marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bardzo Cię przepraszam nie chciałem cię urazić używając wyzwiska typu "idiotka"każdy ma odmienne zdanie,mam nadzieje że przeprosiny zostaną przyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech a ja mojej nie widze tydzień i jest okropnie ale dyskusja jest tu całkiem całkiem... interesujaca ;) pozdrawiam


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Widzę że tu straszni cos ostatnio nie miło....

 

A mi tam to lotto :)

Ważne że jestem szczęśliwa jak nigdy :);) ;) :D:) :)

 

Życze tego każdemu uwodzicielowi :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Chyba ze to tylko w moim regionie takie dziwne zasady panuja.

Chyba tak, ja bym szybko wyjechał z tamtąd ;)

 

Na podryw jeździłem babci rowerem, bo nie mam kompleksów tak jak niektóre dziewczyny z zapotrzebowaniem na kase swojego przydupasa po to aby koleżankom poszła piana z pyska na widok lansujacej sie niuni ze swoim bananowym chłopcem w rodzinnym samochodzie - ojciec kupił, matka tankuje a synek rozbije ;)

 

@maverick

Między ironią a szyderstwem czy złośliwością są pewne różnice, a zabawa przednia :D Moża pocisnąć bez inwektyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sami tez kumpli szukacie jak maja kase. Jak ktos biedak to na co wam taki potrzebny chyba ze jak ma prawko to autem pokieruje na jumpe.

 

Chyba ze to tylko w moim regionie takie dziwne zasady panuja.

I skąd ja to znam Pani Koleżanko banan575 jak i takich kolegów i takie dwie koleżanki miałem... zresztą to co napisałaś to prawda i szczere fakty ale i takie coś trzeba przerobić by nabrać doświadczenia i unikać takich błędów i znaleźć to prawdziwe szczęście... bo pieniądze to nie wszystko ale trzeba je mieć i zarabiać... a jak mówi moja narzeczona wszystkiego idzie się dorobić :P


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach kazdy chce wygodnie zyc tymbardziej dziewczyny szczegolnie jak wystawia nos poza gfranicewłasnej wsi i lizna jak im sie zdaje wielkiego swiata a niestety to co sie wyprawia w kluba ch jak my sie zachowujemy w wiekszosci po przyjetym alkoholu mowie z perspektywy obserwatora nie pijacego lepiej przemilczec i moja rada panowie jest taka jak szukacie materiału na zone i miłos do konca zycia to szukajcie dziewczyn ktore raczej nie prowadza rozrywkowego zycia bo wiekszosc pozadnych dziewczyn to jest zajeta lub siedza w domu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak, tylko skoro siedzą w domu to jak spotkać taką dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Moze nie znam sie na uwodzeniu....i mijescach w ktorych dokonuje sie takich czynow......jednak uwiezcie ze mozna poznac kogos, z kim pozniej jestesmy blisko w przeroznych miejscach :) np. w kolejce do kasy w sklepie.....czasem przez pomylke telefoniczna...itp. a nawet i na AF :)

Jesli chodzi o zawieranie znajomosci na imprezach....tez mozna trafic na "normalna" Dziewczyne :) nie wszystkie sa jednego "pokroju" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nikt nie twierdzi, że wszystkie są jednego pokroju. I zależy też jakiego typu jest to impreza. Jeżeli jest to jakiś festyn na wsi to są dużo większe szanse spotkania normalnej dziewczyny, ale jeżeli jest to dyskoteka w dużym mieście to wspomniane wyżej szanse spadają prawie do zera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

To zalezy tez od rodzaju imprezy w duzych miastach. Sa kluby/lokale gdzie naprawde lepiej nikogo nie poznawac, ale sa takie miejsca w ktorych mozna poznac interesujace osoby :) Z reszta i na festynach znajda sie osoby, ktore zachowuja sie gorzej niz ustawa przewiduje :) bo w koncu wyrwali sie spod skrzydel rodzicow....alkohol zawladnal ich umyslem no i pozniej sa problemy zeby odtworzyc ciag zdarzen z owej iprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Nikt nie twierdzi, że wszystkie są jednego pokroju. I zależy też jakiego typu jest to impreza. Jeżeli jest to jakiś festyn na wsi to są dużo większe szanse spotkania normalnej dziewczyny, ale jeżeli jest to dyskoteka w dużym mieście to wspomniane wyżej szanse spadają prawie do zera. :)

I szanse również spadają do zera gdy jest wiejska impra i średnia wieku wynosi 14 lat. W miastach to przynajmniej czasami pilnują kto wchodzi na salę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Heh dziś wkońcu bylo psotkanie z Anią :) Takie nie zorganizowane bardziej swatane ale i tak rozje**** mi to, jej kuzynka zazdrosna napsiała że jest z chłopakiem do jej mamy i Ania musiala wrocić moja koleżanka zaraz przedzwoniła do tej ździry potem jaj ją opieprzyłem a ona takie cos. sorki troche jest mięsa ale to wariatka :) i zje****m jej kuzynke i teraz tak coś napisała

 

,, Jo ona potrafi tylko na mnie gadać! Jest szmatą. Ona ku**a nie lepsza! I dobrze niech wszyscy się dowiedzieli, ,,wszyscy" niech wiedzą że jest latawicą. Piszesz tak bo ją lubisz, kochasz bez wzajemnienia. Mam jej dość. Niech ma afere w domu. Slodka idiotka. nie chce mieć nic wspólnego z jej przyjaciólmi!!! Zarówno z Tobą też !!!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Kolego czemu Ty sie tak gorączkujesz masz dopiro 15 lat chłopie całe życie przed Toba kazdy prowadzi jakies gierki wiec po co tracic nerwy tym bardziej przez kobiete ststystycznie to jest 1,3 kobiety na faceta wiec jak nie ta to inna , moze teraz masz takie wyobnrazenie ze chcesz z kims byc miec kogos bliskiego ale poczekasz jakies pare lat i wtedy zaczniesz doceniac wolność z doswiadczeni powiem Ci , ze najlepiej miec kilka kolezane zeby sie nie znały i mieszkały w pewnych odległosciach od siebie a jak dobrze bedziesz ogarniał temat wtedy jest życie jest piekne jeszcze jedna rada jak ju7z cos im mowisz to wszystkim to samo zebys sie kiedys nie pogubił w zeznanich i wtedy sa miłe kochajace a Ty masz co chcesz i dobrze jest jak nie znaja Twoich znajomych. Od ustalania zasad jestes Ty jako pan i władca i jak je zabierasz to nigdy nie w te samae miejsce jak juz z któraś byłes tam wczesniej. Znakomicie juz tak funkcjonuje pare ładnych latek i jest super. Pozdrawiam i zycze powodzenia w uwodzeniu klobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale takie coś jest wkurzające. Zaczełem dobrze gadke a taka małpa mi rozwala wszytko bo Ani mam zaczeła sie drzeć i do domu jej kazała jechać w trybie natychmiastowym. Może jak by powiedziała ze jedzie do jakiegoś mena to spoko. Ale to nie było zaplanowane wogóle. A jak narazie nie chce innej bo znam wiele ale to blachary a tym bardziej rolnik ma bardziej przeje*** u dziewczyn niż ten inny więc trzeba szukać i wyczuwać typy za wczasu. Dla mnie troche przegięcie bo teraz taka szansa mi się tak szybko może nie powtórzyc, ale ja mam zawsze pod gorke ale jakos to trzeba przełamać. Tyle starań, przełamałem wczoraj się i wkońcu gadka sie zaczeła a czekałem na to już wiele wiele miesiecu :) A tu taka jedna zazdrośnica wszystko pieprzy :) :) Chyba każdy by się wkurzył


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

wymówka pt. ze rolnik ma p****************** jest nie prawda tak naprawde wazny jest bajer i nie o gospodarstwie pokaz mi panienke ktora by chciała tak naprawde o tym rozmawiac , sam sie nakrecasz i wszystkie swoje niedoskonałości , braki i niedociagniecia zwalasz na to ze jestes rolnikiem kolego troche zmien swoje podejscie a napewno bedzie ci w życiu łatwiej i inwestuj w wiedze i wykształcenie zmien podejsci i nie nakrecaj sie w ten sposob a tak naprawde to ty nie jestes rolnikiem tylko mieszkasz na wsi jak sie domyslam pomagasz rodzica tak naprawde to jeszcze dio konca niewiesz co bedziesz robił i jak sie potocza twoje losy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

wiesz torche w tym racji ze rolnik ma racje tym bardziej koles ktory chce zostac na gospodarce po rodzicach ciezko teraz znalesc laske ktora by robila razem z nim ale za to czesc lasek ze wsi albo miejszych miejscowosci sa pozadniejsze od tych z duzych miast no i ze wsi z tych pgrow tez roznie bywa .. ale to zalezy od laski jak sie szanuje i wie czego chce i nie robi nic aby sie przypaskowac do chlopaka na sile .. to taka laska jest warta uwagi .. ja moze kasanowa niejestem na imprezy moja laska jezdzila zanim byla ze mna ale teraz tylo ze mna smiga wiec to nic zlego jak razem sie pobawimy .. no ale jak takie laski co tylko szukaja kto ja wezmnie w aucie albo w krzakach to szkoda uwagi na takie chyba ze szukasz wiesz takiej na raz zawsze da za darmo nie trzeba placic .. no ale wiesz ilu tam bylo przed toba? a jak cie bedzie chciala w robic w dzieciaka {oj kumpel mial taka sytuacje to piałem a on potem laskie wysmial} no wiec lepiej sobie poszukac takiej nie za ladnej nie takeij co leci na piniadze ani na samochod .. tylko normalnej moze i nie bedzie to miss polonia ale bedzie taka srednia albo nawet troche wiecje niz srednia z wygladu ale liczy sie co ma w glowie jesli ma wszytsko po ukladane i wi co chce w zyciu osiagnac i szanuje siebie to zobaczysz warto sie o taka starac i byc z nia chociasz nie raz moze byc ciezko bedziesz chcial ja moze gdzies dotknac a ona ci powie ze nie narazie to nie uciekaj tylko powiedz jej dobrze przepraszam ponioslo mnie jzu to sie nie powtorzy chybe ze bedziesz tego chciala i to da lasce pewnosc ze nie bedziesz jej do niczego zmuszal a nie kochasz mnie? to chodz ze mna do lozka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Moj punkt widzenia jest znacznie inny tez jestem ze wsi kiedys mieszkałem teraz tylko uprawiam glebe ale niewazne pewnie mam wiecej doswiadczeni z kobietami jak tak to mozna nazwac nawet przerobiłem małzenstwo i tak naprawde w całej swojej działalnosci raz kreciłem z dziewczyna ktora była ze wsi wiekszosc ktorych znałem niestety pozostawiały wiele do zyczeni i dziewczyna ja ma isc z toba do łozka to niewazne czy jest z miasta czy zewsi to i tak sie bedzie sypac wiec nie nachalnie delikatnie zwsze to sprawdzam wiec tych jednorazuwek niestety było duzo mozna nazwac je blacharami bo jezdze dobrym samochodem wygladam tez nie najgorzej wiec laski kleciały a ze mam własne mieszkanie to nie było problemu zeby to sprawdzic zreszta to jest zawsze wiadomo wczesniej ale to było zwieczenie przypuszczen lub wiadomej rzeczy i zawsze noca zeby pozniej nie mogły wrocic jak by im przyszło do głowy m,nie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no .. jak ma sie wlasne mieszkanie to mozna poszalec chociasz ja tam wole miec jedna tylko w lozku nie miec zadnej innej bo po co .. w porownaniu do ciebie nie mam co sie chwalic bo tylko z 2 bylem w lozku z jedna jak jest okazja to tez od czasu do czasu ona z rodzicami mieszka ja tez .. to czasem jak ich nie ma albo w samochodzie i wiesz nikt do niej nie zagladal przede mna wiec nie narzekam :) .. no ale sa kolesie tacy co tylko leca na ilosc nie na jakosc a to raczej nie w tym rzecz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

masz racje ze jakosc nie ilosc ale kazda jest inna w łozku i to jest fajne nie ma dwóch identycznych z jedna taka byłem ze jak miała orgaz to k****** rzucała ale to jak pierwszy razem to mozna powiedziec ze w szoku byłem a z czasem to z kobietami jest jak z papierosami poprostu naług. Co do takich co wczesniej nikt nie zagladał kiedys załozyłem sie z kolezankami ze zbajeruje dziewczyne zreszta ich kolezanke ktora nikt nie ruszał i ponoc była nie do ruszernia nie powiem ze było prosto ale zajeło mi to 4 miesiace i juz teraz nie chca sie zakładac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
wiesz torche w tym racji ze rolnik ma racje tym bardziej koles ktory chce zostac na gospodarce po rodzicach ciezko teraz znalesc laske ktora by robila razem z nim ale za to czesc lasek ze wsi albo miejszych miejscowosci sa pozadniejsze od tych z duzych miast no i ze wsi z tych pgrow tez roznie bywa .. ale to zalezy od laski jak sie szanuje i wie czego chce i nie robi nic aby sie przypaskowac do chlopaka na sile .. to taka laska jest warta uwagi .. ja moze kasanowa niejestem na imprezy moja laska jezdzila zanim byla ze mna ale teraz tylo ze mna smiga wiec to nic zlego jak razem sie pobawimy .. no ale jak takie laski co tylko szukaja kto ja wezmnie w aucie albo w krzakach to szkoda uwagi na takie chyba ze szukasz wiesz takiej na raz zawsze da za darmo nie trzeba placic .. no ale wiesz ilu tam bylo przed toba? a jak cie bedzie chciala w robic w dzieciaka {oj kumpel mial taka sytuacje to piałem a on potem laskie wysmial} no wiec lepiej sobie poszukac takiej nie za ladnej nie takeij co leci na piniadze ani na samochod .. tylko normalnej moze i nie bedzie to miss polonia ale bedzie taka srednia albo nawet troche wiecje niz srednia z wygladu ale liczy sie co ma w glowie jesli ma wszytsko po ukladane i wi co chce w zyciu osiagnac i szanuje siebie to zobaczysz warto sie o taka starac i byc z nia chociasz nie raz moze byc ciezko bedziesz chcial ja moze gdzies dotknac a ona ci powie ze nie narazie to nie uciekaj tylko powiedz jej dobrze przepraszam ponioslo mnie jzu to sie nie powtorzy chybe ze bedziesz tego chciala i to da lasce pewnosc ze nie bedziesz jej do niczego zmuszal a nie kochasz mnie? to chodz ze mna do lozka ..

 

 

Ja właśnie na taką natrafiłem, w zasadzie całą podstawówkę chodziliśmy do tej samej klasy a teraz gimnazjum, z wyglądu mi się podoba (chociaż według innych najpiękniejsza nie jest), starałem się jak mogłem niestety chyba jestem zbyt kiepski na takie rzeczy (albo zbyt niedojrzały), nie wiem, nadal się staram spotkam się z nią parę razy pogadamy przejdziemy się, jak to nie wypali to ja nie wiem. Podobno lubi mnie najbardziej ze wszystkich chłopaków jakich zna, ale kto tam wie co ona myśli? Ale jedno jest pewne: dla dziewczyny nie będę się zmieniał. Z prostego chłopaka który uwielbia polską wieś i polskie maszyny, spokojny jest, ma dziwne poczucie humoru nie będę robił się na jakiegoś wypasionego joł-ziomala z żelem na włosach, co to się popisuje 15 letnią Betką (BMW) albo jakimś Golfem III. W głębi serca wiem, że kiedyś tam natrafię na taką, która będzie miała w poszanowaniu to jaki jestem i pokocha mnie takiego, jakim jestem - że jestem sobą, szczerym i spokojnym człowiekiem, a nie jakimś wariatem, co ,,wyrywa lachony" dla samych wrażeń seksualnych (na to zresztą w moim wieku 15 lat jest za wcześno). Pozdrawiam wszystkich uwodzicieli ;)

 

 

PS. Jakby ktoś mówił ,,nie warto się przejmować, jesteś młody jeszcze, to głupie zauroczenie, przejdzie ci" - otóż nie, bo to trwa już bite 7 miesięcy, to moja pierwsza miłość, czuję to po prostu, świetnie się dogadujemy, nie potrafię sobie dać spokoju, itd. Zwykłe zauroczenie by tak nie wyglądało. Chociaż może... Jak mi da kosza, to będzie niefajnie, ale w moim przypadku jest na to jedyny skuteczny lek. Bardzo skuteczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
wymówka pt. ze rolnik ma p****************** jest nie prawda tak naprawde wazny jest bajer i nie o gospodarstwie pokaz mi panienke ktora by chciała tak naprawde o tym rozmawiac , sam sie nakrecasz i wszystkie swoje niedoskonałości , braki i niedociagniecia zwalasz na to ze jestes rolnikiem kolego troche zmien swoje podejscie a napewno bedzie ci w życiu łatwiej i inwestuj w wiedze i wykształcenie zmien podejsci i nie nakrecaj sie w ten sposob a tak naprawde to ty nie jestes rolnikiem tylko mieszkasz na wsi jak sie domyslam pomagasz rodzica tak naprawde to jeszcze dio konca niewiesz co bedziesz robił i jak sie potocza twoje losy

 

 

Bo taka jest prawda i nie tylko po sobie to widze tylko po kolegach, jak byś byl rolnikiem z zamiłowania też byś wiedział że nie tak łatwo poderwac laske. bo moj kuzyn olał sowjego Belarusa i wyrwał laske bo nie chciala wogóle widziec go na ciagniku. Nie wiem o co chodzi ci z bajerem ale ja nie bede zadnym dziewczynom bajerowal. I nie bede jak to radzisz miał kilka z róznych wiosek a napewno nei z miasta, na spędy do termy itp nie bede chodził bo tam bauerów tępia. Jest jeden wielki syf. A co do kwesti gospodarstwa to moge ci obiecac że ja je bede posiadał i to szybciej niż myślisz bo sytuacje mamy krytyczna i musze jak najszybciej sie da skończyc szkołe ( w 3 lata) Bo sytuacja gospodarza(brata) tego wymaga. A dorobku mojego taty nie dam sprzedac nigdy w zyciu ;) Nie lubie jak ktoś wie lepiej ode mnie co bede robił :) Jak mam już skzołe wybrana i zlozone papiery :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

kolego tak naprawde swoje gospodarstwo rolne posiadam juz od 1995 roku i nawet jak miałem epizod w swoim zyciu i byłem w zwiazku z paniom prawnik to tez jej nie przeszkadzało ze mam gospodarstwo i ciagle tam przebywam i jak ktos mowi ze panienka nie che go widziec na ciagniku to niech sobie zmieni panienke tak naprawde to ona go nie akceptuje takim jaki on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak, ja bym szybko wyjechał z tamtąd ;)-w 100%zgadzam się z twoim zdaniem.

 

@maverick

Między ironią a szyderstwem czy złośliwością są pewne różnice, a zabawa przednia :) Moża pocisnąć bez inwektyw :)

z tym również się zgadzam,lecz nie chciałem używać żadnych metafor,chociaż mógłbym tutaj wiele przytoczyć,a tak to wszystko co napisałem jest bardzo łatwe do zrozumienia i każdy wie co miałem na myśli,bynajmniej tak uważam,nom może to było prostackie,lecz na pewno było to "zło konieczne"...zło konieczne za które poleciały %% lecz jestem swoją wypowiedzią usatysfakcjonowany w 100%i nie żałuje iż napisałem to używając szarego prostego słownictwa.Bynajmniej następnym razem już tak nie postąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj