marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

PRIMO    8046

Przecież faceci mają życie jak w bajce bo "

Żona-jędza 

Teściowa-czarownica 

Dzieci-diabełki

Sąsiadka-królewna śnieżka

A sąsiad-koziołek matołek 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jestem żonaty 10lat.

1 godzinę temu, bukat82 napisał:

Myślę że ta jej zagrywka to tylko chwilowa .. bo już tak bywało ;) tylko ile można .. bo miara się przebiera już konkretnie i cierpliwość ma się ku końcowi ¬¬

Ale wiesz że przed ślubem muśi być miód bo jak go niema to niema co się żenić bo potem tylko jest gorzej i rozwód gotowy, nawet nie z twojej winy i tego nie powstrzymasz jak ona zechce a ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podbijam co napisałeś. Jak jest miód to po ślubie może być go trochę mniej(ale będzie), jak nie było, to ślub nic nie zmieni. Ile ja znam ludzi co się pobrali, licząc na jakieś nowe doznania, a potem tylko żal, płacz i zgrzytanie zębów.  Jednak z drugiej strony znam rodziny które powstały w skutek zeswatania(i to jeszcze rodziców), i mają się świetnie. Można by było o tym pewnie książki pisać(pewnie i ktoś o tym pisał). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

12 godzin temu, Wiesi0 napisał:

Ja jestem żonaty 10lat.

Ale wiesz że przed ślubem muśi być miód bo jak go niema to niema co się żenić bo potem tylko jest gorzej i rozwód gotowy, nawet nie z twojej winy i tego nie powstrzymasz jak ona zechce a ty nie.

Dobrze gadasz .. mi pyknie 14 lat małżeństwa .. ale nie o to tu chodzi ;)

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

OJ myślałem ze jesteś kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18
3 godziny temu, Wiesi0 napisał:

 puł ... żnależdz ... mondrą

 pół ... znaleźć ... mądrą .

3 godziny temu, bukat82 napisał:

 

mnie wczoraj olała "moja walentynka" i to PISEMNIE .. dostałem wiadomość od niej ..

 

To z kim tym masz córkę z galerii , że jeszcze walentynki piszecie ? o.O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tess   
Gość tess

 ...także nie marudzić!!! 

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, marcinski napisał:

 pół ... znaleźć ... mądrą .

To z kim tym masz córkę z galerii , że jeszcze walentynki piszecie ? o.O .

Z żoną, przecież nie z sąsiadem :D

.. można se chyba pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@marcinski co Cię dziwi ?? :D "żona" to nie walentynka ?? przecież może nią być :D

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tess   
Gość tess

.

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Wiesi0  sorki że Cię zawiodłem ^_^

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

..

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 godzin temu, bukat82 napisał:

@Wiesi0  sorki że Cię zawiodłem ^_^

Nie zawiodłeś, myślałem ze jesteś kawalerem i ze ta twoja panna coś kombinuje ale z tym stażem to takie coś to norma.

Trochę nie rozumiem tego tematu bo tu chodzi jak wyrwać Pannę na noc ,czy taką na całe życie czy o kokietowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

Mam sprawdzony sposób i chętnie się z chłopakami  podzielę ( dziewczyny nie czytają ) , tym bardziej że już nie zamierzam z niego korzystać . Jest to sposób dla młodych chłopców under 21, bo trudno sobie wyobrazić żeby np . 25 latek zachowywał się jak sztubak .  Z reguły wygląda to tak , że dziewczyna wysyła sygnał , jakieś ukradkowe spojrzenie , poprawianie włosów itd , potem inicjatywa należy do chłopaka . Gorzej gdy ta jedyna was nie zauważa , czy tam być może  zna z widzenia , ale np . nie wie że o niej myślicie . Wtedy trzeba próbować znaleźć się " przypadkowo " we właściwym miejscu , o właściwym czasie , najlepiej gdzieś na ulicy , w sklepie ( dyskoteka nie jest dobrym miejscem ) , i trzeba to zrobić w ten sam sposób co dziewczyny , czyli wysłać  dyskretny sygnał ;  jakieś ukradkowe spojrzenie , tak żeby zauważyła , a myślała że wy o tym nie wiecie . Gdy wasze spojrzenia się spotkają , szybko niby speszeni spuszczacie wzrok , lekko zagryzając wargi . Tyle wystarczy i możecie być pewni że w ciągu kilku dni zaśpiewa wam pod oknem serenadę . Tak poznałem min . swoją żonę i polecam ( przepis , nie żonę ) .  Ten sposób jest dobry , gdy dziewczyna jest z tej samej miejscowości , bo jak z innej to mała szansa że znowu się spotkacie , więc trzeba działać szybciej .

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj dziewczyny lubią się uśmiechać do chłopaków ale jak dla mnie nić nie znaczy bo lubią to robić po prostu to dla nich taka zabawa.A jak się trafi ta co ma na ciebie ochotę to nie musisz nic robić i takie są najlepsze dla rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, Wiesi0 napisał:

 jak się trafi ta co ma na ciebie ochotę to nie musisz nic robić

dokładnie .. sama przejmie inicjatywę, jeśli stwierdzi że facet jest tego wart ..

 

kurła .. na babach to się trza dobrze znać, bo instrukcji jak tako nie znalezli jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

Gumno wiecie . Robiłem według wyćwiczonego schematu i zawsze coś było na haczyku . Tyle że trzeba być dobrym aktorem , żeby to nie wyglądało komicznie . A jak dziewczyna cię nie chce ,  choć byś się zesrał , to nic nie zrobisz . Mój sposób jest dobry , bo zastawiasz sidła i czekasz na chętne , a podrywanie na chama może skończyć się ośmieszeniem ... " sama przejmie inicjatywę " haha , a ty będziesz stał jak słup ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, marcinski napisał:

Tyle że trzeba być dobrym aktorem

Na jedną noc to prawda na dłużą metę nie.

 

35 minut temu, marcinski napisał:

jak dziewczyna cię nie chce ,  choć byś się zesrał , to nic nie zrobisz

Są takie związki choć to dziwne ale w tym cię też popieram.

 

1 godzinę temu, bukat82 napisał:

sama przejmie inicjatywę, jeśli stwierdzi że facet jest tego wart

Właśnie to kobiety wybierają i takie związki są na dobre i złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18
1 minutę temu, Wiesi0 napisał:

 

 

Właśnie to kobiety wybierają i takie związki są na dobre i złe.

Moja metoda polega właśnie na tym że to dziewczyna cie wybiera . Ty jej tylko pokażesz , że ci się podoba , a co ona zrobi z tym fantem to się okaże . Dobrze piszecie , jeśli dziewczyna wybierze , to lepiej rokuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę za dużo przypadkowości w tym co podałeś(co jak dziewczyna jest zbyt nieśmiała, lub wychowanie zbyt silnie na nią miało wpływ i nic sama nie zacznie?). Lepiej samemu czasem coś zacząć, i zobaczyć co wyjdzie. Spotkać się dwa czy trzy razy to jeszcze nie zobowiązanie na całe życie. Jak czyta to jakiś kawaler z problemem zagadania, zrobienia tego pierwszego kroku itp. to niech poprosi dziewczynę o jakąś drobną przysługę którą ona jest w stanie spełnić(jak byłem w szkole to najlepiej było poprosić o notatki czy coś w ten deseń). Będzie dobry pretekst by się odwdzięczyć i zaprosić na jakąś kawę. Potem to już samo poleci(albo nie, ale to też nie problem, bo doświadczenie jakieś zawsze, i się dowiemy, że ta nie była nam wam pisana). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, marcinski napisał:

.. sama przejmie inicjatywę " haha , a ty będziesz stał jak słup ?.

Kolego .. chyba nie zrozumiałeś ..

.. jeszcze nie spotkałeś takiej kobiety ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18
59 minut temu, Adrian_K_90 napisał:

Trochę za dużo przypadkowości w tym co podałeś(co jak dziewczyna jest zbyt nieśmiała, lub wychowanie zbyt silnie na nią miało wpływ i nic sama nie zacznie?). 

Święte słowa , ale mnie zawsze ciągło do takich z mocną osobowością , pewnych siebie , ale stosunkowo łatwych . A nawet jak jest zbyt nieśmiała , to wprawdzie nie podejdzie , ale zrobi wszystko żebyś zauważył że jest na tak i wtedy ty przejmujesz inicjatywę .

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
10 minut temu, bukat82 napisał:

Kolego .. chyba nie zrozumiałeś ..

.. jeszcze nie spotkałeś takiej kobiety ..

Znalezione obrazy dla zapytania neandertalczyk ciagnie za wÅosy kobiete

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj