Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#7561 Share Katarina

Katarina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 maj 2010 - 19:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Hubert8245 ta sieka w głowie to wg mnie wina "ciepłego wychowu" w domu i aktualnej tendencji panienek do nieszanowania się (wiesz, ta jest lepsza która więcej chłopaków zaliczyła na imprezie) - nazwałabym to inaczej lecz staram się nie wyrażać wulgarnie.
No cóż... Jednak takie panienki na imprezach mają wzięcie. Te "grzeczniejsze" biorą przykład z koleżanek które mają lepsze "wzięcie" i zaczynają zachowywać się podobnie. I tak koło się zamyka....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 17:12
  •  

#7562 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2673 postów

Napisany 03 maj 2010 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No niestety mamy sam platik prawie teraz cięzko teraz o taka dziewczyne co tak myśli jak Ty ...
Mój Wladimirec podbija świat

#7563 Share Katarina

Katarina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 maj 2010 - 19:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Czesiu wydaję mi się że uważasz iż "mamy sam plastik" ponieważ zwracasz uwagę, jak praktycznie każdy mężczyzna, tylko na te piękne dziewczyny. I z reguły ta piękna panna po bliższym poznaniu okazuje się głupim plastikiem.
Jaka rada? Szukaj brzydkiej ale mądrej to przynajmniej wierna Ci będzie i wdzięczna, że ją wziąłeś.

#7564 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2673 postów

Napisany 03 maj 2010 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie nie. Chodziło mi o co innego. ale mniejsza z tym. Wcale nei patrze na te piękne bo i tak nic by z tego nei było napewno więc zmniejszam poprzeczke :) Ale biore takie co się szanują, nie chodzą nawalone po imprezach i nie liżą się z kim popadnie... Jak by ktoś mi powiedział pól orku temu żebym wzioł sie za Tą Patrycje wyśmiał bym go, a dziś? Jak ktoś by sie smail to by dostał pewnie po ząbkach. Nie podobała mi się kiedyś, dzis jest najpiękniejsza...

#7565 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 maj 2010 - 21:12

A wiecie panowie jak jest ciężko znaleźć inteligentnego chłopaka?? Większość to tacy którzy nic sobą nie prezentują, a interesują ich tylko imprezy i zaliczanie panienek... Zero inteligentnej gadki.

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, [...]
Gdzie, gdzie, gdzie, gdzie!?
Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma,
nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma"

Trafia swój na swego, praktycznie każdy cwaniak, pseudo-gangster co się za dużo filmów naoglądał, z mojej okolicy ma dziewczynę w pasującym do siebie stylu. I się szerzą usługi blacharskie na okolicę, ale normalni ludzie W PORZĄDKU też się odnajdują w życiu - trzeba tylko umieć szukać. :)

#7566 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 maj 2010 - 22:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Katarina ja nie imprezuje ani nie kreci mnie zaliczanie co chwile innej panienki.

Czesio a co do kolczykow to wiesz u nie ktorych dziewczyn ladnie wyglada np. w nosie albo kolo ust ale nie kazdej to pasuje i wtedy sie szpeca moja ma w pepku i mi sie to podoba chociasz zawsze musze uwazac jak sie wyglupiamy zeby jej nie zachaczyc o niego albo jak ja podnosze czy cos ale ladnie to wyglada ale nie kazdej lasce pasuje kolczyk w niektorych miejscach

#7567 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2673 postów

Napisany 03 maj 2010 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzis Patyrcja wpada na podwórko i jak wysiadła z samochodu zaraz mi się rzuciło w oczy. Nie wiem narazie to mi niezbyt pasuje. No ale juz zaakceptuje to bo i tak nei jest tak happy :) Jak będzie wesele to wiesz Winkelschleifer i jechana :) albo chociaż obcegi :)

#7568 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 maj 2010 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A to gdzie ta twoja patrycja ma te kolczyki?

#7569 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2673 postów

Napisany 03 maj 2010 - 23:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w pępku to tam juz miała długo i to mnei nie ruszało ale w wardze? :) Oj winkelschleifer musze kupić naprawde bo stare mi sie posypały

#7570 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 04 maj 2010 - 02:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kiedyś mi się dziewczyny podobały z kolczykiem w wardze, ale teraz z pewnych względów już nie :) . @UrsusCzesio mogę ci pożyczyć mojego winkelschleifera albo nożyce co ciecia prętów. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7571 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 04 maj 2010 - 06:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Każde szanujące się gospodarstwo ma przecież szlifierkę kątową :)

Honda - The Power of Dreams :)

#7572 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 maj 2010 - 06:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam szlifierkę na korbę zamontowaną na stole. Ktoś ma dziewczynie z niepotrzebnym uzbrojeniem na twarzy/gdziekolwiek? Za niewielką zapłatą (2 zł za jeden zabieg) udzielę profesjonalnej usługi.

#7573 Share Katarina

Katarina

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 04 maj 2010 - 06:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @19Damian89 nie oburzaj się bo przecież "większość" to jednak nie "wszyscy". Skoro TY nie zaliczasz się do większości to gratuluje

#7574 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 maj 2010 - 07:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesław zapytaj czy nie chce takich dużych żółtych. :) Nie omieszkaj zaoferować, że osobiście jej je założysz. :)

#7575 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2010 - 07:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Katarina ja sie nie oburzam no co ty.. ale masz racje wiekszosc chlopakow jak i dziewczyd no 20roku zycia to sa dzieci mozna powiedziec zadko mozna spottkac osoby mlode i zdrowo patrzace na zycie i otaczajacy je swiat z czasem czesc dorasta ale tez nie kazdy z nich dorosnie bo nie ktorzy moga miec 30lat a rozum 15-17latka wiec roznie bywa.

Ciekawe jak bedzie sie jej zrastac jak jej sie ten kolczyk znudzi bo moze byc roznie..

#7576 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2673 postów

Napisany 04 maj 2010 - 08:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja wiem że każde szanujące się gospodarstwo ma kątówke :) ja mam 2 ale się popsuły. w jednej to się świci jak w terminal club :) a w jednej przekładnia poszła

#7577 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 445 postów

Napisany 04 maj 2010 - 18:50

Dzis Patyrcja wpada na podwórko i jak wysiadła z samochodu zaraz mi się rzuciło w oczy. Nie wiem narazie to mi niezbyt pasuje. No ale juz zaakceptuje to bo i tak nei jest tak happy :) Jak będzie wesele to wiesz Winkelschleifer i jechana :) albo chociaż obcegi :)

o czesiu, to juz wesele w planach, a dopiero chodzila z innym :) ona wie chociaz o twoich planach matrymonialnych? :)

#7578 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a przypadkiem nie za młody na małżeństwo jesteś czesiu????

#7579 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 445 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 proponuje zrobmy chlopakowi wesele,wiecie jaki bedzie uradowany :) ps.jak ktos ma namiary do Patrycji to poinforujcie dziewczyne niech kupuje sukienke :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7580 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na zapowiedzi trzeba dać, i za gorzałką się rozejrzeć :)