marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

banan575    104

mature to mozesz zdawac i w wieku 30 lat. a jak kiblujesz to 23 zalezy ile kiblujesz


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no jo ale podejrzewam ze to normalna dziewczyna i pilny uczen ;) wiec podejrzewam moja opcje wiekowa :P .. a moze ma po 80? z nudow na emeryturze chciala sobie mature zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wspólny spacerek proponowałem tydzień temu ale powiedziała ze narazie nie. (narazei czyli jest może i nadzieja)

Czemu się rozstała z tamtym to wiem ale to jest tylko do mojej wiedzy wiec wam nie podam przyczyny.

Ma 19 lat (prawie)

Zostawić gospodarkę w moim przypadku?? Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nie no spoko rozumiem cie bynajmniej ja i wiekszosc chyba tez cie zrozumie .. no ale ci powiem jesli ci naprawde na niej zalezy to walcz o nia i nie odwal takeij kasznaki jak ja chociasz mi udalo sie wrocic do tej laski na kotrej mi zalezo to po drodze bylo nieciekawie ale to dluga historia .. jesli ci naprawde zalezy to walcz o nia bo z tego co piszesz to jest tego warta .. no wiesz po maturach pewnie pojdzie z toba na spacer to sobie pogadajcie i zycze powodzenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

@andrzej2110 zagrałeś w otwarte karty myślę że jak po pewnym czasie "zmięknie" to i gospodarka nie będzie dla niej przeszkodą ;) jak znasz przyczynę to bedzie Ci łatwiej jej pomóc i ją wesprzeć ale nic na siłę cierpliwości i staraj się jej nie naprzykrzać a może będzie bardzo potrzebować Twojej pomocy...


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Wspólny spacerek proponowałem tydzień temu ale powiedziała ze narazie nie. (narazei czyli jest może i nadzieja)

Czemu się rozstała z tamtym to wiem ale to jest tylko do mojej wiedzy wiec wam nie podam przyczyny.

Ma 19 lat (prawie)

Zostawić gospodarkę w moim przypadku?? Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić.

No to @andrzejku tu masz problem. Ona jest jeszcze mloda, ona by chciala swiata zobaczyc a nie wiazac sie i na gospodarce siedziec.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Tak zagrałem w otwarte karty bo cenie sobie szczerość. Obawiam się tylko ze być może się spóźniłem z tym rozdaniem...

Wiem tylko ze powód dlaczego się rozstali w mojm przypadku by takiego nie było.

 

Ale przecież ja nie mówię ze ma iść zaraz do ołtarza. Co do zobaczenia świata to ja lubię wycieczki :P W sumie na jednej to się nawet poznaliśmy ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Baban.. ja mam 20 lat i nie czuje sie staro albo cos .. i jakos mnie juz nic nie kreci tylko powaznie mysle o pracy znalesc jakies mieszkanie albo domek i sie ozenic . a moja laska ma 17 lat i ona by chciala imprezowac i wogole a ja tak spokojnie na imprezach spie ale jade z nia czasami sobie potancowac i ona by chciala po szlaec i swiata zobaczyc .. chociasz za rok bysmy mogli smialo brac slub i wogole to czekamy az skonczy szkole .. a jak ma 19 lat to tez moze powaznie myslec ale nikt jej nie kaze sie zaraz zenic niech beda ze soba torche .. a jak Andrzej zna problem i bedzie ja w tym wspieral i jej pomoze to plus dla niego po pokarze jej ze potrawi ja wesprzec w trudnym monecie i zawsze jest przy niej i mimo wszytsko czekal na nia .. wiec moze i dziewczyna sie przekona do gospodarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To co piszesz to moim zdaniem to ona Cie traktuje tylko jako przyjaciela. To wszystko.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no wiesz jako przyjaciele ale z czasem moze byc cos wiecje przeciesz ..

 

a co do powodow to kiedys laska zostawila kolesia bo byl taki ciapowaty i jej nie bil a ona lubila jak ja tak koles od czasu do czasu walnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

to że chłopak ma gospodarkę to nie znaczy że ma chomonto dziewczynie założyć w bardzo wielu przypadkach młodzi(mówię o młodych małżeństwach) idą do pracy a teście jak chcą i mogą to prowadzą gospodarkę i dodatkowa kasa jest ;)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Basiu narazie tak mówi ale ona doskonale wie ze ja che więcej.

 

Bić dziewczynę?? nie wyobrażam sobie tego....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Znalam taka dziewczyne (brak slow) co krecila z 2kolesiami ona miala 17lat, a oni to jeden 18 a drugi 16 lat i grzmocila sie z obydwoma przez 3lata i ten starszy wyjechal zagranice to ten mlodszy ja sztural a jak starszy wrocil to ze starszym byla.

 

Rok tem na wakacjach oglosili ze beda brac slub (ona 19l i on 20l) w te wakacje w 2009r i zaczeli wszystko zalatwiac i on wyjechal za granice we wrzesniu, A a ona wtedy balowala z tym mlodszym a potem w pazdzierniku wyjechala do kolesia za granice a tam matka tego kolesia zczaila ze ta jest w CIAZY.

 

Co sie okazalo ten mlody bzykal sie i zalal forme, i ta pojechala do tego starszego zeby wcisnac ze to jego a ze jego matka to wykryla to ta spieprzyla stamtad do polski i w marcu wziela slub z tym mlodym.

 

We wakacje 2008r zalatwiali wszystko na slub z tym starszym, a w marcu tego roku wziela slub z mlodszym. Olala wszystkich.

 

A o tym starszym poscila pogloske ze mu sie popier.... i ona musiala uciekac od niego.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no ale widac laska lubila ostro.. sa rozni ludzie i upodobania ..

 

no jak wie to chyba dobrze tylko nie mozesz na nia za mocno naciskac bo bedzie miala ciebie dosyc po pewnym czasie ale wiesz jak bedziecie sobie tak milo spacerowac i bedzie wam sie super gadlao to mysle ze masz z nia szanse na zwiazek i bedzie wam razme dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wiem i nie naciskam na siłę. Jak nie chciała to nie naciskałem na siłę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
Znalam taka dziewczyne (brak slow) co krecila z 2kolesiami ona miala 17lat jeden 18a drugi 16

 

chciala moze sprawdzic czy mlodszy czy starszy jeste lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Może lubi trójkąciki ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

tez mozna jeszcze jedngo moga sobie wziasc to by jej 3 dziurki na raz zapchali ;) .. no ale wrocimy do normalnych dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
no ale widac laska lubila ostro.. sa rozni ludzie i upodobania ..

I kolesie tacy sami zakochani jak Wy. Rolowala jednego i drugiego, a oni slepo zakochani. Iwielce ja bronili bo to moje sloneszko.

 

Zadne sloneczko to kur....isko co takich jest multum.

 

Ja dziwie sie Wam ze wy kogos tak ostro bronicie jak nawet tej osoby nie znacie dobrze.

 

@Jedrus nie wiem czy Tobie by pasowal taki trojkacik.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Może jej o to chodziło ;)

 

trójkącik odpada.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wiesz trojkacik to jedynie z dwiema laskami .. chociasz mam jadna i mi wystarcza nie potrzeba mi wiecje atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To teraz mi powiedz jedno.

 

Matka tego mlodszego wiedziala ze bzyka sie z tym starszym i jezdzi do niego za granice i tlucze sie po weselach z tym starszym.

 

To po co zrobila im bal weselny??????

 

Bo mi tylko jedno przychodzi do glowy. Bo ten mlody to awanturnik, pijacyna itp nicpon a matka chciala go ozenic. Po co????? A po to zeby ten mlody siadl na d*pie wziol sie do roboty i przestal burdy robic.

 

Dziewczynka jest coreczka mamuni i tatunia jak siedzi w domu, a jak wyjedzie po za dom to DIABEL Z POD CIEMNEJ GWIAZDY


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no sa takie laski a potem rodzice gdzie moja coreczka nigdy w zyciu i wogole a pol miasta i okoliczne wsie ja mialy .. no ale coz zdarza sie .. no mama chciala dobrze dla synka ale chyab laska nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Przypomnial mi sie kawal.

 

Zonka meza bzykala sie na wiosce z byle kim a potem na sali sadowej jest sprawa rozwodowa i pierwszy jest na przesluchaniu maz i mowi.

 

-ze chce rozwod z zona, bo jednak on ze swoja sie nie dobrali, kazdy ma inny charakter, on jej nie kocha i juz jej NIECHCE ;)

 

A wtedy odnosi sie jeden koles z publicznosci i do tego meza mowi:

 

-Jak to nie chcesz????!!!! :P Cala wies Ja chce!!!, a Ty Jej kur...a nie chcesz??????!!!!!!!!! :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

panowie chwile mnie nie było i jak czyrtam posty to odnosze wrazenie ze wy poza gospodarstwem i szukaniem zony ktora by chciała pozostac na tej wsi tak naprawde wcale sie nie dziwi dziwczyna ze niechca powiedzcie mi ze poza wyjatkami ktore naprawde chca ktore to kochaja i zyja tym ok ale to sa wyjatki popatrzcie na to z drugiej strony jak czytam wiek 17 - 20 lat one naprawde same nie wiedza czego chca moze chce zwiedzic swiat zobaczyc jak zyja inni i jak zobacza moze same wroca na wies i beda przykładna zona i gospodynia domowa a wy imi na dziendobry chcecie zafundowac prace w gospodarstwie rodzenie dzieci czyli typowa kura domowa ktorej jedyna rozrywka bedzie wiszenie na płocie i plotkowanie z sasiadka bo jestem pewien ze zaden z was nie zafunduje jej wyskoku do kina , teatru, opery na kolacje do dobrego lokalu pomyscie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj