marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

marcin974    30

Lodowka byla spokojna? ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Sztuczne blond bo jestem brunetka.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrael    25

haha, naprawde sa tu tacy naiwni co mysla ze ta kobieta z obrazka to ona ?? jak tak to beka haha, poprostu zakompleksiona jest i musi wzbudzac podziw ladnymi KOBIETAMI z internetu , załosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No przeciez nie bede swojej fotki wstawiac. Jedna mam w traktorze o to to tylko awtar :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Swoja fotka to podstawa przynajmniej widać z kim się rozmawia :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ale mi chłopaki nie chodzi o avek widziałem banan575 ;p Nie no żart, mogła byś sie pokazać w sumie ;p Spokojnie nic Ci nie grozi z mojej strony :) Jedna już sie w serce wkradła i nie odda go.. ;)

Pokaż chociaż fotke w traktorze to może być interesujące :D Pamiętam do dziś i mam fotke jak moja siedzi w Fendtcie 76 vario jak dwa różne światy wymalowana laska w wielkim traktorze hehe do dziś sie śmieje z tego zdjęcia..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No dajcie spokój! jak chcecie poznać jej prawdziwe oblicze to umówcie się i tyle.

Bez ściemy, pełen real i kto wie, może będzie ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrael    25

chodziło o o zdjecie w ciagniku a nie o jej glebsze poznawanie przeciez :D a umowic sie to tez nie takie proste kiedy nie wie sie praktycznie nic o danej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

OD tego jest priw. no ale mi drugiego rolnika nie potrzeba.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chodziło o o zdjecie w ciagniku a nie o jej glebsze poznawanie przeciez :D a umowic sie to tez nie takie proste kiedy nie wie sie praktycznie nic o danej osobie

Kolego ,a Ty czemu nie masz swojej fotki w awatarze ,a domagasz się tego od @banan .....? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrael    25

dlatego bo jej nigdy nie miałem tutaj wgranej zadnej innej dlatego, bo jak bym podał sie za kogos kim nie jestem to rzecz jasna ze inni by chcieli wiedziec jak wygladam naprawde a nie jak z obrazka z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Przecież ten avek odrazu widać, że z neta :) Jej ja se żartowałem i tyle.. Nie to, że nie jesteś tak piekna banan575 :D Może jesteś niezła laska, a może hmm..mniej urodziwa. A fotke masz w tym sadowym deutz fahrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Widzisz Meg internet już taki jest każdy z nas woli pozostać anonimowy chociaż tworzymy jedną społeczność ,Twoja krówka jest słodka wywołuje pozytywną opinię o Tobie ,ale też wolałbym widzieć twoje zdjęcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrael    25

popieram Tomasza, ja z ogólu wole fascynowac sie urodą dziewczyn dlatego lubie je ogladac ahah :D a kiedy pisze sie z kims to po jakims czasie samo z siebie wychodzi cheć zoabczenia tej osoby, np meg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

No przeciez nie bede swojej fotki wstawiac. Jedna mam w traktorze o to to tylko awtar :D

 

 

Był taki film jak Banan zbiera ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz Meg internet już taki jest każdy z nas woli pozostać anonimowy chociaż tworzymy jedną społeczność ,Twoja krówka jest słodka wywołuje pozytywną opinię o Tobie ,ale też wolałbym widzieć twoje zdjęcie. :)

Twój Belarus też słodki heh. Są osoby na AF co wiedzą jak wyglądam w sumie nieliczne to grono ,ale całkiem anonimowa nie jestem i jak już ,to pokazuje prawdziwe oblicze nie fotki z neta ... Przyznam jednak ,że cenie sobie prywatność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No raczej :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj