Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11453 odpowiedzi na ten temat

#7101 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja też jestem bardzo spokojny no a przy dziewczynach to nie wspomnę ;)
ale agresor załącza się tylko w wyjątkowych sytuacjach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:02
  •  

#7102 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 27 marzec 2010 - 21:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ten "agresor" to coś jak autoalarm - czasem się zacina i ciężko wyłączyć ;)

#7103 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no mi się raczej nie zacina ale czasem się przydaje taki odruch którym można kogoś przestraszyć ;)

#7104 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też jestem spokojny, ale czasami trafiają się tacy ludzie i takie sytuacje, w których jakbym mógł, to bym z nerwów Bizonem rzucał. ;)

#7105 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jednak każdy ze wsi ma coś wspólnego ;)

#7106 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 22:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo my wszyscy jak rodzina ;)

#7107 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2790 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 23:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i to taka wielka ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#7108 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 23:38

Od 17 lutego regularnie. Wcześniej to od listopada okazyjnie 2x na miesiąc. Poza tym, że w końcu wyglądam jak trza, a nie jak jakiś chudzielec, to czuję się lepiej. Przydaje się. No i jak pakuję, to pozwala mi to na te 2 godzinki nie myśleć o dziewczynie tak intensywnie. I z kumplami zawsze śmiech jest. ;)

Ja jestem chudy i do mnie jakos nikt nie ma problemu wystarczy wyrobic sobie raz opinie i teraz juz tylko byc szanowanym przez innych w podstawowce kazdego ustawialem a teraz nikt nic do mnie nie ma chociasz ostatnio u mojej laski w miescie jakis koles cos do mnie sie plul szli w 3 ja z nia to sie nie odzywalem ale jak bym mial zly humor to bym nie wytrzymal. ale macie racje nie ma co sobie dac wejsc na glowe bo wtedy juz bedzie po tobie jak raz ci taki zacznie sie panoszyc a ty nic nie zrobisz albo ulegniesz to juz amen...

#7109 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 06:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to Damian masz szczęście, a ja wcześniej hmm... delikatnie mówiąc nie byłem zbyt mądry. Teraz wydoroślałem i zmądrzałem, to widzę, ale co było w podstawówce to szkoda gadać, a zawsze znajdzie sie jakiś cwaniak który sie przyczepi bez powodu...

#7110 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 08:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Takich to jest pelno a szczegolnie jak idzie kilku i nie maja co robic moze na wsi jest tego mniej bo tam kazdy kazdego zna ale jak u mnie w miescie to wiesz oni trafia mnie potem ja zrbieram ekipe wpadamy do nich no i sie zabawa kreci bez konca zrobilo sie juz cieplej to znow bedzie ciekawie pewnie na osiedlu.

Mnie dzis moja od rana zdenerwowala lekko pisze mi ze mam byc na 12 i juz bo chce isc zebym z nia poszedl do kosciola na 12:30 a nie chce mi sie ze szok..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7111 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 28 marzec 2010 - 08:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 19Damian89 skąd ja to znam mam to co niedziele i tak samo jak Ty mam strasznego lenia...
KPK Kumurun Team...

#7112 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 09:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja to zaraz wskakuje w mundur strażacki i gnam do kościoła... podobno laski lubią mundury może się coś trafi ;)

#7113 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 10:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @DejmondSamWDolinie jak jezdzilem na imprezy kolo mojej to tma koles wywijal w mundurze strazackim to czasem nie byles ty??

no ale poszla sama rano wiec spoko nie musze sie spieszyc teraz ;)

#7114 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 2675 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 28 marzec 2010 - 12:08

Takich to jest pelno a szczegolnie jak idzie kilku i nie maja co robic moze na wsi jest tego mniej bo tam kazdy kazdego zna ale jak u mnie w miescie to wiesz oni trafia mnie potem ja zrbieram ekipe wpadamy do nich no i sie zabawa kreci bez konca zrobilo sie juz cieplej to znow bedzie ciekawie pewnie na osiedlu.

Moim zdaniem to nie istotne czy miasto czy wieś , bo znam kilku naprawdę spoko gości co nie kozaczą na osiedlu ale mają poważanie nie bez powodu i z nimi się da dogadac,wypic piwko ;[ A zdarzają się tacy na wsi ,mimo że pochodzą z zabitej dechami dziury gdzie mieszkają przez x lat w drewnianej chałupce ale jak go spotkasz to on jest wielce ważny i skacze do każdego czy go zna czy nie ;)

P.S. najgorsza chołota (z wyjątkami oczywiście i bez obrazy) to według mnie młodzież po PGRowska szczególnie w pobliżu miasteczek - tacy to się rzadza , piją palą i poprostu są jakby marginesem społecznym (nie z ich winy)a mają się za panów i "arystokracje" swojego regionu i pobliskich miejscowosci :(

#7115 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 16:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie urażając nikogo ale faktycznie nieopodal mnie był PGR na takiej wiosce, to młodzież z tamtych blokowisk to same ŁKS-aki czy WIDZEW-aki leją się między sobą chociaż pewnie żadne nigdy na meczu nie był ;) do łodzi mamy z 70 KM ;[

#7116 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 28 marzec 2010 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja widze że panowie bardzo wyrywni są ;) a ja tam wole dyplomacje ;[ na swój sposób heeheheehe :(

#7117 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 28 marzec 2010 - 19:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam dyplomacja jest spoko ale do czasu a potem to jest dyplomcja w języku którego tu nie za cytuje bo będom % i rączki do boju ewentyalnie noga ;) ;[

#7118 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hm znowu trzeba walczyć z durnym zakochaniem na wszelkie możliwe sposoby i próbować o niej zapomnieć, bo nic innego mi na myśl nie przychodzi, a jak mam sie dalej tak męczyć to ja podziękuje, nie skorzystam...

Bo jak dla mnie to takie sprawy nie są na wiek 16 lat, ale co poradzić takie życie.

#7119 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2790 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale wszystko ma swoje dobre strony iu da się przeżyć ;) Ja zaczynam biznes, pracy mam od diabła także radze sobie jak bym to więcej problemów nie miał innych. Jeszcze wróci sama
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7120 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 06:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No, tylko że ja nie chce w ogóle na nią czekać, nawet w tak ukrytej nadziei czyli zajmować sie życiem i liczyć po cichu, że wróci. Trza to zostawić w cholere, bo mi takie rzeczy do niczego na razie niepotrzebne, ale co poradzić, przyszło samo, a odejść nie chce nawet z moją pomocą, ale dam rade cholera mać.