Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#521 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9451 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 00:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja się zastanawiam nad zmiano nazwy tematu ;) jakoś uwodzenie cienko idzie :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:46
  •  

#522 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 01 marzec 2009 - 00:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Skoro ma sie tu nawijać o uwodzeniu to ja mam taki ''problem'' ale napisze to troche w innej formie niż w żeczywistości a więc jeśli do was świruje jakaś dziewczyna bądź chłopak (wiadomo pytanie dla uwodzicieli i uwodzicielek) i to tak dosyć natrętnie ale wy nie jesteście zainteresowani tą partią to jak zalatwiacie tą sprawe, czyli jak dajecie do zrozuminia tej osobie że nie chcecie pchać się w związek w którym tylko jedna ze stron jest zauroczona tą drugą osobą oczywiście nie raniąc tej osoby bo chcecie pozostać kumplamu/przyjaciółmi i utrzymywać normalny kontakt.
Na swoim przykładzie moge stwierdzić że to jest niemiła sytuacja ale nie wiem jak z tego wybrnąć.
Więc czekam na wasze propozycje ;)
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#523 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 marzec 2009 - 00:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to zależy od charakteru tej osoby jak ona to zrozumienie przyjmie że nie jesteś zainteresowany, jadana sobie odpuści poszuka drugiego a inna bedzie za wszelką cene chciała osiagnąc swój cel, kumpel miał podobny problem tylko że dał troche jej do zrozumienia a ona sobie za dużo wyobraziła i nie mógł sie odczepić, a jezeli nic nie dałeś do wielkiego zrozumienia to lajt

#524 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 00:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Skoro ma sie tu nawijać o uwodzeniu to ja mam taki ''problem'' ale napisze to troche w innej formie niż w żeczywistości a więc jeśli do was świruje jakaś dziewczyna bądź chłopak (wiadomo pytanie dla uwodzicieli i uwodzicielek) i to tak dosyć natrętnie ale wy nie jesteście zainteresowani tą partią to jak zalatwiacie tą sprawe, czyli jak dajecie do zrozuminia tej osobie że nie chcecie pchać się w związek w którym tylko jedna ze stron jest zauroczona tą drugą osobą oczywiście nie raniąc tej osoby bo chcecie pozostać kumplamu/przyjaciółmi i utrzymywać normalny kontakt.
Na swoim przykładzie moge stwierdzić że to jest niemiła sytuacja ale nie wiem jak z tego wybrnąć.
Więc czekam na wasze propozycje ;)

Poprostu trzeba sie spotkać wyjaśnić sobie wszystko od początku do końca i final :D

Ehh jakos doczytalem te 8 stron teraz ide spac

Dobranoc :D
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#525 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 marzec 2009 - 00:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale czasami trzeba oprzeć sie pokusie i powiedzieć ,,nie" hehe a jak obrotna to może sie załamać że jej odmówił ktoś poraz pierwszy

#526 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 01:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No w sumie to troche dziwna jest sytuacja z nią bo co jakoś przycichnie z jej zalotami to po spotkaniu z nią oczywiście w gronie innych to od początku musze sie z tego wymiksować ,nie powiem niezła laska z niej jest ale akurat mi sie podoba jako koleżanka a nie tak na poważnie żeby z nią chodzić odrazu.
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#527 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 01 marzec 2009 - 09:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hheheh :D Nie miałam za dużo do nadrobienia.

A co do tej dziewczyny, to ja miałam podobnie tylko koleś był ze mną miesiąc a potem dał mi do zrozumienia że to koniec (cóż zdarza się ) On mi prosto z mostu powiedział co i jak i tyle. Kilka łez popłynęło, trochę wierszy powstało no ale cóż żyje się dalej :D I uwodzi oczywiście ;)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#528 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ba ;) pewno że tak :D Bo w nocy sama spałam i nikt mi w nocy nie przeszkadzał spać :D

#529 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 01 marzec 2009 - 09:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co normalnie śpisz z kimś ?? ;) :D
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#530 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9451 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj mi byś mogla przeszkadzać ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 byś się Andrzej zdziwił jakbyś ani minutki nie przespał ;) :D
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#532 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9451 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tako dziewczyno to mogę i 2 nie spać ;)

bullet_black.png

#533 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no fakt przyznaje Ci racje w tym momencie ;)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#534 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to bym jej mógł poprzeszkadzać ;DD takie noce są fajne ;DDmmm

Wiajcie dużo nie miałem do nadrabiania a wczoraj wieczorem coś mi sie z netem stało ;/

#535 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ej ej ;) A co wy wiecie co ja robię w łóżku :D

#536 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 09:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 domyślamy się że jesteś grzeczną dziewczynką oczywiście ;) :D i nic złego w tym łóżku nie robisz
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#537 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 10:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Miałem kogos zaprosić do tego tematu ale jak kilka stron o używkach to wstyd ;)

no ja też witam uwodzicieli @martina wyspałaś się ? :D

Marina szybko spi :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#538 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 10:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a my chcieliśmy tylko popatrzyć jak śpisz. A może by jej tak kamerkę w pokoju założyć i by można na nią popatrzć w wolnej chwili kto jest za.

Ja spadam do obory

#539 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 10:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Byście pomyśleli jak w tym łóżki też sie znaleść a nie o podglądywaniu myślicie ;)
Co za świntuchy :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9451 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 10:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Big Brother u Marty??? ;)

bullet_black.png