Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#7901 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 01 czerwiec 2010 - 14:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 humory skąd ja to znam kilka razy w tygodniu to norma już zdążyłem się przyzwyczaić do humorów a tamto co oni robią to mi wisi ważne że mam ją...
KPK Kumurun Team...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 16:08
  •  

#7902 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 15:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tez lekko nie mam z tymi humorami, od jakiegoś czasu to wolę w domu nawet nie siedzieć bo żyć się nie da, ciągle jakieś problemy i pretensje. ah ciężki mój los :D

#7903 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 01 czerwiec 2010 - 16:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak jak mówisz kolego a gdy zbliżają się u nich te dni to lepiej uciekać i lepiej żeby nic ciężkiego pod ręką nie miały...
KPK Kumurun Team...

#7904 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 16:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no ja jak narazie az takich problemow nie mam ze swoja jak ma ciezke dni to da sie z nia przetrwac .. trzeba sie tylko starac zeby zmienic jej humor :D..

#7905 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 378 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 16:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja staram się nie denerwować i tak łagodzić jeśli coś jest nie tak ale nie wychodzi to za bardzo bo mówi że mam dać spokój...
KPK Kumurun Team...

#7906 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2776 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 16:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja wcale nie odzywam się :D
Mój Wladimirec podbija świat

#7907 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 378 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 16:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to też jest sposób jakby nie patrzeć
KPK Kumurun Team...

#7908 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:picie piwa, rolnictwo i motoryzacja

Napisany 01 czerwiec 2010 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam taką sytuację że chciałbym spróbować z pewną dziewczyną drugi raz tylko jakoś mi nie wychodzi :D
Wcześniej to jakoś samo wyszło a teraz nie wiem co zrobić
w piątek będzie 1 rocznica jak zaczęliśmy ze sobą być skończyło się 2 miechy później a szkoda :)
No i nie wiem jak ją teraz rozgryźć
podrzućcie jakiś pomysł :)

#7909 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2014 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 01 czerwiec 2010 - 18:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Baaa to zależy jakie były okoliczności rozstania, powód, no i na jakim poziomie znajomości znajdujecie sie obecnie.

#7910 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 18:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rozstaliśmy się bo nie pasowało jej że mam skłonność do spożywania alko
teraz to prawie z nią nie rozmawiam bo nie chce ze mną rozmawiać
z wieloma chłopakami próbowała ale nie sądzę żeby któryś z nich coś do niej czuł pomacać sobie chcieli i tyle

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7911 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2014 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 01 czerwiec 2010 - 18:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A no to napewno musisz coś z tą skłonnoscią zrobić i jej to jakoś pokazać załapać się na jakieś wspólne imprezy i ppokazać że trzymasz fason do końca, to na początek, a dalej to zalerzy cz w ogóle ona to zauwarzy.

#7912 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 18:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie rozchodzi się o to że to jest najdziwniejsza osoba jaką znam
jak piłem to nic mi nie mówiła a pewnego razu poszedłem do baru ze szwagrem się napić i wielkie halo, awantura tygodniowy foch i koniec.
nie wiem czy nie poczekać do końca gimnazjum wydorośleć i spróbować na powaźnie. co wy na to

#7913 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 01 czerwiec 2010 - 18:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aaa to jak Ty w takim wieku się alkoholizujesz to nie w porządku :D . Szczerze młody wiek dziewczyny to wiesz jednego dnia cudnie na drugi dzień rano już rozstania nadszedł czas z niewiadomego powodu. Może troszkę przestań z tym piciem bo to do życia Ci się nie przyda tylko się Nią zajmij. Ot taka moja rada. Ja też myślałem że grzebanie w ciągnikach to dla mnie wystarczy ale jednak nie bo do ciągnika nie mogę pogadać (chodź jak mi odwala czasem to zdaża się pogadać B) ) ale to nie to co dziewczyna jednak. A długo masz do końca gimn? Bo jak teraz chodzisz do 3 to nie ma co czekać tylko kombinować by na wakacje już było w miarę ok.

#7914 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tam zdania jestem że dwa razy do tej samej rzeki nie ma włazić, ale jeżeli Ci zależy to pokaż to, kup kwiaty, na lody zaproś :D

#7915 Share Bartollini

Bartollini

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no do końca to jeszcze roczek. Tak strasznie to się nie alkoholizuje,
no k**ewsko mi na niej zależy ale nie chce jeszcze raz się spalić więc no lepiej poczekać :/ a wy jak sądzicie ?
przepraszam za kolokwializm

#7916 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2505 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bartolini miałem podobnie tylko w wieku 20 lat i postanowiłem nie "wchodzic do tej samej rzeki 2gi raz " narazie jest mi ciężko ale daję radę i póki co nie załuję bo przejzałem na oczy i widzę ze "ona" nie jest taka fajna jak kiedys , a i jej rodzina wydaje mi się teraz jakas "dziwna" :)

Jaka sprawa kolego? Podziel się, pomożemy. :) W miarę możliwości

A co do mnie to widzę, że lepiej mi idzie z takimi zdecydowanymi pannami, niż z jakimiś suniami, które nie wiedzą gdzie i po co się znajdują...

Nom wiecie , to jest "była" mojego kolegi i nie wiem czy to prawda czy tylko on mi zazdrosci i chce byc "psem ogrodnika" czy to prawda ale mówił mi ze ona jest hm... jakby to ująć bardzo luzna w kontaktach z kolegami B) znaczy ze jak ma chłopaka to nadal zaprasza innych na herbatkę itp. i martwi mnie , że się okaze to prawdą , a szkoda by było bo widzę ,że dobrzwe się dogadujemy i rozumiemy :D

P.S. Panowie a co sądzicie o dziewczynach w okularach ?

Edytowany przez pawlus224, 01 czerwiec 2010 - 19:24.

#7917 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tam myślę że jeszcze na niejednej będzie ci tak zależeć młody jesteś

#7918 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Dla mnie też jest chora ale ,,teść" Jest tak wporządku że ah po prostu ze świecą szukac takiego tak samo jak tkaiej kobiety chociaż tutaj relacje są takie. Bo ma te swoje humory okresowe co tydzień albo i kilka razy w tygodniu :)

Ja tak z tą Anetką miałem :)
Jej ojciec - z nim to można Bizony kraść :)
Matka - taką teściową to bym chwalił codziennie B)
jej brat - kumpel z klasy, z nim wypije, pogada, pośmieje sie, wszystko. :D
Jej siostra - fajna dziewczyna, mądra, ładna.
A ona... Wydawała się fajna do czasu, potem jak zacząłem coraz bardziej widzieć jej prawdziwe oblicze, to mi na szczęście przeszło. Dlatego jakby była taka, jak wczesniej gdy sie zauroczyłem, czy tam zakochałem, nie wiem już sam, to nic tylko pozłacaną chałupe im postawić. :)

#7919 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to za siostrę się bierz chłopie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7920 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2776 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No widzisz lesiu? :D juz masz panne B)
Mój Wladimirec podbija świat