Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11453 odpowiedzi na ten temat

#5221 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 13:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja powiem tak poznaj ja kako kolezanke z klasy jak narazie a później zobaczysz co i jak...pierw sie jakos zblirzyc do dziewczyny i narazie nie traktować jej jako potencjalnej zwierzyny a jako zwykła koleznke... moze źle radze bo to trocche droga na około ale... myśle że nei ejst zła... a co do wypowiedzi tu innych madrych ludzi gratuluje wam podejścia do sprawy widac ze jednyna miłść jaką zauważacie w kobiecie nastepuje pod dyskoteka za marne 50zł... gratuuje wam... moim zdaniem ak macie pisac takie pierdoły to lepiej sie zamknijcie a kluczyk do wisły wyrzucie;) do dziewczyny trzeba miec podejście a nie wyrwac peierwsza lepszą kurtyzane tylko po to zeby sie z nią przespac... nie w tym zecz... dziewczyn dobrych jako materiał na dziewczyne jest nie wiele... wygląd to nei wszystko w ich przypdaku.. w miłości zenon1z2gor pamietac trzeba ze na pierwszysm miejscu w ziązku stawiamy nei siebie a własnie ukochana osobę.. jednak uważam że w wieku gimnazjalnym związki długo nie trwają... a dziewczyny nei jednokrotnie mają nj.. we łgbie... oczywicie NIE CHCE TU ŻADNEJ URAZIC... bo to nei wysztkie są takie... zachowanie takie jak prezentuje Rafal180 zasługuje za pożałownie tylko i wyłącznie więc tego pana razde nie słuchac... tak więc podsumowując... wg mnie nie sztuka wrwac dziewczyne po pierwszej rozmowie a sztuka jest poznac ja zblizyc sie do niej i zdobyc jej zaufanie... nawet jeśli ta znajomosc doprowadzi tylko do tego ze zsotaniecie przyjaciółmi... PS. też byłem nie smaiły i moze nadal jestem ale z wiekiem wszystko sie nieweluje i nabiera sie innego podejścia do zycia;p a co do tarzania sie w łuzku to TY masz 14 z tym to poczekaj;p ponoć legalne to jest z dziewczynami od 16 rraoku zycia;p a w wieku 1 lat nie chciał bym wpaść;p sosrki za literówki i ś,ć pozdrawiam Mateush
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 06:57
  •  

#5222 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9490 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 13:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Legalnie jest od 15 :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5223 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 13:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej zwracam honor mój błąd i złe poinformowanie;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#5224 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2788 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 13:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mateush. Tutaj 2 tylko mówi o tym żeby wzioł ja sobie w obroty. A to tak sie składa że dwoje z tego samego województwa...
Mój Wladimirec podbija świat

#5225 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 14:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeśli ktoś wiąże z dziewczyną jedynie nadzieję, że ona mu jak najszybciej popuści szpary, to nie traktowałbym go poważnie...

#5226 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 16 styczeń 2010 - 16:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziękuje wszystkim znawca tematu za przychylne komentarze!!! ha ha
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#5227 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 16 styczeń 2010 - 16:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czuję się obrażony i zawstydzony przez co niektórych, można rzec jesteście jak Turbodymomen!! haha :)

#5228 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2788 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 17:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zenek. Spokojnie nie przez Ciebie tylko przez oryginalne sposoby co niektórych forumowiczów :)

Cos dla tych co tylko gadaja nie ta to inna, tego kwiatu jest pol śwaitu ale co z tego? http://demotywatory.pl/177383

Edytowany przez UrsusCzesio, 16 styczeń 2010 - 18:40.

#5229 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 17 styczeń 2010 - 18:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja Wam mogę się pochwalić , jestem z jedną kobietą już 2 miesiące i jeden tydzień :) Miłość kwitnie , cielesna i duchowa :)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#5230 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2788 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 18:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znaczy sie Adzia badzia? :) No wkońcu sie coś zaczeło tutaj dziać bo juz sie nudzić zaczełem :) Ten temat uzależnia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5231 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 18:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i wkoncu jakies dobre wiadomosci a nie jakies smutki .. to Gratuluje i zycze powodzenia oby jak najwiecej tych miesiecy..

#5232 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2788 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 18:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No Damian. Oby Twoje słowa okazały sie prorocze wobec mojej osoby też. Aby jakas radość dzis nastała. Oczywiscie dla mnie i dla Niej. :) Bo jak narazie to tu same smutki są...

#5233 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:14

Ja Wam mogę się pochwalić , jestem z jedną kobietą już 2 miesiące i jeden tydzień :) Miłość kwitnie , cielesna i duchowa :)

Pozostaje mi tylko pogratulować i życzyć dalszego szczęścia...

#5234 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo tak jest z miłością , żeby było dobrze najpierw trzeba się porządnie nachodzić,napocić czasem nawnerwiać, ale dążąc do tego z uporem będzie tak jak @13091993 :)

Honda - The Power of Dreams :)

#5235 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No no a juz nawet jestes z toba osoba to nei zawsze jest kolorowo, wczoraj mialem taka sytuacje bylo ladnie pieknie i wogole sobie lezelismy gadalismy a tu nagle dostalem smsa od kolezanki no i zaczely sie schody niestety .. ale jakos po pol godzinie bylo ok cale szczescie i pewnie jak bym mieszkal w tym samym miescie co ona albo bym byl swoim srodkiem transportu to bym wyszedl od niej i zwinol sie do domu no ale jakos sobie pogadalismy i bylo no i jest ok ..

a powiedzcie co mozna sie ubrac na 18 jej kolezanki? tylko jakies normalne propozycje :)

Czesio jestes mlody wiec napewno znajdziesz swoja jedyna spokojnie a czas cie milo zaskoczy i bedziesz szczesliwy tego ci zycze

#5236 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2788 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taaa tlyko każdy wie, że odkochać nie idzie tak szybko jak zakochać.... :)

#5237 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:01

Ja Wam mogę się pochwalić , jestem z jedną kobietą już 2 miesiące i jeden tydzień :) Miłość kwitnie , cielesna i duchowa :)

To prosimy o receptę na tak długi i owocny związek, to nam z pewnością pomoże cieszyć się razem z Tobą :)

Nie wiem czy to nie czas najwyższy, żeby się zaręczyć, tak długo już ze sobą jesteście :)

#5238 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2788 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Walnołem sobie kielonka po południu i stwierdziłem. Nie, nie odpuszcze. O miłość warto walczyć. Moze nie będę z Nią. Ale każda chwila z Nią jest najpiękniejsza. Bardzo dobry tekst jedna osoba na YT w odpowiedzi na komentarz przy pewnym utworze napsiała. ,,warto kochać - nawet jeśli nasze uczucie nie zostanie odwzajemnione to jednak daje na swój sposób szczęście... i tę świadomość, że nasze serce jeszcze nie jest z kamienia... "

#5239 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O Czesiorek widze mamy podobną metode, ja wczoraj kielona whiskey se wypiłem [nie żebym sie tam chwalił bo nie ma czym, ino co jakiś czas nie zaszkodzi podebrać, ostatni raz w wakacje aż do wczoraj] to od razu stwierdziłem, że jednak nie warto odpuszczać, ale nie będę z nią o tym rozmawiał. Zobaczymy jak to będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5240 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2788 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O totot kolo ma racje. Jak wam dobrze to na co czekać? Zaręczyny, potem rejestracja i ślub :)