Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11452 odpowiedzi na ten temat

#3421 Share pawel321654

pawel321654

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 324 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 18:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja bym wybrał standardowo czarny w paseczki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 16:21
  •  

#3422 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9424 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 19:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pogadaj z chłopakami z klasy i wspólnie ustalcie jaki strój ma być.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3423 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 03 wrzesień 2009 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 yy^^ z tego co mi sie zdaje to bal gimnazjalny jest miesiąc przed końcem szkoły a nie na początku szkoły??

jak dziś byłem w Warce to była tak laska że...... mucha nie siada :)
no normalnie /
tylko że starsza :) tak na oko z 28lat miała :)
ale pierwsza klasa :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3424 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2679 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie problemy z dziewkami w skzole nowej :) Mardzo mało i połowa zajęta na dodatek. ehhh
Mój Wladimirec podbija świat

#3425 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9424 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ehh a ja drugi raz dostałem kosza od Asi.. Jednak nie mam u niej szans na coś więcej :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3426 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2679 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja u Ani chyab też na rozpoczeciu roku wracając z mechany podrzuciliśmy kumpla co mieszka przy moim gimnzajum byłym W jednym budynku tylk oze w starym i Ania i inne czekały na autobus ja wysiadam ona juz usmiecha ise podszedem i git przywitałem sie, buzi jak zawsze (to tradycja) no i dalej na chate od niego poszliśmy. Ale jakoś onam nei w chu*** robi jak chce. w sumei Lordhagen wie najlepiej

#3427 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 21:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu, tak ja wiem najlepiej, bo zawsze jest mnie najwięcej tam gdzie nie potrzeba. Ja na twoim miejscu dałbym se spokój bo to nie ma sensu ciągnąć tego dłużej, chociaż jak z nią pisze to doskonale cię rozumiem...

Rób tak jak mi na gg mówiłeś, 130 km/h, wiesz o co chodzi

#3428 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 wrzesień 2009 - 23:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Yyy co do garniaczka to czarny w paski bardzo Nice .! :)

#3429 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 06:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ja sie pochwale:P Kinga ma na imie poznałem ją 23 limca na festynie od tamtej pory ciągle piszemy na gg i sms. Był taki jeden co też do niej zarywał groził mi że wj*bie, a ona mnie wybrała:P a tamten był jej przyjacielem i chciał coś więcej. I powiedziała my tak nie masz z nim szans:P
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#3430 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 04 wrzesień 2009 - 12:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej w Płocku będą wybory mis byś sie wybrał :)
może byś poznał jakąś :)

nie no żart.

Do nas do klasy miała dojść koleżanka ale jakoś od początku roku nikt jej nie widział.
albo jest chora albo chodzi do innej szkoły nie wiem :)
A podobno ładna :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3431 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 04 wrzesień 2009 - 15:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam do was pytanie , kiedyś pisałem na forum , że kochałem pewną kobietę , ale przez zawistne koleżanki pokłóciliśmy się i przestaliśmy kontaktować , miałem ją w znajomych na NK , potem wzięła mnie na czarną listę , jakoś 1,5 roku temu , teraz dziewczyna chodzi ze mną do szkoły , poznałem jej koleżanki , było tego trochę , dziś dziewczyna wysyła mi zaproszenie na NK oczywiście , jak myślicie , czy chce wyciągnąć rękę na zgodę ? Jak ją zobaczyłem 1 września to bałem się podejść , myślałem , że mi oczy wydrapie :)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#3432 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 17:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to chyba zmądrzała i stwierdziła,że warto dalej się kontaktować :) to ku zgodzie :)

#3433 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 19:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej a jednak kosz czyli wybrała tego , który obraca je dwie???? Ja na twoim miejscu poszukał bym innej dziewczyny wystarczy popatrzec dookoła

#3434 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9424 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 20:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wybrała tamtego bo tamten wybrał to z którą jest. Czyli oboje jesteśmy samotni ale nie dla siebie...

Ale i tak iskra nadzieii będzie we mnie żyć.

Andrzej w Płocku będą wybory mis byś sie wybrał :)
może byś poznał jakąś :)

nie no żart.

Dla mnie jest jedna miss ASIA

bullet_black.png

#3435 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 04 wrzesień 2009 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie już się poprawia teraz tamtego ma w d... :) i właśnie sobie z nią tak superancko pisze na GG :) może coś z tego będzie :)

A jeszcze nie dawno we mnie nadzieja prawie zgasła :)

Mimo że teraz jestem w nowej szkole gdzie fajnych lasek z LO jest :) :) mnóstwo :) :) ale ona dla mnie i tak jest naj... itd :)
Ale w klasie mam tylko 2 i to taki :)

#3436 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 wrzesień 2009 - 06:36

Nie wybrała tamtego bo tamten wybrał to z którą jest. Czyli oboje jesteśmy samotni ale nie dla siebie...

Ale i tak iskra nadzieii będzie we mnie żyć.

Dla mnie jest jedna miss ASIA

UrsusCzesio też był tak przekonany, że tylko ta jedyna, a jak z nią gadałem to sie różne dziwne rzeczy okazały :/ Ale powodzenia życzę. :)

#3437 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 10 wrzesień 2009 - 18:14

No to chyba zmądrzała i stwierdziła,że warto dalej się kontaktować :) to ku zgodzie :)

Ostatnio piszemy po kilka godzin dziennie , w szkole nie wiele rozmawiamy , ale za to na przystanku :) Stwierdziliśmy , że musimy zeswatać jej najlepszą koleżankę z moim najlepszym przyjacielem :) O swataniu piszemy 15 minut a o innych bajerach 3 godziny :) :) I najlepsze jest to , że ja jej nie męczę i nie nudzę , to ona zawsze pisze pierwsza ;D
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#3438 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2679 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak tak Leszku, zmądrzałem i ją olałem no powiedzcie ile można się męczyć? Lepiej dać sobie spokuj jeżeli i tak nic nie bedzie. Mówia że ja jej nie kochałem. To jak bym nie kochał to bym póltora roku sie nie meczył dla niej, dla nas. Aleo na miała to w d*pie bo jak twierdzi że ja na jej gosp lece. Żal jest i tyle

#3439 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 21:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cieszę się z twojej decyzji, ja też zmądrzałem i skończyłem z tym gównem na początku wakacji (albo zaraz przed, nie pamiętam już), 11 miesięcy ten syf trwał, szkoda mi było życia na jakieś głupie błędy młodości, już sie nie chce zakochać póki nie będę gotowy na stały związek, bo to tylko szkody przynosi w mojej sytuacji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3440 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9424 postów

Napisany 10 wrzesień 2009 - 21:15

Tak tak Leszku, zmądrzałem i ją olałem no powiedzcie ile można się męczyć? Lepiej dać sobie spokuj jeżeli i tak nic nie bedzie. Mówia że ja jej nie kochałem. To jak bym nie kochał to bym póltora roku sie nie meczył dla niej, dla nas. Aleo na miała to w d*pie bo jak twierdzi że ja na jej gosp lece. Żal jest i tyle

Pisałem ci na gg. Jesteście za młodzi na poważny związek. Ty zacząłeś za wcześnie a ja za późno ...:)

bullet_black.png