marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

lukasZ2008    18

Podchodzisz do dziewczyny łapiesz ją za tyłek mówisz że ma fajny tyłek i piersi,jak się uśmiechnie to znaczy że jest twoja a jak dostaniesz z liścia to prubujesz dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jak się uśmiechnie to zapytaj się ile bierze "za usługę"


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Jak w kawale:

Pyta się szeregowy(S) majora(M):

S: Jak pan to robi, że ma pan tyle kobiet?

M: Podchodzę i pytam czy nie chce się po*****ać.

S: Ale to można dostać po gębie.....

M; A czasem zar*****ć :P

;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

moze ktos opowie w jaki sposob podrywa panie , lubie panie panów :D

 

Hmm, ciekawe właśnie, podejście do tematu z innej perspektywy, dziewczyny/kobiety jak Wy podrywacie chłopaków/facetów, którzy Wam się podobają, pociągają..hmm..??? W sumie sam ciekaw jestem na co dokładnie patrzycie swoim wzrokiem.

Często mnie również ciekawi, to co Moja widzi w wzorku innych dziewczyn, gdy niby ("zmierzyła Cie wzrokiem jakby chciała Cie zjeść lub rozebrać, a mnie zabić") a ja nic nie zauważyłem..

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

To ja niedawno w pracy miałem taką sytuację, że chyba jednej koleżance raczej ''wpadłem w oko'' bo coraz częściej sama przychodziła zagadać do mnie, często przychodziła mi w pracy pomagać i wogle, ale jeden problem jest o 10 lat odemnie starsza. Zdecydowanie za dużo, jakby 2;3;4 to jeszcze byłoby ok. Niestety ostanio wjechała mi na ambicje, a mnie to bardzo zabolało i się pokłuciliśmy i w sumie dobrze bo nie miałem pomysłu jak wybrnąć z twarzą z tej sytuacji :(

 

Ja też nie szukam, czekam aż sama się znajdzie, choć jak jest okazja to chętnie idę zagadać lub zapoznać z nowymi koleżankami :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

Panowie najskuteczniejszym "magnesem" na kobiety to jak mówi mój kolega to są dobrze wypchane spodnie:D i teraz są dwie możliwości: albo spodnie są wypchane forsą albo coś innego trzeba mieć dużego co je wypycha:D (chyba wiecie o co chodzi:P)

no a jak ani jedno, ani drugie to trzeba mieć szczęście:D "kto się wróblem urodził, kanarkiem nie zginie" i żyje się dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Pieniędzmi się pochwalisz bez problemu tylko co zrobisz jak panna bedzie miała gdzieś dalszą zawartość twoich spodni bo to raczej ch*jowy argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Uczyć może nie a co najwyżej co nieco podpowiedzieć. Bo co z tego jak dziewczyny nam tu wykłady zrobią, jak przyjdzie co do czego będziemy po swojemu zagadywać.

Edytowano przez Davido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasZ2008    18

Jak chcecie wyrwać fajnego lachona to musicie odwiedzić club milano w baćkowicach pod opatowem.W wakacje jest tu tyle panienek że wzroku oderwać nie można a wszystkie łatwe i chętne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Mam kolegę w Baćkowicach, coś kiedyś wspominał o Milano B)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Jak chcecie fajną dziewczynę poznać, a do tego się pobawić to na dysko, jeździć do skutku, aż się pozna jakąś godną znajomości, nie wierze żeby na forum nie było chłopaków co dobrze nie wyglądają i rozmawiać z dziewczyną potrafia.. Bo inaczej dziewczyny się nie pozna, a na dysku zawsze są to sie prędko nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

lukasZ2008, jak mowisz ze latwe to laski na raz:P... cos dla mojego kolegi , uwielbiam jak ,,niszczy'' takie puste laski swoja gadką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dziewczynę ale łatwo nie było poznałem dzień przed weselem ale wiedziałem że ktoś inny staruje do niej i jemu się nie udało to ja zaczołem z nią gadać to i o tamtym i zaczołem ją zaczepiać tak dla zabawy i już na weselu ze sobą tańczyliśmy i już mnie znała i do dobrze i na poprawiny poprosiłem ją czy będzie ze mną chodzić i się zgodziła powiedziała op pierwszego dnia mnie polubiła

Edytowano przez MasseyFerguson255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poznałeś ją dzień przed weselem ale chyba nie waszym... hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ja moją poznałem na skupie zboża :D Jej koleżanka robiła analizy, a, że ja zawsze wszystkiego jestem ciekaw i od tak patrzyłem na analize i rozmawiałem z laboranką, a ona mi dogadywała, a ja odgryzałem jej na jej słówka i tak na koniec dialogu ją ładnie zamknąłem ripostą uśmiała się, jak wychodziłem spytała czy jeszcze przyjade to powiedziałem, że już nie, bo tylko raz przyjechałem teraz bd na polu kosił to chciała mój numer żeby sie kiedyś umówić, podałem swój, od niej nie wziąłem, zadzwoniła no i... 2 lata już razem :)

Nie ważne jak sie pozna byle ma się tą drugą półówkę..

Ale z tym weselem to Ci szybko poszło :D My ze sobą chodziliśmy dopiero po 2 tygodniach znajomości i nawet nie spytałem czy będzie moją dziewczyną poprostu po tych 2 tygodniach to już było to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmer

Widzisz każdy w jakiś okolicznościach pozna dziewczynę.

JA dzień przed ją poznałem a na poprawinach już byliśmy razem to też się zdziwiłem że tak szybko dwa lata odemnie jest młodsza sam raz takiej szukałem już rok będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Czołowy amant i uwodziciel af powrócił:) ciekawe z jakiej przyczyny? Czyżby nowy zawód miłosny? Ty chcesz a ona nie a może odwrotnie ?(co jest mało prawdopodobne) Będziemy mieli nowe "agro love story"? czekamy z wypiekami na twarzy na odpowiedz...


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt612lsa    46

Ja moją poznałem na skupie zboża :D Jej koleżanka robiła analizy, a, że ja zawsze wszystkiego jestem ciekaw i od tak patrzyłem na analize i rozmawiałem z laboranką, a ona mi dogadywała, a ja odgryzałem jej na jej słówka i tak na koniec dialogu ją ładnie zamknąłem ripostą uśmiała się, jak wychodziłem spytała czy jeszcze przyjade to powiedziałem, że już nie, bo tylko raz przyjechałem teraz bd na polu kosił to chciała mój numer żeby sie kiedyś umówić, podałem swój, od niej nie wziąłem, zadzwoniła no i... 2 lata już razem :)

Nie ważne jak sie pozna byle ma się tą drugą półówkę..

Ale z tym weselem to Ci szybko poszło :D My ze sobą chodziliśmy dopiero po 2 tygodniach znajomości i nawet nie spytałem czy będzie moją dziewczyną poprostu po tych 2 tygodniach to już było to :D

 

 

 

szczęściarz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasZ2008    18

A ja swoją poznałem na nk.Pewnego dlugiego grudniowego wieczoru przeglądałem na nk znajomych i ich znajomych i tad dalej no i tak jakos natrafilem na nią.Zaprosilem ją do znajomych ona mi odpisala ze sie nie znamy ja coś tam odpisalem i prawie rok jesteśmy razem heh:)Także tego chłopaki nie przejmujcie sie każdy ma swoja druga polówke tylko trzeba ją odneleść:)A na milano to nie znajdziecie panienki którą będzie chciala w oborze pracowac;-p

Edytowano przez lukasZ2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj