marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

banan575    104

Ja nic nie wykrecam. Pisze ogolnie w imieniu dziewczyn, bo myslisz ze ktoras sie przyzna do tego????

 

Myslisz ze zarwiesz panienke zrobisz dzieciaka i co wtedy???? Na kupie w domu z rodzicami i rodzenstwem siedziec?????

 

Nie te czasy.

 

@Michal..... motor czy auto to tylko kupa blach co moze ulec zgnieceniu, i wtedy co??? Nima.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby robić dzieciaka tzrzeba mieć pieniadze żeby utrzymać rodzinę i gdzie mieszkać. Na łasce rodziców siedziesz to bez sensu.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
@Andrzej dom to ja juz sobie postawilam za swoje, narazie w surowym stanie, ale za swoje wiec mi nie pisz ze na kase lece.
nie wnikam ale jesteś bardzo przedsiębiorcza jak w wieku 23lat sama postawiłaś dom za SWOJE  <_< ,a masz problem z dotarciem na dyskotekę... bez obrazy ,ale to dla mnie troszkę dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Teraz musi oszczędzać i na benzynę nie che się dokładać. Może w naturze ale tez nie pasuje.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Pietras892 po prostu ekstra to ująłeś. Trochę to dziwne banan575, że stać Cie było na wybudowanie własnego domu a na kupno samochodu który kosztuje kilkanaście razy mniej niż dom Cie nie stać i szukasz za przeproszeniem frajera, który będzie na każde Twe zawołanie pod Twoim domem z lśniącym i najlepiej jeszcze markowym samochodem (o tym, że musi być wyposażony w klimatyzację i skórę to pewnie zapomniałaś dodać, bo pewnie do innego nie wsiądziesz bo Twoje ,,ego" Ci na to nie pozwoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86
@Andrzej dom to ja juz sobie postawilam za swoje, narazie w surowym stanie, ale za swoje wiec mi nie pisz ze na kase lece.

 

To myslales ze panienka zarwiesz jako golodupiec??? Nie te czasy.

 

Nie masz auta nie masz mieszkania albo domu to i nie bedziesz mial dziewczyny.

 

Nie każda leci na kasę ty widzę że lecisz ale to twoja sprawa, nie uogólniaj tak bo obrażasz porządne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

skoro masz już dom w stanie surowym tzn. szukaj kolesia z gróbym portwelem... dla Banana koledzy nie ważna jest fura ważne żebyś był frajerem i ja miał, dał sie w h*** robic i posiadał nieruchomości... a jak sie jej znudzisz to pójdziesz na zieloną trawke... tak to Ty koleżanko daleko nie zajdedziesz... przychyle sie do posta powyżej nie wszystkie dziewczyny są takie jak Ty i ich nie obrażaj.... to że dla Ciebie nie liczy sie człowiek tylko to co posiada to jest Twój problem ale nie wszyscy takimi kategoriami patrza;p

 

Popraw swoje błędy w poprzednich postach i polecam zainstalować Mozille firefox -będzie podkreślać Ci błędy <_<

 

Marcin974


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Wow widze ze mamy wymagającą kolezanke na AF :) są gusta i guściki :)

Skoro chce miec facet dziecko to wtedy wie ze trzeba do tego umiejscowienia sie a jak nie to nie trzeba ani fury ani willi i wtedy sie myśłi głową a nie ...... <_<

Dokładnie nie wszystkie są takie !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

pewnie u Ciebie banan575 to obowiązek przenieść na pierwsze spotkanie aktualny wyciąg z konta bankowego, bo z Twojego toku myślenia tak to wygląda. Facet na pierwsze spotkanie powinien tez zabrać akt notarialny w którym będzie napisane, że posiada dom z basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

@semos, idziesz do Banana pokazujesz swój dorobek i jest Twoja :) :)

Do mojej klasy tez chodziła jedna dziewczyna, tez na nią banan mówiliśmy i dokładnie taki charakter miała jaki Ty swoim prezentujesz...

 

Wow widze ze mamy wymagającą kolezanke na AF :) są gusta i guściki :)

Skoro chce miec facet dziecko to wtedy wie ze trzeba do tego umiejscowienia sie a jak nie to nie trzeba ani fury ani willi i wtedy sie myśłi głową a nie ...... :)

 

 

 

 

A juz myślałem ze przez banana nie bedzie chciała się zadna użytkowniczka udzielić, myliłem się i dobrze <_<


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hihihi...nie wyżarła uzytkowniczek :) :)

NIe muszę się martwić ze sie zraziliście,bo Ja nie mam takiego charakteru na sumieniu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Nie każda leci na kasę ty widzę że lecisz ale to twoja sprawa, nie uogólniaj tak bo obrażasz porządne dziewczyny.

 

no niezle. Wiecie jaki jest wasz problem????? problem z czytaniem wy chyba przegladacie posty. Mi koles nie jest potrzebny z kontem. Ale to Wy wszystko dodajecie szok!!!!

 

@Edek18 Ja tu nikogo niechce wygrysc.

 

Ale to nudne jest czytanie waszych postow typu. DZIEN DOBRY, DOBRANOC, DZIS CISZA, MALO STRON NABITE; To nie jest GADU GADU, a jak Ja bylam na wakacjach to Wyscie zrobili tu burdel, byle naprac jak najwiecej stron na dzien i konkurs kto prowadzi w udzielaniu sie w tym temacie.

 

A robiac burdel tu, to i robicie na calym AF a potem @marcin usowal wasze posty przez caly dzien.

 

Jak ktos by czytal uwaznie to by wiedzial co pisalam na temat kolesia z autem.

 

a to moj OT (czyt.odnosnie tematu)

 

chlopaka najlepiej poderwac jest w sklapie np TESCO podczas zakupow.

 

 

PS. TRZYMAC SIE TEMATU O UWODZENIU, A NIE CZY JA LECE NA KASE CZY NIE.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wow widzę panowie że zdenerwowaliśmy Basie. Chyba trzeba trochę spuścić z tonu.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@milanreal1 sorki ale to nudne jak ktos nie zna osobiscie a ocenia druga osobe. A to co JA pisze to w wiekszosci tak jest 75% kobiet leci na kase. Bo chcialaby miec zapewnione jako takie zycie a nie za golodupca. PRZYKRE ale PRAWDZIWE. :)

 

A z tym BURDELEM co napisalam to prawda, bo do dzisiejszego dnia bylo by juz okolo 250stron nabite typu dziendobry dowidzenia. <_<

 

Panowie dziewczyne poderwijcie w sklepie. np. przy stoisku z makaronem. Lapiesz 2 paczki podchodzisz do dziewczyny i pytasz ktory jest lepszy na spaghetti??bo masz smaka zjesc a niewiesz co i jak.

 

To dziala. Ajak bedziesz jak mumia egipska to pozostaje tylko biuro matrym..... :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

@banan575 ale ci powiem ze nie zawsze sam bajer wystarcza. Czasem jeszcze trzeba mieć jakieś atrybuty typu uroda. A że takie masz to się ciesz ale nie każdy tak ma.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kolejna sprawa apropo prezentu.

 

Najlepszym prezentem sa kwiatki i chcialabym tu zaznaczyc ze kazdy kwiatek ma inne znaczenie. np urodziny, imieniny, szacunek, kocham cie.

 

A taki kwiatek to smieszne 5zl

 

Kwiatki zawsze dawaj w ilosci nie parzystej. Wyjatkiem jest TUZIN (12) ale ten tuzin dajesz np w 2 kolorach (11czerwonych i 1biala).

 

A co do kolczykow to odradzalabym. Poniewaz nie kazda dziewczyna moze nosic kolczyki np zlote albo srebrne czy inne tam. Np Ja nie nosze ZLOTYCH bo ucho mnie boli, a na SREBRNYCH jest oki.

 

@milanreal1 pisalam na temat bajerow. Bajer dziala na krotka mete potem wychodza powoli wady albo zalety.

 

ps.Uroda to nie wszystko bo ona z czasem przemija. Jedni sa tak obdarowani inni jeszcze inaczej.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem dziewczynie bukiecik zółtych tulipanów <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

z jakiej okazji?? ile ich było i czy była zadowolona??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

i tak trzymaj kwiatki albo slodycze, a nie jakies bizuterie albo bielizne.

 

Bizuterie albo bielizne to mozesz kupic jak juz chodzisz kilka miechow z dziewczyna


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

kwiatki sa niezastąpione ale biżuteria moim zdaniem tez jest dobra (tylko nie dla pierwszej lepszej) ogólniebaby to takie sroki... lubią świecidełka <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tak lubia, tylko ciekawi mnie to czemu uwazaja sie za takie co ZE SWIECA ICH SZUKAC???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ze sa swiete, ze to jest dziewczyna taka jaka powinienes miec, a potem wychodzi ze jest calkiem inaczej


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj