marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Avendrion    40

W tym temacie jak na dłoni widać dokąd te forum doszło :) Oby tak dalej...

  • Like 5

Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

to sa jaja.....forum rolnicze a gosc wypada z tematem jak poderwac dziewczyne :D

........................................

polac koledze martin6666 bo on dobrze napisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin6666    0

Czasem jest taka chemia że i za 1 razem jest pocałunek, miałem taką sytuację na pewnej 18 :D , dziwne ale to się zdarza, nie chcę się tu chwalić i nic takiego, ale się zdarzyło, tak się spodobałem :P . Jednakże był to jednorazowy wypad, nic z tego nie było.

 

Dzięki Panowie za uznanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak dziewczyna nachmielowana to dużo do takiej sytuacji nie trzeba :P Osobiście tak nigdy mi się nie zdarzyło ale widziałem parę takich akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

strzel ze 2 sety i zaraz będzie podryw a tak na serio to zagadaj do niej i pogadajcie trche u mnie w szkole to jak laski na mnie leca to zawsze chchca zemna gadac i koło mnie siadaja


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Nie ma jednego sposobu na poderwanie dziewczyny . Każdą podrywa się inaczej . Musisz wiedzieć co ona lubi czym się interesuje itp. Z tym piwem to nie do końca dobry pomysł , bo jak ona piwa nie lubi to już po tobie , bo może też nie lubić jak chłopak pije alkohol . Najlepiej zaproś ją na lody , lody napewno lubi :D wszystkie dziewczyny lubią lody :D

 

Pierwszy raz zagadać postaraj się tak delikatnie , że niby przypadkiem . Nie przeklinaj przy niej , no chyba że ona też przeklina .

 

Wiesz coś wogóle o niej ?? Jeśli coś ciekawego wiesz to nam napisz .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomencki184    13

Nie ma jednego sposobu na poderwanie dziewczyny . Każdą podrywa się inaczej . Musisz wiedzieć co ona lubi czym się interesuje itp. Z tym piwem to nie do końca dobry pomysł , bo jak ona piwa nie lubi to już po tobie , bo może też nie lubić jak chłopak pije alkohol . Najlepiej zaproś ją na lody , lody napewno lubi :D wszystkie dziewczyny lubią lody :D

 

Pierwszy raz zagadać postaraj się tak delikatnie , że niby przypadkiem . Nie przeklinaj przy niej , no chyba że ona też przeklina .

 

Wiesz coś wogóle o niej ?? Jeśli coś ciekawego wiesz to nam napisz .

Z tymi lodami to tak nie do końca.Kto wie co ona może sobie pomyśleć :D .Tą bajke możecie sami sobie dokonczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

czeba prosto z mostu dać dziewczynie do zrozumienia o co ci chodzi. ostatnio na lekcji nasza jedyna koleżanka, powiedziała mi żebym zagadał do nauczycielki o zmiane klasy na komputerową bo jej sie nie chce tu siedzieć,

to ja jej na to że możemy iść sie położyć. inna sytuacja, bardzo dawno temu piłem kawe z inną koleżanką i biorąc ciastko do kawy powiedziałem jej że lubie słodkie... a przede wszyskim takie słodkie dziewczyny jak ty,

po takim tekscie niektóre miękną i dalej już leci... ;) ;)

 

czeba??? z jakiego to języka?

 

tak najlepiej weź jej powiedz od razu jaka jest piękna i że chcesz z nią iść do łóżka i że jej kupisz co tylko będzie chciała....laski na codzień słyszą setki komplementów, jaka ty ładna, jaka ty miła, jaka ty taka, jaka sraka...pomyśli zę jesteś kolejnym przymilającym się frajerem...zresztą nie wiem jak myślą nastolatki to może kolega ma racje i idź na cłość???na kobiety dojrzale emocjonalnie takie rzeczy nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

@Dominiczek12 Jeśli jest ładna i zgrabna to nie ma się z czego odchudzać :D U mnie w szkole to większość tych ładnych dziewczyn mówi że się odchudza , a jak przyjdzie co do czego to i tak zjedzą . Jest taka jedne gruba i brzydka co waży prawie 100 kg , to nigdy nie słyszałem żeby się odchudzała .

@Tomencki184 Jeśli powie to odpowiednio to żadnych skojażeń mieć nie będzie . Do mnie nieraz same dziewczyny przychodzą i mówią " Leszczu chodż pod sklep na loda " a ja ide .

 

Jedna kiedyś do mnie napisała na gg żebym jej przeorał pole :P:D :lol:


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal97rolnik    477

Rada ode mnie.Tylko jak będziecie gadać ze sobą to nie gadajcie o rolnictwie( chyba że ona lubi) bo wtedy jesteś spalony.

Jeśli chodzi o mnie to ja jestem spalony jeśli chodzi o dziewczyny bo mam pola blisko szkoły :P

Czasem uda mi się pozdrowić koleżankę ze szkoły na klakson od 360 :P

Tylko potem w szkole jest:Ej Michał fajny masz traktor, albo Michał widziałam cię wczoraj jak wracałeś z pola do domu

KOMPROMITACJA jeśli chodzi o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

@Dominiczek12 ona troche nie do końca normalna jest , i pewnie wtedy pijana była , a po h*j mi dziewczyna która codziennie pije ?


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czeba??? z jakiego to języka?

 

tak najlepiej weź jej powiedz od razu jaka jest piękna i że chcesz z nią iść do łóżka i że jej kupisz co tylko będzie chciała....laski na codzień słyszą setki komplementów, jaka ty ładna, jaka ty miła, jaka ty taka, jaka sraka...pomyśli zę jesteś kolejnym przymilającym się frajerem...zresztą nie wiem jak myślą nastolatki to może kolega ma racje i idź na cłość???na kobiety dojrzale emocjonalnie takie rzeczy nie działają...

 

czeba to po gołaniecku. z dziewuchami trzeba gadać ale nie od razu tak sie napalać i na nią gapić ciągle,

znajdz temat nawiąż dialog nawet udawaj brak zainteresowania nią jako dziewczyną i później wplatać komplementy i spojżenia. mylę się???

piwo i lody na dalsząszą znajomość odłużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@leszcz8 No w sumie to z taką to nie ma się co wiązać ale jak to mówi nauczyciel od elektrotechniki odemnie ze szkoły "w sam raz na raz" :lol:

@Michał97rolnik MI jakoś nie jest wstyd przyznać się że lubię rolnictwo i dążę w tym kierunku dziewczyny czasami chcą żebym popowiadał coś o tym :P Przynajmniej potem mnie chwalą że pracowity jestem :D

Edytowano przez Dominiczek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

@Michał97rolnik u mnie to jest odwrotnie . Ostatnio w piątek siedzimy pod sklepem i akurat wujek traktorem jechał a dziewczyny " Leszczu jaki tu masz duuuży traktor a jaki czerwony "


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dam ci rade z mojego doswiadczenia dowiedz się czy ma ona założonego fb lub nk jesli ma to załóz konto i zapros ją do znajomych i jesli wiesz że jest dobra w nauce to powiedz jej że masz problem np. matmą i żeby ci pomogła ona się pewnie zgodzi i zapros ją do siebie i wtedy jakos tam nauka będzie w głowe wchodzic :P ja też tak zrobiłem i spotkalismy się potem nie na nauce tylko na grilku nad jeziorkiem aż weszlismy na temat czym się interesujemy co robimy robic i yu nagle ona mi opowiedziala swoje zamiłowania a ja tylko dwa słowa do niej zamieniłem a było to motocykle ucieszyła się i najtrudniejesze że lubię rolnictwo i masz babo blacek :lol: i grilowanie się skonczyło powiedzialo ze komary zaczynają kąsac itp i odwiozłem ją do domu i tyle było z naszej szczerej rozmowy uważaj na słowo rolnictwo bo to może się zle dla ciebie skonczyć :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styzus    50

dobra bajera, dobre teksty i troche charyzmy w tym. a jesli chodzi o spotkania to najlepiej wieczorami w zacisznym miejscu, bądź na ognisku ;D. Wpatrywać się w oczy, uśmiechać się i dziewczyna jest twoja. to zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poznawanie danej osoby przez facebooka lub nk to obłęd, oznaka że boisz się podejść w szkole i zagadać. Ja tam nie ukrywam przed ludzmi że lubię rolnictwo i jakoś to dziewczyną nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj