Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#4441 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9438 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To weś kogoś i zrób spotkanie integracyjne. Wtedy będzie znała kogoś więcej niż tylko ciebie. Najlepiej jakoś pare albo dwie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:24
  •  

#4442 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:28

Ja właśnie chcę Patrycje na wesele wziąć. I nie zkładam z góry że odmówi, ale i nie wykluczam. Wieć poradźcie co zrobic jeżeli powie nie? Bo pewnei też powie że nie zna nikogo.

Ja powie NIE to nie pójdziesz i tyle,nie wiem nad czym się tu zastanawiać.Kurde niektórzy z was to albo jakieś dupki ze sami nie wiecie co macie robić tylko użalacie się na forum, ludzie albo macie jaja albo nie.Pewnie sie naoglądacie jakiś telenowel i potem się wam w głowie pierdzieli.Najlepiej to stwórzcie jakiś klub kawalerów AF i się nawzajem użalajcie!!

tyle ode mnie!!
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4443 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z weselem bedzie gorzej bo tam ciezko kogos poznac ale jak sie usiadze w mlodym gornie to sie szypko rozkreci rozmowa i wtedy pozna kazdego i bedzie sie dobrze bawic, a na imprezie sylwestrowej bedzie to o tyle lepiej ze tam wogole bedzie luzna atmosfera i napewno szybko zlapie z kims kontakt i bedzie dobrze sie bawic ale to tez zalezy od ciebie czy bedziesz z nia i probowal ja wkrecic czy pojdziesz z kumplami pic do innego pomieszczenia na przyklad

#4444 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2748 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wymyśliłeś heh. Tylk oteż raczej bedzie to że malo ludzi będzie znać. A przecież zawszem ożna by jakoś przekonać no nie ? Zależy mi na niej i to bardzo. A telenowel nie oglądam . A że mi zależy to chce z nią iść jak najbardziej. Tyle odemnie
Mój Wladimirec podbija świat

#4445 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To zacznij ja jakoś przekonywać,twoja w tym głowa żeby poszła z tobą więc wysil móżdzek i coś wymyśl.Nie musisz o wszystko pytać na forum z czego zapewne 99% to samotni lover boye którzy tylko by komuś doradzali a sami nie wiedza jak sie zabrać do bajerki.

#4446 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:45

Ja powie NIE to nie pójdziesz i tyle,nie wiem nad czym się tu zastanawiać.Kurde niektórzy z was to albo jakieś dupki ze sami nie wiecie co macie robić tylko użalacie się na forum, ludzie albo macie jaja albo nie.

Daj spokój. Koledze zależy, więc się martwi, co by poradzić, jakby jednak się nie zgodziła. Proste. To nie jest jakieś fiu-bździu, że jak się nie uda to nikt się nie przejmie. Z uczuciami nie ma tak łatwo.

#4447 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2748 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i wymysliłem tylk ochciałem jeszcze usłyszeć co inni powiedzą. Bo jak narazie to kazdy dobrze gada

#4448 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ile macie lat? 15? 16?

#4449 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:50

No i wymysliłem tylk ochciałem jeszcze usłyszeć co inni powiedzą. Bo jak narazie to kazdy dobrze gada

Widzisz myślenie nie boli. Sam wiesz najlepiej jak rozegrać sprawe i tego się trzymaj.

#4450 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zaśpiewaj jej piosenkę, podaje słowa:

Ja tak proszę z całych sił. OOOO

Bo, gdy milość przy nas jest,
Świat serdeczny taki jest.

Ale Ty odeszłaś, na tle pięknej jesieni,
Zostawiając mi w sercu smutek, żal i wspomnienie. OOOO
Więc dziewczyno powróć tu
Ja tak proszę z całych sił. OOOO

Bo, gdy milość przy nas jest,
Świat serdeczny taki jest.

A tutaj razem z artystą możesz poćwiczyć (piosenka na samym końcu):

Sami najlepiej znacie swoje laski, każda inna, nie można w taki sposób się radzić. Pomyślcie, tak jak Pan Rafał Wam radzi i tak będzie najlepiej. I jak się zachowujecie wobec nich pisząc o nich tutaj na forum? Ja nie chciałbym, żeby ktoś pisał o tym co mi się śniło. To jest jakaś kpina. Ten temat powinien być zamknięty!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4451 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 19:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widze ze koledzy z łódzkiego tylko sie potrafia czepiac i nic wiecej jak nie wiesz co to za temat to po co sie wpypowiadasz tu pisze roznie chlopacy i dziewczyny i pisza o rady jak nie widza co robic w danej sytuacji dla ciebie to bez sensu a dla innych nie przeciesz nikt ci nie kaze tutaj sie wypowiadac, to ze ktos pyta o rade innych to nic zlego i nie wiem czy 99% jest tutaj samotna raczej mi sie zdaje ze bedzie tak pol na pol moze 75% czasem sie zdazy ze to samotni

#4452 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 19:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 rafał i kolo sami jesteście za przeproszeniem dupkami bo skoro wam temat nie pasuje to po co się w nim wypowiadacie no pytam po co zachowujecie sie jak 14 latkowie którzy często rozrabiają na forach.

#4453 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po to jest forum żeby się udzielać i wyrażać swoje poglądy.

#4454 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9438 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 19:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiec po co piszesz:

To zacznij ja jakoś przekonywać,twoja w tym głowa żeby poszła z tobą więc wysil móżdzek i coś wymyśl.Nie musisz o wszystko pytać na forum z czego zapewne 99% to samotni lover boye którzy tylko by komuś doradzali a sami nie wiedza jak sie zabrać do bajerki.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4455 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 20 grudzień 2009 - 20:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dobra, dobra przestańcie się kłócić!!

pytam się na forum dlatego że moje pomysły się wyczerpały i nie skutkują.
I nie wiem co mam robić.
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#4456 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, motoryzacja, i wszystko po troszku.

Napisany 20 grudzień 2009 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja się moge pochwalić znalazłem dziewczyne hmm na zime dośźć dziwne.:) Ale znamy się już prawie rok bo to kumpela siostry.
I mam do niej blisko 5,5 km, niebyłem nią zainteresowany aż sie dowiedziałęm że niema chłopaka i sama kogoś szuka i ja bym jej odpowiadał.:) Więc zaczołem działać, po prostu się zapytałem o numer telefonu na przereklamowanej N.K. dostałem bez żadnego ale wczoraj tzn. 19.12 byłem na kawie i z jej rodzicami siedziałem, wpożądku są, normalnie jestem w siudmym niebie. Świetnie się dogadujemy, ona sie duzo smieje i z moich dowcipów za każdym razem i jest zajefajnie. Ona jest z gospodarstwa i ja, a jak jej powiedziałem że zostaje na gospodarstwie to ona powiedziała że to rozumie, i bymogła też zostać na hektarach:rolleyes: bo to zna i nieprzeszkadza. Dla mnie ideał,ktoś na kogo czekałem i ktos kto jest mi potrzebny.:)

CHłopaki uwierzcie w siebie, naprawde ja uwierzyłem, bądzcie soba nikim udawabym one to lubią(Bynajmniej AGA to we mnie ceni ja tak samo), badzcie normalni a nie tam jacyś gieroje, wesołym i kulturalnym w każdym calu. i tyle ;)

#4457 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pozostaje tylko pogratulować i życzyć szczęścia. ;)

#4458 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2748 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No no majster gratulujemy i kożystamy z twoich rad i życzymy powiodzenia w pożyciu ;)

#4459 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9438 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niektórym się udaje. Oby wam się udało do końca ;)

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4460 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NO to gratuluje i oby to bylo cos powaznego na czas nie okreslony.. POWODZENIA