marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

martina    39

Się tych kwiatków uczepili...

StasiekS materialistka? Nie do końca, jednak nie powiem że pieniądze się nie liczą. Szczerze wiele osób mówi że co tam pieniądze i bla bla bla.... A i tak w głowie przemyślają co zrobić żeby zarobić.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Właśnie o to chodzi, że każdy jest materialistą. W mniejszym bądź większym stopniu ale jest. Zaraz się pewnie ruch oburzonych i napiszą, że nie i ble ble ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4
Napisano (edytowany)

@StasiekS jesli coś ci się nie podoba w tej dyskusji to się wogóle nie odzywaj...

@Szczesciara w sumie to tez masz rację :)

Edytowano przez szybki00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

kolego @szybki00 a ja Ci powiem całkiem z innej beczki, jak masz ciśnienie na tą dziewczynę to sory ale nie spinaj się tak i zrób całkiem odwrotnie i nic nie kupuj na pierwsze spotkanie ani kwiatka ani innego podarunku zobaczysz jak będzie przebiegało spotkanie czy warto było poświęcać swój czas. Nie pokazuj że Ci zależy, może mieć to odwrotny skutek od zamierzonego. Kwiaty na pierwszym spotkaniu taki oklepany temat nie podchodzi mi to, lepiej je podarować niespodziewanie bez okazji kiedyś na innym spotkaniu (3 czy 4) jak się ona nie będzie tego spodziewać, ewentualnie jak gdzieś będziecie na spacerze proponuje "przypadkiem" zerwać kwiatka czy zajrzeć na stragan przy ulicy też "przypadkiem" ;) ja tak to widzę bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@StasiekS jesli coś ci się nie podoba w tej dyskusji to się wogóle nie odzywaj...

 

oj szybki szybki, na AS-a to ty nie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Kolego @damianzbr w zyciu tak jest że nie każdy facet ma szczęście do kobiet... tylko że właśnie tak jest że ten co ma dość duże branie u kobiet to tego nie będzię wiedział, i w tej kwestii zgodzi się prawdopodobnie ze mną nie jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

szybki, napisałem że na ASa nie wyglądasz i miałem rację.

Jeśli nie był byś ASem w kwestii szczęścia do kobiet, zacytował bym co innego, coś adekwatnego. Zwróć uwagę na to co cytowałem i pomyśl dlaczego nie jesteś ASem. Natomiast powodzenie u kobiet zostaw w spokoju.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Kolego @damianzbr w zyciu tak jest że nie każdy facet ma szczęście do kobiet... tylko że właśnie tak jest że ten co ma dość duże branie u kobiet to tego nie będzię wiedział, i w tej kwestii zgodzi się prawdopodobnie ze mną nie jeden...

I tu mówisz prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

@ mlody89 W końcu jeden co dobrze kmini, dziwne tylko, że wypowiedz podobna uderzająco do mojej kilkanaście stron temu. Ale mniejsza o to widocznie zbieg okoliczności. :P A ogólnie trzeba olewać i na spontana. Kierujcie się zasadą tak jak ze zgubioną rzeczą - gdy się jej szuka to za nic nie znajdziesz a gdy zapomnisz o niej i nie szukasz to akurat zbiegiem okoliczności na nią trafiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wandzia93    0
Napisano (edytowany)

ja widzę, że panowie coraz lepsze teorie wymyślają.. hehe :)

Edytowano przez wandzia93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ależ to musi komicznie wyglądać gdy nagle ciapowaty romantyk, któremu po wielu nieudanych próbach udało się w końcu umówić z dziewczyną i nagle na spotkaniu udaje zimnego maczo za radą agrofoto. Nie popadajcie już w skrajność. Skoro już się z nią umówiłeś to znaczy, że Ci zależy na tej znajomości i na coś liczysz ale jeżeli na spotkaniu będziesz udawał, że Ci nie zależy to dziewczyna cię oleje. Masz właśnie pokazać zainteresowanie ale bez parcia na szkło czyli ani nie jesteś napalonym na nią ani oschły i lekceważący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

@

StasiekS nie wk**** ludzi takie z ciebie maczo niby i doświadczony i taki z ciebie wielki doradca ,chciałbym zobaczyć jak ty sobie z dziewczynami radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Powiem krótko, wszystko wygląda ładnie pięknie tu na monitorze ale w rzeczywistości jest całkiem inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Skoro już się z nią umówiłeś to znaczy, że Ci zależy na tej znajomości i na coś liczysz ale jeżeli na spotkaniu będziesz udawał, że Ci nie zależy to dziewczyna cię oleje. Masz właśnie pokazać zainteresowanie ale bez parcia na szkło czyli ani nie jesteś napalonym na nią ani oschły i lekceważący.

 

Życzę Ci powodzenia z dziewczynami, bo będzie Ci potrzebne. Dziewczyny są dziwne - owszem. Ale zauważ, że jeśli będziesz się starał to będziesz taki jak inni i zostaniesz zlany jednak trzeba się wyróżniać, żeby zostać zauważonym i być punktem zainteresowania. Przecież jeśli Twój ojciec ma Fiata punto, Twój brat ma Punto i Ty również kupujesz sobie Punto to czym chcesz się wyróżniać? Chyba tylko spojlerem wielkim jak kosa od bizona ale to akurat źle wpłynie na odbiór twojej osoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Życzę Ci powodzenia z dziewczynami, bo będzie Ci potrzebne. Dziewczyny są dziwne - owszem. Ale zauważ, że jeśli będziesz się starał to będziesz taki jak inni i zostaniesz zlany jednak trzeba się wyróżniać, żeby zostać zauważonym i być punktem zainteresowania. Przecież jeśli Twój ojciec ma Fiata punto, Twój brat ma Punto i Ty również kupujesz sobie Punto to czym chcesz się wyróżniać? Chyba tylko spojlerem wielkim jak kosa od bizona ale to akurat źle wpłynie na odbiór twojej osoby. :)

 

I tu się zgadzam z Twoja wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Napisano (edytowany)

Na powodzenie nie narzekam ale dziękuję. Lepiej życz go innym z tego forum.

Jeżeli dla ciebie jedynym sposobem zainteresowania dziewczyny jest samochód inny niż Fiat Punto to znaczy, że jeszcze nie dorosłeś do pewnego etapu albo nie udało Ci się tym innym samochodem dalej dojechać. Pamiętaj, że na ten niby genialny sposób wpadli i inni którzy także postanowili zmienić samochód aby zwiększyć swoje szanse.

 

I chyba będę musiał jeszcze raz wytłumaczyć, łopatologicznie o co mi chodzi. Umawiając się z dziewczyną nie olewasz jej bo ona oleje Ciebie. Okazujesz jej zainteresowanie ale na takim samym poziomie co zwykłej koleżance(zakładając, że je macie). I nic więcej. Będzie widać, że dziewczynie zależy to idziemy dalej, jeżeli nas olewa to robimy dokładnie to samo.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

@StasiekS Przykro mi, ze nie znasz czegoś takiego jak "metafora" czy "porównanie" bo gdybyś znał wiedziałbyś o co mi chodziło i nie chodziło mi tu konkretnie o samochód. :rolleyes:

 

Nie pisałem aby ktoś olewał dziewczynę jednak trzeba być oryginalnym ale bez przesady i nie podlizywać się bo to najczęstszy błąd. Jeśli dziewczyna nas zlewa to najlepiej od razu dać sobie spokój, jeśli robiła to aby nas sprawdzić prawdopodobnie da nam drugą szansę - drugi test, jednak gdy po prostu nie chcę z nami gadać to nie ma się co oszukiwać trzeba przyjąć przegraną.

 

Podstawowa rzecz Panowie to nie obierać sobie za cel westchnień dziewczyny, której się nie podoła. Nie wierze w przeznaczenie ale jest dużo ludzi odpowiadających jednej osobie gdyż nie ma ludzi idealnych a spora cześć ludzi spełnia przynajmniej jedno moje czy Twoje czytelniku, kryterium. Raczej większość miała w życiu coś takiego, że kumple tłumaczyli iż cel naszych zainteresowań jest brzydki czy przeciętny, my sami twierdziliśmy, że jest czasem niemiła ale było w niej coś co nas przyciągało. Otóż nigdy nie mamy pewności czy w dwóch identycznych skarbonkach gdzie jedna jest cięższa, nie ma takiej samej wartości pieniędzy (metafora- jakby kolega @StasiekS nie zauważył :P ). I tu chciałbym podkreślić, że wygląd jest ważny ale nie najważniejszy i nigdy nie kierujcie się tylko wyglądem bo czasem możecie ominąć piękna zawartość. ^^

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojoch7340    6

jak poznac kiedy dziewczyna nas sprawdza a kiedy olewa, każdy tu probuje zaimponować a ciekawe jakidzie wam na żywo, jak poznać że dziewczyna chce czegoś od nas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Nie da się sprawdzić człowieka w trakcie jednej randki, to długotrwały proces. I nie chce mi się wierzyć że nie potraficie zorientować się kiedy macie szanse na podryw. Jeśli okazujecie dziewczynie zainteresowanie, a ona je odwzajemnia to jak na początek jest ok. Nie pomylcie zainteresowania z uprzejmością, bo często się to zdarza. Potrzebny jest czas. Zadbajcie też o swój wizerunek (nie chodzi o wygląd! o tym nie mówię bo to oczywiste), jeżeli wymagacie od kobiet " dobrego prowadzenia się" to i wy tacy bądźcie. Ja bardzo ceniłam w kandydacie na partnera ( wtedy :) ) to, że nigdy go nie widziałam pijanego i zataczającego się ( czasy zabaw w wsiowych remizach). Która dziewczyna umówi się z moczymordą, wykorzystującym każdą okazję do picia :wacko: Niczego nie udawajcie, nie koloryzujcie bo wcześniej czy później się wyda i przekreśli definitywnie.

 

Wybaczcie, że wlazłam z buciorami w męską dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Dokładnie człowieka nie da się poznać na 1 randce bo na pierwszej może udawać bogacza a na 2 okaże sie że jest biedakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Napisano (edytowany)

Dzisiaj KamiloO postanowiłem wypróbować Twój sposób na podryw i w autobusie olałem taką ładną dziewczyną. Nawet na nią nie spojrzałem. I niestety ale się nie udało. Myślałem, że może mam pecha. Więc podszedłem do drugiej. Powiedziałem "część" i także olałem aby zainteresować ją swoją osobą. Także to nic nie podziałało. I co teraz?

 

@StasiekS Przykro mi, ze nie znasz czegoś takiego jak "metafora" czy "porównanie" bo gdybyś znał wiedziałbyś o co mi chodziło i nie chodziło mi tu konkretnie o samochód. :rolleyes:

Doskonale wiem o co Ci chodziło. A w poprzednim moim poście słowo "samochód" czy "Punto" zamień na "brak zainteresowania" czy jak to zwiesz i wyjdzie Ci, że także używałem metafory.

 

 

Nie pisałem aby ktoś olewał dziewczynę jednak trzeba być oryginalnym ale bez przesady i nie podlizywać się bo to najczęstszy błąd

A co to jest oryginalność? Gdy nie zwracasz na nią uwagi mimo, że jest piękna itd. czy masz tak bogatą osobowość, że dziewczyna sama będzie chciała Ciebie poznać.

Niestety ale bardzo uprościłeś to "olanie" a młodzi adepci podrywania wezmą sobie to dosłownie. "Olanie" działa jeżeli zainteresowałeś wcześniej dziewczynę swoją osobą. W ten sposób możesz jeszcze bardziej zachęcić do siebie i będzie chciała ciebie lepiej poznać. Ale takie "olanie" przyniesie odwrotny skutek jeżeli dziewczyna jest nieśmiała albo niezbyt atrakcyjna albo pewna siebie.Jeżeli ją olejesz to pomyśli, że faktycznie masz ją gdzieś. Także, jeżeli swoją osobą mało reprezentujesz to nie wiem jak byś się starał i udawał, że masz ją gdzieś mimo, że jest ładna itd, to i tak nic nie pomoże.

Dlatego Drodzy Panowie, "olanie" to dodatek a nie sposób na podryw. Jeżeli będziesz miał dość bogatą osobowość(hobby, jakieś pasje, itp.) to bez kolegi rewolucyjnego sposobu będziecie mieli powodzenie jeżeli nie przesadzicie z podlizywaniem się bo to jest zło.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj