marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pooch    61

moje znajome ze studiów powiedziały, ze chcialy by na wieś ...

do duzego domu, przy lesie z basenem, wielką działka zamieniona w ogród ;)

 

odpada :)

 

 

pomyliłem post : miał byc do wątka o dziewczynie na gospodarce B) proszę przenieść


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No tak ... piękny dom z ogrodem , trawnikiem i sciezkami wyłozonymi kostką to by kazda dziewczyna chciała :)

...tylko mało która chciałaby miec za tym domem podwórko chlewnię/oborę/stajnię/garaze i pryzmy z kiszonką /słomą / obornikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

a co te pryzmy z kiszonką i obornikiem to śmierdzą?? ;) chłopie wiesz że żyjesz a w szczególności dziewczyna :) B)


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ale co dlaczego ?? dlaczego lubiłam i lubie ?? bo to swojscy luźni ludzie B) a nie zatwardziali faceci B)

 

hehe ja bym chciała tą słomę,bo bym w stajni skakała na nią ;):) za małolata to u babci przy tym ubaw był :):) a reszta też by mi nie przeszkadzała,jak bym miała takiego faceta to wręcz bym się uczyła by coś pomóc ewentualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale co dlaczego ?? dlaczego lubiłam i lubie ?? bo to swojscy luźni ludzie :) a nie zatwardziali faceci :)

Czyli według ciebie na wsi nie ma facetów i dlatego ją wolisz? I podaj definicję zatwardziałego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

@StasiekS nie łap za słówka :) jej chodziło tylko o to że my chopy ze wsi jesteśmy b. wyluzowani bardziej otwarci itp czyli lepsi od tych miastowych :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Są i takie w mieście tylko trzeba coś sobą reprezentować.

 

Znam Patryk także z miast facetów którzy są wyluzowani i otwarci więc porównanie trochę nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam zgadzam się ze StaśkiemS nie można oceniać ludzi czy są z miasta czy ze wsi tylko jednym kryterium bo i tu i tam są spoko ludzie jak i tzw. parapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dokładnie zatwardziali to zatwardzali wole wieś :( faceci są no tacy wiejscy :lol: pewnie sa też dziwolągi co się zachowują jak z miasta :lol: ale jak żyje to poznaje samych fajnych ze wsi znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

A u mnie wolnych dziewczyn jest może z 10 z czego 8 "czeka na sobotę" :lol: a reszty długim patykiem bym nie dotknął. A jak się wyjedzie nad morze czy gdzieś to zawsze pozna się jakąś fajną....echhhh u nas dziuuuura


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

@robert1100 u mnie podobnie wieś jak wieś a żeby kogoś poznać nowego to tarzeba ruszyć sie z tej dziury na piwko z kolegami na miasto a czym większe tym lepsze.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Czasem nie dostrzega sie tego co sie ma "pod nosem" a szuka sie" pod lasem " w sensie ze czasem nie wiesz ze w okolicy sa fajne dziewczyny tylko szukasz dalekooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

To prawda Pawle, ja się o tym przekonałem w wakacje 2008, ale nie będę się rozpisywał bo nie ma co, i tak nic nie wyszło, ale było miło i jest nadal, kto wie czy niedługo się coś nie zmieni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A u mnie wolnych dziewczyn jest może z 10 z czego 8 "czeka na sobotę" :rolleyes: a reszty długim patykiem bym nie dotknął. A jak się wyjedzie nad morze czy gdzieś to zawsze pozna się jakąś fajną....echhhh u nas dziuuuura

z reguły przekruj społeczeństwa jest podobny.... a więc co myślą te dziewczyny o chłopakach z twojej wśi czyli o tobie również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Kur...był i się zmył ;/ czy każdy facet zrywa z dziewczyną poprzez nie odzywanie się ??????? ;/ boi sie powiedzieć w oczy że już nie czuje tego co kiedyś,ale to nie wyjście ;/ i to po roku i 5 miesiącach ;( szkoda tego czasu,a ja tak kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie każdy. Widocznie po prostu nie ma jaj żeby powiedzieć Ci to w oczy. Coś sądzę że w tym związku to pewnie ty miałaś "jaja". Ale nie przejmuj się. Najlepszym lekarstwem na miłość jest nowa miłość a bez problemu sobie kogoś znajdziesz. Zamieść nawet tutaj ogłoszenie matrymonialne to zaraz Ci zapchną gg wiadomościami a później i drzwi oblegać po domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

... nie wszyscy ;)

 

Ale powiedziec wprost w oczy dziewczynie ze sie jej juz nie kocha/nie chce z nią byc to pewne ryzyko jak ona to przyjmie . Ja tam nie jestem jakis "lovestorant" ale gdy powiedziałem dziewczynie ze nie chcę z nią byc (dokładniej to ze nie chcę zeby do mnie wróciła) to zaczęła mnie wyzywac , wpadac w furię , mówic takie rzeczy ze poprostu przykro mi się robiło - nie mogę pojąć jak ta sama osoba najpierw moze mówic o człowieku ze go kocha , zachwalac jego charakter , styl bycia , zainteresowania a później zwymyslac od nie stworzonych rzeczy ...

 

 

Myślę @Edek18 , ze "ten twój" poprostu nie miał tyle odwagi zeby powiedziec Ci wprost co czuje , tylko mysli ze "sprawa" -(przepraszam za wyrazenie) rozejdzie się po kosciach ...

 

 

Nie martw się (wiem , wiem zadne słowa nie poprawią nikomu kto jest w takiej sytuacji humoru) wspieramy Cię B) i myślę ze wiele jest w tym temacie zyczliwych osób które jesli tylko zechcesz pomągą Ci , radą , dobrym słowem .

 

@Stasiex - Z tym ogłoszeniem to chyba nie zbyt dobry pomysł :)- nie wiadomo ilu jest na AF niezrównowazonych chłopaków ,chyba nie ma się co narazac , (przynajmniej moim zdaniem ) a i w takiej chwili Edzia chyba nie ma w głowie nowych znajomosci skoro pisze ze tak go kocha ;[ ...

 

 

P.S. może jeszcze nie wszystko stracone ? porozmawiaj z nim koniecznie , wytłumaczcie sobie wszystko na spokojnie bez zadnych niedomówien B) Moze to chwilowe ? Moze on się pogubił nie wie co czuje - zdarzają się takie okresy w zyciu kazdego ...

 

W kazdym razie Ja trzymam kciuki za was (jesli on jest tego wart) i P O W O D Z E N I A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Z tym ogłoszeniem na AF to taki przykład z przymrużeniem oka.

Niech spróbuję to z nim wyjaśnić ale jak on za bardzo nie chce to dziewczyna niech się nie męczy. Najlepiej Edziu jak zapomnisz o Nim i poszukasz sobie chłopaka który nie ma problemów z wyrażaniem emocji i mówieniem prawdy. Więc zabierz koleżanki i idźcie gdzieś zaszaleć.

 

Ale powiedziec wprost w oczy dziewczynie ze sie jej juz nie kocha/nie chce z nią byc to pewne ryzyko jak ona to przyjmie . Ja tam nie jestem jakis "lovestorant" ale gdy powiedziałem dziewczynie ze nie chcę z nią byc (dokładniej to ze nie chcę zeby do mnie wróciła) to zaczęła mnie wyzywac , wpadac w furię , mówic takie rzeczy ze poprostu przykro mi się robiło - nie mogę pojąć jak ta sama osoba najpierw moze mówic o człowieku ze go kocha , zachwalac jego charakter , styl bycia , zainteresowania a później zwymyslac od nie stworzonych rzeczy ...

 

Bo jak by zależało jej na tobie to by na kolanach prosiła żebyś wrócił do niej albo by nic nie mówiła i przyjęła to z honorem.

Widocznie po rozstaniu z tobą coś jej nie wyszło, plan jej się zawalił i ty zostałeś jej jedynym ratunkiem żeby wyjść z twarzą. Ale nie byłeś głupi więc wymknęło się wszystko spod kontroli i dlatego zostałeś tak potraktowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Edzia uszy do góry nie zawracaj sobie nim głowy poprostu może nie dorósł to związku i tak jak @StasiekS pisał weź koleżanki i wydź z nimi żeby przestać o nim myśleć rozluźnić się... Nie jestem bóg wie jakim ekspertem ale według mnie to najlepsze wyjście w tym momencie najgorsze jest zostać w domu i tylko się zamartwiać i nie daj boże wbijać se do głowy że to moja wina itp. więc uszy dogóry uśmiech na buzi i do przodu trzymam za to kciuki...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

 

 

Bo jak by zależało jej na tobie to by na kolanach prosiła żebyś wrócił do niej albo by nic nie mówiła i przyjęła to z honorem.

Widocznie po rozstaniu z tobą coś jej nie wyszło, plan jej się zawalił i ty zostałeś jej jedynym ratunkiem żeby wyjść z twarzą. Ale nie byłeś głupi więc wymknęło się wszystko spod kontroli i dlatego zostałeś tak potraktowany.

 

Masz rację z perspektywy czasu tez to tak odbieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj