robiono

zeby kazdy tak myslał i robił byłbym szczęśliwy nie musiałbym straszyć kolesi i grozić z breszką w ręce. nie mogli jej wydym... to jeba... nam związek a ja zawsze musiałem się starać tłumaczyć ze to nie tak jak oni mówili itd musiałem się starać robić wszystko by mi wierzyła...przez debili tyle lat mamy straconych;[:) teraz znowu coś nie tak ale teraz powód to...(coś czego nie było) jak uda sie ją przekonać a mam nadzieje ze sie uda to juz tylko zostaną pojeb... sasiedzi którzy zazdroszcza ale to juz bedzie pikuś bo juz im nie wierzy i marze by znowu być szczeliwymi razem

#8357 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 19:50

Nie polecam. Dogadać się też niespecjalnie idzie...

#8358 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 lipiec 2010 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Filip widac ze ci zalezy bo sie starasz jak ona cie kocha to ci powinna za ufac chociasz wiem ze nie jest latwo sam jak nie mialem zajecia i nudzilem sie w domu to wymyslalem sobie rozne bajki jak moja nie pisala dlugi czas .. no ale teraz mam robote i nie mam czasu na wkrecanie sobie jakis bajek nieprawdziwych..

Oj moze Romek sie z nia dogada bez problemu :) haha

#8359 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 12 lipiec 2010 - 20:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tu problem ze nie kocha ale juz tyle lat się znamy izawsze sie koło jednego kreciło zawsze niby ufa wierzy teraz czas by poznałą moją rodzine ale sie boi i myśli ze jej nie zaakceptują;:) /zapewniam ze bedzie inaczejze bedzie dobrze. wazne ze jak byliśmy ze sobą jeszcze ytydz temu to ona się cieszyła z tego ze mnie ma i chciała mnie pokochac a teraz to nic nie mogę pow bo nie jesteśmy ze soba jeszcze spowrotem. jak bedziemy jak isę uda to powino byc super (głupie 9 lat mineło jak się koło niej kręce:P) ja juz tyle sobie odpusciłęm.. nawet rzadko ide do sasiadów nie pokazuje sie nigdzie z kolezankami bo beda pierdy no i ona tez sięnie pokazywała z kolegami jak bylismy razem no jak była gdzieś z przyjaciółami i kumple byli to juz inaczej ale tak sama z nimi to nie teraz tez nie a jak juz to wiem o tym...

ej a powiedzcie mi dlaczego pierwsza częśc została zamknięta jeszcze przed 300 stron?? a druga ma juz czterysta z groszem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8360 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 lipiec 2010 - 19:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Filip w sumie rodzica nic do tego powinni sie cieszyc jedynie z tego ze jestescie szczesliwi ze soba i sie kochac i nic wiecej nie powinno ich interesowac ani nie powinni sie wtracac miedzy was.. najgorzej bedzie jak sasiedzi beda jakies glupoty i twoi rodzice w to uwierza i nie bedzies zmogl ich przekonac to bedzi ciezko ale zycze powodzenia