marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
13091993    0

Tyle wiem , boję się , że stanę i ani BE , ani ME ;) . Pierwszy raz mam taki problem , może dlatego , że Dominika jest pierwszą kobietą na której mi zależy :D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

rozumiem cie ciezko jest zaczac rozmowe ale jak laska bedzie troche gadala to sie rozkrecicie bo jak ona tez bedzie sie wstydzic to bedzie cicho jak w kosciele :D .. no ale wiesz to nie impreza ze wypijesz 3-4 piwa i kazda wolna twoja ;)).. no ale tak na spotkanie z nia to na odwage hmm.. staraj sie byc soba.. tak ci na niej zalezy a jak ci inna klepie to o niej zapomiasz :) nie ladnie:P

 

no no Edzia to jak wyzdrowieje to mozemy sie wybrac na rowerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

wez mi nic nie mow tanczylem go w lutym na studniowce .. smiesznie bylo :D) troche sie krecilo mi bo na zadnej probie nie bylem ;) .. haha ale nie taki trudny ten tanec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
no ale tak na spotkanie z nia to na odwage hmm..

Jak byś pojechał po piwie na spotkanie do Asi to byś zaraz wyleciał i był byś już na przegranej pozycji.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja tańczę 18 czerwca :D , moja partnerka poprosiła mnie w październiku :) , fajnie się tańczy ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ale wiesz piles nie jedz .. nie jedziesz napij sie ;) no no ja raz do swojej pojechalem po piwie to sluchalem nie wiem skad to widziala bo pilem blisko 2 godziny wczesniej .. jak na kacu przyjechalem to uu meczyla mnie ze szok .. ale jak idziesz na spotkanie z laska i chcesz na niej zrobic dobre wrazenie to nie pic lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ty palisz?? Niektórym fajki bardzo przeszkadzają.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A to dobrze:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja też nie palę , czasami w zeszłym roku sobie popiłem , ale obiecałem sobie , że w tym roku nie wezmę alkoholu do ust . Ogólnie nie mam nałogów ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Mmmm poloneza w gimnazjum wspominam baaardzo miło ;) bo z najlepszym koszykazem z klasy tańczyłam :) i do tego sam chciał :) hihi

To daj znać jak wyzdrowiejesz :D heh

Uch co za postanowienia :) pięknie oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no tez mialem w tym roku nie pic ... no ale jedno piwo od czasu do czasu do nie grzech nie? nie pije juz co dzien ;):D... no no tez bym z toba zatancowla poldka z checia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A takie piwko raz za czas to nie picie ;) juz jak to zaznaczyles hehe ;D wczoraj na rowerze jak bylam to uczylam kulezanke :D pieron jeden nawet nie wiedziala ze co 3 sie trzeba zagiąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja jestem tak zakręcony , że nie wiem gdzie mam przód ,a gdzie tył ;) . Ale na poważnie to mi nieźle idzie , zaczyna się z prawej nogi , 1 , 2 , 3 , 1 , 2 , 3 itd , my na 1 dygamy :D


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No miało nie być o nałogach a o uwodzeniu hehe. Ja sam potrafie jednego wieczora samemu 6pak wypić ,ale to w wypadku doła.

 

 

 

Miało nie być o nałogach ;)

M974


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0
No miało nie być o nałogach a o uwodzeniu hehe. Ja sam potrafie jednego wieczora samemu 6pak wypić ,ale to w wypadku doła.

 

 

 

Miało nie być o nałogach ;)

M974

To 3 litry :D gdzie ty to mieścisz :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Żałuj Edziu , że mojego wiersza nie widziałaś , musiałem go usunąć , gdyż on jest tylko dla Dominiki ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Kurczeee właśnie chciałam zobaczyc bardzo ;) to wyślij mi na PW...bardzo bym chciałą twą trórczość przeczytac :D i obiecuje,ze pod żadnym pozorem jej nie wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ładny ;) trzeba czytać wcześniejsze sprawy tutejsze :D no,ale dalej go nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj