marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

Cos mi sie kojarzy no bylo niestety kilku takich co robili sobie jaja z powaznych sytuacji .. a byli tez tacy co tylko do jenego nawiazywali ..

 

Pawlus masz racje luzna rozmowa to czemu nie potem jesli by cos z tego wyszlo to by bylo z czego sie smiac napewno haha ... jak by sie zebralo na wspomienia pamietasz to albo tamto :) .. chyba ze by cie porwala do tico .. i by ci zawieszenie poszlo tak by zaczela szalec haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Bo tu jest czysta teoria żadko potwierdzana przez ekspertów (Kobiety) często wdrażana w życie z różnymi skutkami i zmiennym szczęściem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam panowiemam problem bo statnio pisałem z taką jedną a ona nie odpisuje i nie wiem czy mam do niej napisać czy cos?Zapytać ją czy sie pogniewała czy coś powiem ze laski mnie lubią ale ona jest fest fajna i trudna kurde trudny orzech do zgryzienia.Prosze o odpowiedzi.

pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Raczej bym nie pytał czy sie obraziła, ani też nie sprawiał wrażenia, że na siłę chcesz z nią pogadać. Z doświadczenia wiem, że nic dobrego z tego nie wynika. Sam tak kiedyś robiłem - pytałem, czy sie obraziła i przepraszałem za coś, na co normalny człowiek nie zwróciłby nawet uwagi i stałem się takim misiem do wypłakiwania sie i rzucenia w kąt. I dziękuję, więcej nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Po co ma pisać skoro i tak nie odpisuje. Daj sobie spokój i już. Jakby chciała utrzymać kontakt to i sama by napisała. Ile czasu z nią piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak jak większosc mówi nie pisz. To bezsens widać że jest chyba pusta przerabiałem to 4 razy to samo zawsze wychodzi nie ma sensu szkoda twych nerwów. Lepiej skończyc to na takim etapie na jakim jest potem będzie tylko gorzej :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam panowie pisze z nią od 3 dni i wiem ze nie jest pusta jest poprostu spoko i bardzo ładna i mądra i poprostu jest ciężko ją zdobyć ale w środe ide na dyskoteke i ona tez tam bedzie bo mi pisała o tym. I też napewno z nią zatancze bo też tego chciała tylko teraz niewiem czy do niej napisac bo od ok dnia juz nie odpisuje jak nigdy i nie wiem czy juiz nie ma kasy albo ma trudne dni czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dokładnie tak jak Czesiu prawi. Polać.

Jak nie odpisuje, to nie bądź wtedy nachalny, jak zobaczy, że nie możesz usiedzieć, bo nie odpisała, to raczej nie wróżę powodzenia. Dziewczyny takich nie lubią.

I nie żebym się mądrzył, sam taki byłem i kto wie, czy jak sie zakocham po raz kolejny, to czy dalej taki nie będę - tego nie przewidzę. Na razie na żadne zakochanie się nie szykuje, nic takiego na horyzoncie nie widać.

 

PS. Wcale nie sugeruję, że jest głupia, czy pusta. Po prostu przedstawiam swój punkt widzenia w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Jak nie ma nic na koncie tez tak moze byc ale jednego dwa smsy na dzien mozesz napisac a jak cie spotka to ci powie czemu nie pisala i wogole :P wiec spokojnie daj czas nie od razu rydzyk sie dorobil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak sobie pisani to i tak się zejdą. smile.gif Cytując tekst tytułowej piosenki pewnego popularnego filmu: "Szukaj mnie, cierpliwie dzień po dniu, staraj się podążać moim śladem...". Trzeba być cierpliwym i czekać, aż przyjdzie moment, ten moment. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

@Bobek czyżbyś znalazł swoja wybrankę bobrzego serca?tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@tomasek trudno powiedzieć czy kierowałem się sercem, czy rozumem. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jak nie odpisuje to po co ma pisać? I tak mu nie odpisze jak nic nie ma koncie. Jak tak bardzo chcesz się dowiedzieć to zadzwoń i się zapytaj. Ale prędzej ma Cię gdzieś niż to że nie ma nic na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adamjd6100 widze ze mamy ten sam problem :) do mnie tez generalnie laski sie garną ale jak mi na jakiejs zalezy to taka sierota sie ze mnie robi...normalnie ani b ani me i same wpadki;P kurcze co jest;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

hehhehe dobry temat :D

 

bo od ok dnia juz nie odpisuje jak nigdy

znaczy jak sprzed 4dni;)

 

jak wiesz, że ma tel na kartę to jej doładuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Nie rób tej głupoty z doładowywaniem, pogrążysz się tylko, chyba ze latawica jest to ok ale jak trochę poważniejsza to tylko pogorszysz sobie kontakt.

 

 

 

A ja tam też nie ufałem i to tylko obracało się przeciw mnie, z reguły lepiej ufać a potem sprawdzać niż odwrotnie ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Witam was Koledzy :D

Jak mówiłem nie goniłem za miłością, a sama do mnie przyszła :)

No i jestem z Sylwią.

Ale mam mały problem ;)

Gdyż, iż, ponieważ w sobotę będę pierwszy raz u niej w domu i poznam jej rodzinę. Ale się deczko denerwuje/stresuje bo jej ojciec mnie nie lubi.

I jak ty zrobić pierwsze dobre wrażenie??

Proszę was o rade ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Dobre wrażenie - być sobą i pokazać swoje najlepsze strony innej recepty nie ma.

 

Jeśli dziewczyna nie odpowiada długo na sms to raczej ma znajomość gdzieś ;)

 

A tak wogóle ładnie sobie tu gawędzicie Panowie :) dawno mnie w tym temacie nie było :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Karolcia Poniżej dwóch litrów nie schodzę - pojemności silnika w samochodzie;) to znaczy że jak mam 1,9 TDI to jestem skreślony? I kobieta interesująca się motoryzacją to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj