marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

to on jo tylko do łuzka zabiera i to wszystko??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek23    0

Może lubi sie tak czuć,a i jemu to odpowiada.U mnie też są takie kur@@@# co sie puszczają po lasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Sam mam dwie takie i jak mam ochote to wpadam na kawe i przyokazji dodatek jednej nawet mieszkanie wynajmuje ale słuchaj to jest kazdego wolny wybor nikt nas do tego nie zmusza w takich czasach nam przyszło zyc. Statystycznie kobiet jest wiecej , jakis odsetek faceto podziewa sie w roznych miejscach inni sa zainteresowani facetami, wiec ktos im musi zapewnioc przyjemnosci do konca nie da sie zyc w celibacie a kobieta sam paluszek tez nie wystarcza , tak jak pisała kolezanka faceta własna graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Zeby sie ku....... mogly puszczac po lasach, to musza sie tez i znalezc ku....wiszony co je tam zaciagaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

co racja to racja musza byc ale sa bardziej cywilizowane warunki , zreszta lesne ssaki biora kase za usługe a jak masz ochote to płac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ty czy lubi to nie wiem bo sie zalila mojej lasce ze jej sie to nie podoba i ona tylko z nim .. jak tracila z nim cnote to darla sie z bolu .. czy do lozka to nie wiem raczej nie bo z tego co ona mowila mojej lasce a ona mi to onie sa dluzej ze soba niz ja se swoja i zadziej to robia jego rodzice nie lubia jej a jej rodzice nie trawia jego no i troche lipa bo nie ma gdzie .. koles jej trul chyba z 3-4 miesiace zeby mu zrobila loda.. zal mi go jak nic ona ja praktycznie do wszystkiego zmusza jemu sie chce i koniec a ona ma mu dac .. powinna dawno go olac no ale coz jak lubi nie wiem jak teraz bo ze mna nie gada bo kolesiowi troche wygarnelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Jak dlamniue to oboje sa nie normalni on jaki sadysta zbok, ona obraz maltretowanej matki polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Znam jedno co pod koniec gimnazjum miała na liście ponad 30 chłopaków (ile jo zaliczyło nie wiem ale pewną 3/4). Jak wybierała szkołę to chciała do elektryka bo tam sami chłopacy :P nie była zadowolona jak jej powiedzieli ze nie ma możliwości przyjąć dziewczynę. Poszła do innej szkoły i tam była niezadowolona bo w klasie trafiła się dziewczyna co miała tez listę z około 60 nazwiskami ;)

Nikt się chyba nie spodziewała ze jej się dobrze w życiu ułoży. trafiła na dość bogatego faceta i od kilku lat są małżeństwem. Mają chyba 2 dzieci.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszmtz    70

oj nie pisac o takich rzeczach ,lepiej zeby temat zostal zamniety bo czytaja to ludzie którzy nie maja 18 lat .to jest forum rolnicze a nie erotyczne ,


zima trwa juz za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Widzisz??? czyli lepiej wziasc taka co sie za mlodu wygrzmocila, ;) niz jakis niewypal. :P

 

@19damian zwierzenia kolezanki swojej panny zachowaj dla siebie. Nie byles materacem wiec nie wypisuj bzdur.

 

I nie odpisuj ze Twoja to mowila, bo bedziesz wciskal kit.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

kolego a jak wszedłes w posiadanie list facetow tych dziewczyn czyzbys tez sie na nich znajdował ????????????? pozostawało by jeszcze jedno pytanie jak tak to gdzie na koncu czy na poczatku??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek23    0

Jak to wcześniej pisałem :P,zawsze można sprawdzić kaszanką ;)

 

A co do warunków to pełna kultura,kanapa,kocyk i jechane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie ja tam nie byłem. To koleżanka z klasy mojej siostry wiec co nie co wiedziałem ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ludzie ale po co kolezanki wciagacie???? Moze to wasze takie sa tylko lepiej na kolezanke przeniesc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

u mnie w samochodowce sa laski .. w elektroniku tez sa wiec nie wiem czemu jej nie przyjeli ..

akitu nie wciskam kolesia znam malo wiele wiec wiem jaki on jest no ale spoko nieletni tez to czytaja i mialo byc o uwodzeniu a nie o kur...

 

a wracajac do lasu a to co nie mozna tak kulturalnie na lesnej polance na kocyku albo w samochodzie .. cos w tym zlego no chyba ze z jakos pierwsza lepsza .. no ale zalezy od gustu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

bo ona chciała na taki kierunek co nie pryzmują dziewczyn.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dajcie spokoj z tym czego jej nie wzieli do szkoly,u mnie w elektryku w klasie bylo tylko 2dziewoszki i kazde przyjmowaly co chcialy isc na ten profil.

 

Moze ona z dyrkiem co nieco i on jej nie chcial. haha

 

@Andrzej a tak z ciekawosci to zaprosiles ta swoja na jakas jumpe albo na lody?????

 

Ja bym Ci proponowala wypad na sklepy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Odnośnie imprez to nawet dość podobnie na to patrzymy czyli nie ciągnie nas za zbyt tam ;)

Proponowałem spacer ale powiedziała ze narazie nie. Pisałem już o tym. chyba nie czytasz wszystkiego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzej nie idz nigdy z laska na zakupy bo bedziesz lazil 3-4 godziny po sklepach i wrocisz bo nic nie bylo haha .. a o spacerze pisales pamietam ja to ;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@damian ale nie chodzi czy zna gust czy nie, chodzi o to zeby zaprosic Ja i zeby poznala jaki Ty masz i wtedy i Ty poznasz co jej sie podoba.

 

Wtedy poznajesz tez Ja inaczej bo siei moze otworzy przed Toba. Bo co niby @andrzej by na tym spacerze jej mowil.???? Ile pola zasial dzis?????

 

Na zakupach zawsze sa tematy. Nawet te glupie szmaty czy pasuja czy nie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Wtedy poznajesz tez Ja inaczej bo siei moze otworzy przed Toba. Bo co niby @andrzej by na tym spacerze jej mowil.???? Ile pola zasial dzis?????

 

Na zakupach zawsze sa tematy. Nawet te glupie szmaty czy pasuja czy nie.

No ba, i jeszcze za te zakupy zapłacić, wtedy napewno nawiąże głębszą znajomość, blaszaną taką ;)

 

Trzeba być jakimś lewym żeby nie wiedzieć co nawijać na spacerze, jak mam ochote iść do lasu to ide, jeśli pannie sie to nie podoba to niech jedzie sobie na zakupy, widocznie niezgodość charakterów wystąpiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To co Ty @mirasek myslales ze wezmiesz na zakupy kolezanke i ona ma Ci za te szmaty zaplacic?????? Tu nie chodzi o zakupy tylko zeby pobyc razem i porozmawiac.

 

A co do spacerku to i lewi sie znajduja, co mocni sa tylko na ekranie komputera,a jak jestes sam na sam to tylko TAK, NIE, MOZE, AHA, jedno pytania zadaje drugie odpowiada jak na przesluchaniu.

 

Ta dziewczyna ma 19lat, i dobrze wie z czym wiaze sie spacer, a @Jedrek ma 26 i on chce juz na powaznie (tak mi sie zdaje) a ze ona nie chce mu robic nadzieji to unika tego spacerka.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Zależy kto kupuje, w domyśle zrozumałem że dziewczyna a koleś robi jej sponsoring, można to nazywać "zakupy", ja używam zwrotu na K powszechnie uznanego za obraźliwy ;) Zabrać dziewczyne w celach doradczych, czy te majtki pasują do koloru moich oczu, itp. oczywiście można, w sumie nawet dobra zajawka :)

 

Zamulający przed komputerem mocni to są chyba tylko w nadgarstku :) Spacer wiąże sie z bólem nóg jeśli jest długi, można też zakurzyć buty :P A to że facet ma dopiero 26 lat nie musi oznaczać że chce już dać sie uwiązać, może poprostu jest otwarty na nowe znajomości i ma chęć połazić po lesie czy gdzie tam sobie zechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nogi przestana bolec buty mozna umyc .. a wspomnienia ze spacerku BEZCENNE ;) .. no ale wiesz warto sie troche poswiecic i przejsc sie na spacer i milo po rozmawiac a po sklepach co pelno ludzi i wogole to nie to samo .. z tymi majtkami to dobry pomsyl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj