marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

No to mówisz że dorzucasz się na benzynę i nie musisz szukać żadnego jelenia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja sie pytalam o Jelenia jak go tu wyrolowac zeby zawiozl mnie i kolezanki bez oplaty NATURALNEJ i czy takie jelenie sie znajduja , bo jezeli nie to pozostaje mi LAGUNA i samemu trzeba za kierownica jechac i pedalowac. :)

 

Ja nie szukam sponsora, i to co ja pisze to tylko moje przyklady ale nikomu na sile nie kaze stosowac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Bez opłaty w naturze znajdziesz jak dorzucisz 10-20 zł na benzynę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Andrzej Ty nic nie rozumiesz.

po 1) koles ma Mnie zawiesc i przywiesc

po2) nie ma brac za to kasy ani innych oplat

po3) jadac z nim mialabym jako taka obstawe i inni by sie nie czepiali bo by widzieli ze jestem z jakims kolesiem (ze to niby moj chlopak)

po4) placac mu 20zl to wole sama sobie do mondeo LPG nabic i taniej mi wyjdzie.

po5) czy sa tacy jelenie czy nie???? Ja nie pytam sie czy Wy nimi jestescie.

 

Zreszta chcialam zobaczyc co Wy o tym myslicie, to juz wiem szybko oceniacie ludzi a ich nie znajac.

 

 

@Stasiek84 to bylo do mnie???? Jak juz to materialistka.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Ot materialista się znalazł, a za dziękuje nie można czasem kogoś podrzucić, zwłaszcza jeśli też masz ochotę na zabawę??

Wyrzucać innym materializm a samemu szkoda wykosztować się na paliwko na własną zabawę bo trzeba jeszcze na tym zarobić.

Nie chodzi mi nawet o to żeby być jeleniem, bo zaraz pewnie tak ktoś o mnie pomyśli, ale zwykła uprzejmość no i w grupie lepiej jest wpadać na zabawy, solo to można tylko przy barze trochę zwały poklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no czyli za darmo. Czyli szukasz głupiego żeby go wykorzystać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Andrzej Ciebie tez bym mogla wyrolowac najpierw bajer potem bym przyjechala do kolezanki ale tego bym Tobie nie powiedziala ze jestem u kolezanki 20km od CIEBIE.

Ale zadzwonila bym i podjechala bym do Ciebie i zeby wrocic za darmo do RZESZOWA to wymyslila bym bajer.

Najpierw czesc czesc BASIA ANDRZEJ potem moze kawa a po jakims czasie bym powiedziala ze O kurcze Zapomniala bym portwela i znalazla bym 12zl dla picu w aucie. I bym biadolila jak to wrocic do domu, opcja spac u CIEBIE by odpadala. :)

I biadolila bym ze paliwa mi starczy tylko do RADOMIA i ze 100jest mi potrzebna zeby dojechac do domu. Co bys zrobil??? Przeciez nie powiedzial bys ze nie masz. :) Apotem jak bys mi ja dal to bym pojechala za darmo do domu i powiedzialabym dziekuje za SPONSORING.

 

Co bys wtedy pomyslal?????

 

O ta ku....... wyje......... MNIE!!!!!! czy

 

alem sie dal zalatwic,tyle lat i zeby mnie wyrolowac. :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

@banan575 CZYTAJ napisałem tak jak miało być, po prostu napisałaś post zanim go wrzuciłem i przez to wyszedł pod Twoim, a było to pisane do posta nad Twoim, mam nadzieję że to jasne już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

banan575 mam coś dla ciebie.

Włącz radio RMF i posłuchaj teraz audycji Janowskiego.

Innym też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Byś jechała na stopa :) albo odrabiała przy gnoju (w poniedziałek planuje wozić wiec możesz mi pomóc :))


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wracalabym za swoje. :) bo portmonetke wyciagnelabym z schowka. a gnoj sam bys wywalal bo napewno nie ze mna. :)

 

@goral1 radia nie slucham :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Będę woził z pryzmy wiec nie jest mi potrzebna pomoc :) Sąsiad dziś wozi i jemu przydała by się pomoc. Ładuje ręcznie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
banan575 mam coś dla ciebie.

Włącz radio RMF i posłuchaj teraz audycji Janowskiego.

Innym też polecam.

O to również polecam świetna audycja.

 

Nie było mnie 2 dni na forum bo wczoraj w Częstochowie byłem no i co widzę? Większość postów piszą dziewczyny. No i niestety to też się przekłada bo jakoś skumać nie mogę o co w tym wszystkim biega...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wiadomo. Banan575 na AF wróciła :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
O to również polecam świetna audycja.

 

Nie było mnie 2 dni na forum bo wczoraj w Częstochowie byłem no i co widzę? Większość postów piszą dziewczyny. No i niestety to też się przekłada bo jakoś skumać nie mogę o co w tym wszystkim biega...

 

a co tu kumac?????? czytaj to zalapiesz o co biega :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A tam większość hehe :) po prostu naszesła ochota pogadać :) wzieliście dzisiaj kogoś na spacer ???? bo pogoda dopisała spaceroiwczą :) byle by nie tylko z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Edek18 Ja dzisiaj mialam brata na spacerku ale tylko poto zeby tachal torby ze sklepu. :)

 

od tego jest jak du... od s.....nia :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

u mnie to nie ma z kim chodzić na spacery,samotne są pożyteczne bo mozna duzo spraw przemyslec ale juz nie mozna na tą drugą osobe popatrzec i zostają tylko własne mysli... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Łosz Ty pieronie to taki spacer :) braciszka wykorzystała :)

a to Ja jeszcze mam zamiar iść :) bo już miałam,ale Mi mało :)

Oj tak samotnie też fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no wiesz Ja jestem starej daty :) on nowoczesny i chcial 300m jechac autem.

Czasami go biore jako przykrywka do kupienia alkoholu bo mi czasami nie chca sprzedac bo o dowod sie pytaja. :) a bez dowodu to czasami mi trudo wytlumaczyc ze mam 23lat.

 

Chyba ze koles mnie takim sposobem chce poderwac. :):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

Ten samotny spacer u mnie jest fajny gdy musze coś przemyślec a tak to nie uśmiecha mi sie łazić samemu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

To musisz byc też niska skoro Ci nie chcą sprzedawać :) Bo Ja w życiu nie byłam zapytana o dowód :) a to taka droga to trzeba iść na nóżkach,a nie samochodem się wyręczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

mam tylko 168cm. :):)

 

Kolejny sposob na podryw to weseliska. :):):)

 

Ato tylko Moja rada: Jezeli jestes zaproszony(a) na wesele i nie masz na stale polowki to lepiej isc czasami samemu na to wesele bo lepszy towar tam sie plata sam :):):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

moze banan575 poprostu młodo wyglada,zdarza sie hehe

jak mnie facetka poprosiła o dowód to spytałem czy nie wygladam na swoje lata... ona powiedziała,ze młodo wyglądam to tez sie zdziwiłem troche,kazdy mi mówi wiecej a tu prosze za małolata mnie wzieli heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
no wiesz Ja jestem starej daty :) on nowoczesny i chcial 300m jechac autem.

Czasami go biore jako przykrywka do kupienia alkoholu bo mi czasami nie chca sprzedac bo o dowod sie pytaja. :) a bez dowodu to czasami mi trudo wytlumaczyc ze mam 23lat.

 

Chyba ze koles mnie takim sposobem chce poderwac. :):)

 

jak podjedziesz samochodem to nie będzie pytać o dowód. Prawko jest od 18 lat przecież.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj