marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

Smarowidlo do lufy moze byc. Tylko ze smarowidlo nic nie pomoze jezeli lufa jest gietka i krzywa. :lol:

 

Lufa sama z siebie ma byc prosta i twarda jak stal, :lol: inaczej smarowidlo nie pomoze. B)

 

Pamietajcie zeby nie strzelac i smarowidla nieuzywac jezeli jestescie po %%% B)

 

 

Pamietajcie ze

 

My lubimy chlopakow Nie ma zycia bez ich ptakow Gdzie miesnie forsa i intelekt Twoj Tam zaraz leci dziewczynek roj

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Smarowidlo do lufy moze byc. Tylko ze smarowidlo nic nie pomoze jezeli lufa jest gietka i krzywa. :lol:

 

Raczej w nowszych modelach karabinów ten problem nie występuje, bynajmniej ja tego problemu nie zaobserwowałem. No chyba, że mowa o konstrukcji połowy z lat 90, to może coś tam zaczyna już szwankować. :P

Jedyny problem jaki często mam, to brak gotowości strzelnicy, ale i z tym da się uporać. :D Dla chcącego nic trudnego.

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Raczej w nowszych modelach karabinów ten problem nie występuje,

No może, tylko taki nowszy model lubi wystrzelić jak tylko zobaczy strzelnicę, o wycelowaniu już nie wspomnę. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

No zapewne zdążają się egzemplarze, które nigdy nie powinny opuścić fabryki. Wydaje mi się, że dobry strzelec nauczy się strzelać nawet z wybrakowanego karabinu. :P Kwestia praktyki, pamiętajmy - nie od razu Rzym zbudowano. :D:D:D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To jeszcze zalezy jaka tarcza jest. B) Gdy strzelec jest wyborowy to zawsze bedzie preferowal ruchoma tarcze, :lol: :lol: Bo gdy cel jest nieruchomy to szkoda pocisku bo i tak mozna nietrafic. B) B)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To że strzela, to jeszcze pół biedy, gorzej jak serią i za nic nie odpowiada. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

To już kwalifikuje się do przypadków beznadziejnych, nawet najlepszy strzelec by się załamał. ^^

W takiej sytuacji to lepiej chyba wypucować lufę w karabinie. :D Większy pożytek z tego niż takie strzelanie.

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To jeszcze od tarczy zalezy, jak nowa tarcza to idzie sprawdzic czy trafil, a jak juz w tarcze 20strzelalo i kazdy trafil to za cholere niedojdziesz :D czyj to pocisk trafil w sam srodek. :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Są badania balistyczne :P Tylko po co strzelać w taką dziurawą tarczę. :P :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No okiem nie sprawdzisz czy tarcza dziurawa i ilu juz strzelalo :lol: :lol: :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobry strzelec to skuteczny strzelec.Po 9 miesiącach pojawi się trofeum i ktoś z tej 20-tki będzie musiał je przyjąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Taaa, tylko każdy uniesie się honorem, pokaże zasady fair play i odda trofeum konkurentom. ;)


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No strzelec jak strzelec ale trofeum zawsze zostaje na strzelnicy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do tego trofeum strzelnica jest gratis :P Tak na wszelki wypadek jak by chciał jeszcze sobie po strzelać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Z tego wszystkiego to albo jade na strzelnice albo sobie konno pojezdze. hejka


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koleżanko banan 575 ,jedź pojeździj konno ,bo potrzebne Ci to widać ... :D Może w końcu zaczniesz pisać na temat ,bo tak to jak w przysłowiu ''głodnemu chleb na myśli '' i na temacie nie możesz się skupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo jak sie strzelasz to nie wolno myslec czy sie za chwile trafi tylko co jutro masz do roboty. Wtedy dluzej na strzelnicy postrzelasz.

 

laska bananowa - widać obtrzaskana w temacie...... :P

 

zakupić jakieś smarowidło do lufy, co by pewnie podniosło wyniki na strzelnicy.

 

to o robocie nie chce myśleć,ale jakimiś maściami się chętnie naciera :lol: (pewnie regularnie żeby kondycha była) :lol:

 

jak pierwszy raz raka polykalam :lol: i przepijalam winem to dobrze pamietam.

 

gdybyś jadła ślimaka to pewnie było by słychać jego głos z muszli - "ssij mała ssij.." :P

 

''głodnemu chleb na myśli ''

 

a głodny głodnemu zawsze wypomnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej syty głodnego nie zrozumie .... ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Meg5 nie przeczę :P

Tak wogóle strzelania,to służyło się w woju [komp. rozpoznanie] i do tego byłem strzelcem :P ,smarowidło na lufę :wacko: , czy myślenie o robocie - po co jeśli chcę myśleć o przczółce do której strzelę ;) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Koleżanko banan 575 ,jedź pojeździj konno ,bo potrzebne Ci to widać ... :D Może w końcu zaczniesz pisać na temat ,bo tak to jak w przysłowiu ''głodnemu chleb na myśli '' i na temacie nie możesz się skupić :P

 

No jak sie nie myle to to jest temat o uwodzeniu.

 

Zeby cos z czegos powstalo to potrzebna jest konwersacja, To nie jest moja wina ze zawsze milo mi sie rozmawialo z chlopakami.

 

To jest tylko net jak tu ktos ma problemy z konwersacja to jak to jest w realu????

 

Przeciez niebedziemy siedziec jak te mamuty i czekac az ktos napisze JAK DORWAC NR DO DZIEWCZYNY? a potem pisac POPROS, ZAWOLAJ, WYSLIJ KUMPLA.

 

Przepraszam jak urazilam w czyms. Ale ja juz taka jestem, byle gadac i zagadac i to samo jak chlopak wygadany.

 

Pozdrawiam @MATa @KRISTOFORn-a i @BukeR widac ze kolesie wygadani i nawet o d*pie marynie mozna z nimi pogadac.

 

 

Co do strzelania to strzelalam z wiatrowki do kota


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Koleżanko banan 575 ,jedź pojeździj konno ,bo potrzebne Ci to widać ... :D

A jak tu pisać inaczej, temat chyba też jednoznaczny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
o uwodzeniu jak to jest w realu????

tak jak na necie ;) ,ale większy dreszczyk,adrenalinka strzela na maxa,ciekawośc,zauroczenie - sami wiecie :)

 

ten teman jest jak najbardziej o uwodzeniu :P tutaj to można robić bezkarnie - anonimowo :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Co do strzelania to strzelalam z wiatrowki do kota

No rozumiem , my raczej, chyba się koledzy zgodzą ze mną do kotek, ale nie wiedziałem, że TO się nazywa wiatrówka. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tak jasne strzela się w "kotka" do środka - ale żeby z wiatrówki naparzać :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

jedni maja wiatrowki inni makarov-a badz kalasznkow-a a jeszcze inni mozdzierze.to kwesta wyposazenia danego osobnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj