Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#8281 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 czerwiec 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Jeśli ktoś miałby skakać do bicia za nazwanie go burakiem, to wtedy raczej nie było by wątpliwości, że nim jest. Trzeba mieć trochę dystansu i znać swoją wartość, mieć szacunek do siebie - wtedy ma sie w d.... to co sądzą inni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 10:15
  •  

#8282 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 06:06

nikt Ci nie każe się zmieniać lordhagen,ja nie lubię wieśniaków jak nie wiem co, nie mówie że chłop ze wsi tylko nim jest bo te cwele z miasto(których bym powybijał w większości) to czasami bywają jeszcze gorszymi wieśniakami

ostatnio na imprezie do mojej koleżanki przywalił się jakiś gość,a ona się kapnęła że to jakiś idiota żeby nie mówić wieśniak i się jego pyta krówki masz, a on że ma , ona a ile hektarów masz, on na to że 50 a po chwili dodał ale jak trzeba to się dokupi to jest wieśniak, miał chłop szczęście że wtedy kierowałem i nic nie piłem

Ja jestem z miasta i nie uwazam sie za cwela ani nic w tym stylu a po drugie cwel to koles ktorego ru.. w tylek wiec pomysl zanim cos napiszesz, Slucham głośno muzyki bo lubie a nie zeby innym zaimponowac ze mam dobre radio i mocne glosniki..

A tak po za tym chlopacy uspokujcie sie nie ma co szalec w tym temacie.. Tutaj rozmawiamy o uwodzeniu kobiet a nie o sluchaniu muzyki w aucie czy tez ciagniach.

Wiec chwalic sie jak wam idzie z dziewczynami .. Łukasz widze ze teraz to panny wala do ciebie drzwiami i okanami, ja wczoraj ladna laske widzialem jak byłem u kuzyna i na łaki smigalem

#8283 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 29 czerwiec 2010 - 06:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ty Damian się na inne nie patrz bo masz piękną i mądrą dziewczynę :) .

#8284 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2162 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 29 czerwiec 2010 - 08:00

No uderz w stół a nożyce się odezwą, jak @redbull napisał prawda w oczy kole
oczywiście mam tutaj na myśli czesia i pawulusa. ale po kolei
@ursusiu czesiu na wsi mieszkam dłużej od ciebie i znam ją lepiej niż ci się wydaje i dużo mógłbyś się odemnie na ten temat dowiedzieć bo jeszcze jesteś głupi jak but i niewiele rozumiesz i wiesz .Co ty jesteś jasnowidz że wiesz co sobie o tobie ludzie myślą jak jedziesz swoim sportowym T25premium z muzą na max przecież cię nikt nie zatrzyma i nie powie ty taki i taki ale sobie pomyśli że ten młody ******** piratuje po wsi ciągnikiem jak głupi że aż kabany z wagi pospadały, powiedz mi jeszcze jaki jest sens słuchania muzyki w ciągniku tak żeby cała wieś słyszała? chyba jak sie ma problemy ze słuchem to ma to jakiś sens. Nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi a musisz wtrącić swoje 3 grosze, najlepiej złap się za pędzel i idż pomaluj jakąś maszynę bo w to ci jeszcze w miare wychodzi a nie udzielaj się w dyskusji w której nie masz nic do powiedzenia.
A za to co napisał @pawulus to powinien wylecieć z tego forum.
Człowieku poczytaj sobie co ty wypisujesz bo zaprzeczasz sam sobie najpierw piszesz że ciągnik to narzędzie do pracy a potem że ma ci służyć do podrywania dziewczyn. To może wytłumaczysz mi jaka jest różnica pomiędzy robieniem durnia z siebie siedząc za kierownicą ciągnika z muzą na max jak to sam napisałeś a jazdą zdezelowanym, pseudo "stjuningowanym" maluchem albo jakimś innym wynalazkiem z muzą na max i robienie z siebie durnia? Jeszcze zagrożenie na drodze stwarzasz bo pędzisz przez wieś jak opentany a niech ci jakieś dziecko wyskoczy pod koła i tragedia gotowa.
Jak @lysyrolnik napisał "wieśniactwo to nie pochodzenie a stan bycia"(Po jednym zdaniu widzę, że pisał to inteligentny człowiek) Oczywiście taki z ciebie ignorant że też tego nie zrozumiałeś A i nie nazywaj mnie miejskim burolem bo nim nie jestem w przeciwieństwie do ciebie, mieszkam na wsi i się tego nie wstydze.

Wnioskuję po Twoim zachowaniu ,że musisz mieć wiele kompleksów na swioim punkcie skoro tak Cie to drażni :) mówisz ,że mnie prawda w oczy kole ??? spójż na swój post i powiedz kogo tu coś kole :)
I naprawdę może zainwestuj w okulary albo lupę i dostrzeż łaskawie ,że "zwrcić uwagę" to nie to samo co "wyrywać laski" bo widzę że nie dostrzegasz różnicy i stąd te twoje żałosne próby ośmieszenia bądz upokozenia mnie :)
Wiesz szczerze mówiąc współczuję Ci , bo jesteś ze wsi (jak piszesz) a masz tyle z nią negaztywnych uczuć związanych , poprostu mi Cię szkoda chłopaku . Jesli mnie nazywasz wieśniakiem to sam jesteś jeszcze WIĘKSZYM przynajmniej z twojej definicji tak wynika .
Ja pochodzę ze wsi , mieszkam na niej całe życie i lubie rolnictwo nie zaprzeczam :) Nie wstydzę się tego ,że ciężko pracuję czy też jak tylko się da umilam sobie pracę jak już wspomnałem słuchając radia w ciągniku :) Mimo to nie uważam się za WIEŚNIAKA/BURAKA i tym podobne okreslenia którymi zapewne mnie niesłusznie nazwiesz ...
W Moim odczuciu jestem Rolnikiem , czlowiekiem poswięconym swojej pasji kochajacym wieś , ale to nie oznacza ,że zachowuję się jak Ty po chamsku i jak najwiekszy burol ze wsi który mysli ,że jak ma więcej kasy na którą tyra twój ojciec , bo ty brzydzisz się przypuscmy jakiej kolwiek przy której można się ubrudzić lub uderzyć w palec , to już jesteś panem forum i to w każdym temacie :)
Myśl sobie o mnie co chcesz na to wpływu nie mam i mnie to nie rusza , bo itak inteligentne osoby uczestniczące w tym temacie wiem ,że mnie zrozumieją bo lubią to co robią i wiedzą jak to jest .
A jesli Ty czegos nie rozumiesz lub zamierzasz mnie obrazac to wal smiało to Tylko swiadczy o Tobie ...

Myślę , ze dałeś się już wystarczajaco poznac zarówno w tym temacie jak i w innych i Agrofotowicze wyrobili sobie o tobie zdanie na jakie zasługujesz :)

a redbul tak zabłysnął tym stwierdzeniem o mojej "bystrości" :) łał , szok , rispekt - gościu aleś "URWAŁ" :)

Z mojej strony to wszystko w myśl powiedzenia "pluj kur**e w oczy to Ci powie ,że deszcz pada " nie zamierzam komus o tak niskim poziomie inteligencji i kultury niczego więcej tłumaczyć .

P.S. przepraszam was koledzy za odejscie od meritum tematu :)

#8285 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 09:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale się Panowie porobiło :) tak czytam Wasze wypowiedzi i na myśl przychodzi mi tylko jedno.....czytajcie ze zrozumieniem i nie bierzcie wszystkiego na serio, bo tylko "maniana" z tego wychodzi. To czy ktoś słucha głośnej muzyki, jeździ tuningowanym T-25, 330, czy 126p to jego sprawa. Ja sam mam radio w ciągniku bo lepiej mi się pracuję jak coś gra w tle. I jeszcze jedno, nie obrażajcie siebie wzajemnie bo nie przystoi takie zachowanie kulturalnym ludziom, jak już ktoś napisał "wieśniactwo to styl bycia a nie pochodzenie" a my w końcu jesteśmy rolnikami/mieszkańcami wsi ale nie wieśniakami.
sory że tak długo

#8286 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 29 czerwiec 2010 - 10:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 exactly pawlus, jak siedzisz w tej swojej dolinie to siedź i nie wychodź i nie przynoś wstydu wszystkim mieszkańcom wsi

#8287 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 16:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chociaż osobiście jestem najmniej zamieszany (a nawet w ogóle, chociaż swoje 3 grosze dorzuciłem), to jednak lepiej by było jakbyśmy wszyscy byli nastawieni pokojowo. Nikt nikomu na złość nie chce zrobić, te kłótnie nie są potrzebne.

#8288 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 18:48

Wnioskuję po Twoim zachowaniu ,że musisz mieć wiele kompleksów na swioim punkcie skoro tak Cie to drażni :) mówisz ,że mnie prawda w oczy kole ??? spójż na swój post i powiedz kogo tu coś kole :)
I naprawdę może zainwestuj w okulary albo lupę i dostrzeż łaskawie ,że "zwrcić uwagę" to nie to samo co "wyrywać laski" bo widzę że nie dostrzegasz różnicy i stąd te twoje żałosne próby ośmieszenia bądz upokozenia mnie :)
Wiesz szczerze mówiąc współczuję Ci , bo jesteś ze wsi (jak piszesz) a masz tyle z nią negaztywnych uczuć związanych , poprostu mi Cię szkoda chłopaku . Jesli mnie nazywasz wieśniakiem to sam jesteś jeszcze WIĘKSZYM przynajmniej z twojej definicji tak wynika .
Ja pochodzę ze wsi , mieszkam na niej całe życie i lubie rolnictwo nie zaprzeczam :) Nie wstydzę się tego ,że ciężko pracuję czy też jak tylko się da umilam sobie pracę jak już wspomnałem słuchając radia w ciągniku :) Mimo to nie uważam się za WIEŚNIAKA/BURAKA i tym podobne okreslenia którymi zapewne mnie niesłusznie nazwiesz ...
W Moim odczuciu jestem Rolnikiem , czlowiekiem poswięconym swojej pasji kochajacym wieś , ale to nie oznacza ,że zachowuję się jak Ty po chamsku i jak najwiekszy burol ze wsi który mysli ,że jak ma więcej kasy na którą tyra twój ojciec , bo ty brzydzisz się przypuscmy jakiej kolwiek przy której można się ubrudzić lub uderzyć w palec , to już jesteś panem forum i to w każdym temacie :)
Myśl sobie o mnie co chcesz na to wpływu nie mam i mnie to nie rusza , bo itak inteligentne osoby uczestniczące w tym temacie wiem ,że mnie zrozumieją bo lubią to co robią i wiedzą jak to jest .
A jesli Ty czegos nie rozumiesz lub zamierzasz mnie obrazac to wal smiało to Tylko swiadczy o Tobie ...

Myślę , ze dałeś się już wystarczajaco poznac zarówno w tym temacie jak i w innych i Agrofotowicze wyrobili sobie o tobie zdanie na jakie zasługujesz :)

a redbul tak zabłysnął tym stwierdzeniem o mojej "bystrości" :) łał , szok , rispekt - gościu aleś "URWAŁ" :)

Z mojej strony to wszystko w myśl powiedzenia "pluj kur**e w oczy to Ci powie ,że deszcz pada " nie zamierzam komus o tak niskim poziomie inteligencji i kultury niczego więcej tłumaczyć .

P.S. przepraszam was koledzy za odejscie od meritum tematu :)

Dobra już mi się nie chce nawet odpisywać na te twoje wytrzepociny, rób sobie co chcesz odpalaj swoją sportową 80 wrzuć koguta na dach zarzuć jakiś kawałek w stylu disco relax, nie zapomnij o odpowiednim stroju włosy koniecznie na żel jakiś dresik łańcuch na szyje, ewentualnie komórka na smyczy i jedż na najbliższe osiedle po byłym PGR "zwracać uwage" lasek na siebie. Aha nie próbuje cie wcale ośmieszać bo tobie samemu to o wiele lepiej wychodzi i z każdym swoim postem udowadniasz to. A co do wsi to nie mam żadnych negatywnych uczuć z nią związanych tylko cały czas staram się walczyć z nieprawdziwymi stereotypami o niej, a takie zachowanie jak twoje wcale mi tej walki nie ułatwia. A co do pracy na wsi to mam trochę więcej lat od ciebie i już się sporo napracowałem myślę że sporo więcej od ciebie i brudnych rąk się nie boję ani się ich nie wstydzę. A i jeszcze nie wmawiaj mi że nazwałem cię wieśniakiem bo nawet takiego słowa nie użyłem w stosunku do ciebie ani nikogo innego
Powiedział bym jeszcze co nieco o tonie i kulturze twoich wypowiedzi ale szkoda mi na ciebie klawiatury i czasu
Pozdrawiam wszystkich inteligentnych czytelników tego tematu którzy wiedzą o co mi chodzi i podzielają moje poglądy.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#8289 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 2162 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Napisałbym znowu kolejnego długiego posta bo rozsmieszyłes mnie kolejny raz ale oszczędzę sobie tego :)

jednak ma natura kaze mi słowo (mimo woli) dorzucic :

moja 80 nie jest "sportowa" jest ciągnikiem ROLNICZYM i służy mi głównie do pracy , nie jezdzę nią na podryw tylko na łaki,w pole itp. gdy wracam i jest juz ciemno to tak jak napisałem włączam radio otwieram drzwi zeby było chłodniej i właczam lampę błyskową zeby było bezpieczniej jak np. jadę z siankiem :) PGRu u mnie w poblizu niestety nie ma a szkoda bo bardzo interesuje mnie ten relikt czasów PRLu ale to inna sprawa .

stereotyp wsi ??? bardzo słuszna uwaga , Ja równiez z nim walczę i wyglądem maszyn którymi pokazuję się w "miescie" przejazdem równiez staram się obalic stereotyp iż na wsi jest brud smród i ubóstwo a rolnicy nieroby i pijacy stojący pod sklepem , a w gospodarstwie rozpierdziel i zero dbałosci o co kolwiek ...dlatego staram się aby ciągnik był zawsze czysty a wszystko sprawne choc nie potrzebne to do pracy ze względów ekonomicznych.
Czy Ty naprawdę mnie nie rozumiesz ???
Nie zamierzam jezdzic jakims złomem obezr@nym bez szyb i w kolorze "rdzawym" poprostu nie stac mnie na nowy porządny sprzęt więc umilam sobie pracę na starym jak mogę :) czy Twoim zdaniem takie zachowanie swiadczy o mnie jak wspomniałes wczesniej ze jestem "pajacem" ??? a po drugie w zyciu nie jechałem ciągnikiem w opisanym przez ciebie stroju i wyglądzie :)
Szczerze i bez zadnej złosliwosci sądzę ,że albo mnie z kims mylisz albo źle mnie oceniasz bo jestem normalnym chłopakiem ze wsi nie wstydzącym się tego a nie jakims cwaniakiem któremu ojciec kupił "BETE" bujającym się po wsi i mającym wszystko w d***e ...

Tego czy wiecej się napracowałes ode mnie nie wiesz choc nie mówię ze tak nie jest :) i uwierz mi ze wiem co to znaczy padac z nóg wieczorem , miec pokłute ręce od słomy pozbijane palce i kurz we włosach albo nie raz odciski na dłoniach :)

co do tonu i kultury to masz rację ze o się niej nie wypowiadasz bo nie masz o niej pojęcia szanowny panie :)

jesli masz do mnie jakies aluzję to proponuję abys pisał na PW , bo nie ma sensu robic z tego tematu prywatnej dyskusji a jesli nie to koniec tematu i nie wracajmy do tego :)

redbull widzę ,że nie masz nic ciekawego do powiedzenia ? a to słowo angielskie piszę się inaczej więc nie próbuj już "błyskac " swoim intelektem bo razi w oczy :)

#8290 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2673 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bez komentarza... Brak mi słow... Tutaj moderator nie pomoże tylko Pan Bóg...
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8291 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 22:38

Napisałbym znowu kolejnego długiego posta bo rozsmieszyłes mnie kolejny raz ale oszczędzę sobie tego :)

jednak ma natura kaze mi słowo (mimo woli) dorzucic :

moja 80 nie jest "sportowa" jest ciągnikiem ROLNICZYM i służy mi głównie do pracy , nie jezdzę nią na podryw tylko na łaki,w pole itp. gdy wracam i jest juz ciemno to tak jak napisałem włączam radio otwieram drzwi zeby było chłodniej i właczam lampę błyskową zeby było bezpieczniej jak np. jadę z siankiem :) PGRu u mnie w poblizu niestety nie ma a szkoda bo bardzo interesuje mnie ten relikt czasów PRLu ale to inna sprawa .

stereotyp wsi ??? bardzo słuszna uwaga , Ja równiez z nim walczę i wyglądem maszyn którymi pokazuję się w "miescie" przejazdem równiez staram się obalic stereotyp iż na wsi jest brud smród i ubóstwo a rolnicy nieroby i pijacy stojący pod sklepem , a w gospodarstwie rozpierdziel i zero dbałosci o co kolwiek ...dlatego staram się aby ciągnik był zawsze czysty a wszystko sprawne choc nie potrzebne to do pracy ze względów ekonomicznych.
Czy Ty naprawdę mnie nie rozumiesz ???
Nie zamierzam jezdzic jakims złomem obezr@nym bez szyb i w kolorze "rdzawym" poprostu nie stac mnie na nowy porządny sprzęt więc umilam sobie pracę na starym jak mogę :) czy Twoim zdaniem takie zachowanie swiadczy o mnie jak wspomniałes wczesniej ze jestem "pajacem" ??? a po drugie w zyciu nie jechałem ciągnikiem w opisanym przez ciebie stroju i wyglądzie :)
Szczerze i bez zadnej złosliwosci sądzę ,że albo mnie z kims mylisz albo źle mnie oceniasz bo jestem normalnym chłopakiem ze wsi nie wstydzącym się tego a nie jakims cwaniakiem któremu ojciec kupił "BETE" bujającym się po wsi i mającym wszystko w d***e ...

Tego czy wiecej się napracowałes ode mnie nie wiesz choc nie mówię ze tak nie jest :) i uwierz mi ze wiem co to znaczy padac z nóg wieczorem , miec pokłute ręce od słomy pozbijane palce i kurz we włosach albo nie raz odciski na dłoniach :)

co do tonu i kultury to masz rację ze o się niej nie wypowiadasz bo nie masz o niej pojęcia szanowny panie :)

jesli masz do mnie jakies aluzję to proponuję abys pisał na PW , bo nie ma sensu robic z tego tematu prywatnej dyskusji a jesli nie to koniec tematu i nie wracajmy do tego :)

redbull widzę ,że nie masz nic ciekawego do powiedzenia ? a to słowo angielskie piszę się inaczej więc nie próbuj już "błyskac " swoim intelektem bo razi w oczy :)

No dobra niech ci będzie jeżeli jest faktycznie tak jak piszesz to z tą walką ze stereotypami itd to może i faktycznie troche przesadziłem ale zrozum mnie że wkurzają mnie takie sytuacje jak taka jaka dzisiaj miała miejsce niedaleko sklepu w mojej wsi podjechało 4 szpanerów audi a4 pod sklep (akurat byłem na zakupach) wszyscy wyglądali tak jak wcześniej opisałem trzech z nich narąbanych jak meserszmity kierowca chyba trzeźwy kupili se flaszke potem muza na max i palenie gumy pod sklepem, no i powiedz czy takie coś to nie jest buractwo? Na mnie takie coś działa jak płachta na byka. Druga sytuacja byłem w sobote na imprezie niedaleko mojej paczki bawiły się jakieś laski (nawet nawet były) i nagle podchodzi do nich dwóch narąbanych kolesi i przystawia się do nich na siłe po chamsku. Czy takie coś nie jest wqrwiające? A potem pojawia się artykuł na pierwszym lepszym portalu a pod nim komentarze można się domyśleć jakiej treści. Ja się po części za takich "ludzi" potem wstydze bo czy rolnik w oczach innych zaraz musi być prostakiem? Ja staram się walczyć z tym stereotypem i to jest jeden z moich sposobów a mocne słowa najlepiej trafiają do ludzi. Może tym razem się pomyliłem co do ciebie ale jak ktoś przeczyta tą dyskusję to może sobie przemyśli co nieco i zacznie się zachowywać jak człowiek a nie dzikus.
Przeprosić cię nie przeproszę bo też mi trochę nerwów napsułeś ale do pomyłki się przyznaje.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#8292 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 22:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tu się w pełni zgadzam. Często widzę takie coś, że jedzie samochodem paru cudaków, wygłupiają się jakby ich kierownica w ręce parzyła, muzyka tłucze w głośnikach jak młotem o blache, wychodzą, bujają sie na wszystkie strony, a ręce jak nogi u bociana i wielce gangsterstwo leci.

Wyjątkiem jest jak podjeżdża normalny, spokojny człowiek i słucha sobie nieco głośniej muzyki. Wtedy nie mam nic przeciwko.

#8293 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2673 postów

Napisany 29 czerwiec 2010 - 23:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wkońcu sie rozumiemy. Paląc gume puszki z meserszmitami nei jest baezpieczna. No ale Odnosnie ciagnika który śmiga sobie z 2 przyczepami na kogucie i muzie na maxa to hmm dla mnie raj mi sie to podoba o ile ładna muza :) Znaczy sie klimatyczna jeżeli żniwa to cos wakacyjnego. U mnie nie każdy utwór pasuje do każdej roboty. Do transporty pasuje mi ten utwór, do roboty wp olu ten do jazdy w nocy ten w dzień inny. To juz bardziej pasja słuchania muzyki
Mój Wladimirec podbija świat

#8294 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 08:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No a jak dla mnie tylko stare disco polo, lata 90-te (Kolor, Mister Dex, Skaner, Milano) bo te nowsze kojarzą mi się już z tymi cwaniakami w tuningowanym Golfie 2, chociaż jest pare wyjątków.

#8295 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2010 - 09:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie rozumiem ludzi piszących ,,nie jestem cwelem'' ,,mieszkam w miescie ale nie jestem wiesniakiem'' ,,jestem ze wsi ale nie uwazam sie za wiesniaka''
Ludzie po co takie rzeczy pisac? Kompleksy macie?

#8296 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 2162 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 11:46

No dobra niech ci będzie jeżeli jest faktycznie tak jak piszesz to z tą walką ze stereotypami itd to może i faktycznie troche przesadziłem ale zrozum mnie że wkurzają mnie takie sytuacje jak taka jaka dzisiaj miała miejsce niedaleko sklepu w mojej wsi podjechało 4 szpanerów audi a4 pod sklep (akurat byłem na zakupach) wszyscy wyglądali tak jak wcześniej opisałem trzech z nich narąbanych jak meserszmity kierowca chyba trzeźwy kupili se flaszke potem muza na max i palenie gumy pod sklepem, no i powiedz czy takie coś to nie jest buractwo? Na mnie takie coś działa jak płachta na byka. Druga sytuacja byłem w sobote na imprezie niedaleko mojej paczki bawiły się jakieś laski (nawet nawet były) i nagle podchodzi do nich dwóch narąbanych kolesi i przystawia się do nich na siłe po chamsku. Czy takie coś nie jest wqrwiające? A potem pojawia się artykuł na pierwszym lepszym portalu a pod nim komentarze można się domyśleć jakiej treści. Ja się po części za takich "ludzi" potem wstydze bo czy rolnik w oczach innych zaraz musi być prostakiem? Ja staram się walczyć z tym stereotypem i to jest jeden z moich sposobów a mocne słowa najlepiej trafiają do ludzi. Może tym razem się pomyliłem co do ciebie ale jak ktoś przeczyta tą dyskusję to może sobie przemyśli co nieco i zacznie się zachowywać jak człowiek a nie dzikus.
Przeprosić cię nie przeproszę bo też mi trochę nerwów napsułeś ale do pomyłki się przyznaje.

Rozumiem Cię doskonale :) mnie takie sytuacje tez denerwują i nie jestem takim "typem" tylko zwykłym człowiekiem/rolnikiem który ma swój honor ale i szacunek do innych normalnych ludzi .

Masz rację ta dyskusja (choc momentami moze nie kulturalna) była potrzebna , teraz widzę ,że wiem o co Ci chodzi i mam nadzięję ,że Ty tez rozumiesz jaki jestem i ze mimo wszystko nie jestem "wiesniakiem" jesli chodzi o styl bycia ...

A Ja przepraszam za słowa których użyc nie powinienem w stosunku do Ciebie :)

Czesiu do mnie skierowany ten komentarz ? nom moze masz rację :)

#8297 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 30 czerwiec 2010 - 17:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @pawlus224 nie chce juz zaśmiecać już tego tematu dlatego nie pisze,a ten wyraz jest napisany poprawnie(może nie wiesz w jakim to języku i co oznacza ale to juz nie moja wina),chłopie spuść sobie z krzyża i nie zaśmiecajmy juz wszyscy tego tematu,pogadajmy o pannach

na co zwracacie największą uwage jak szukacie dziewczyny dla siebie??

#8298 Share mariuszmtz

mariuszmtz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 17:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja patrze na to czy ma gospodarke
zima trwa juz za dlugo

#8299 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 30 czerwiec 2010 - 18:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja przede wszystkim na charakter.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8300 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 18:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyna musi być miła, mądra, ładna... Nie lubię, jak dziewczyna przeklina czy ma taki ,,chłopski'' charakter, mi potrzeba spokojnej, takiej... słodkiej po prostu, a nie jakiegoś tłuka :)