marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Ty mi nie bedziesz mówił gdzie mam do powiedzienia a gdzie nie a no i nie po nazwisku moze co? :) Sie tak nie wywyższaj za najmądrzejszego tutaj bo to nie ładnie. Aha i nie wyzywaj tez bym ci pojechał ale mam już 30% To ze masz jakies szkoły wyższe nie znaczy że jesteś Bogiem i mozesz mnie obrażać. A sens sluchania głosnej muzy jest taki bo ja takową lubie i co masz coś do tego? To tylko wyłącznie moja sprawa i tobie gówno do tego. Ale patrzcie znowu mamy duet prowokatorów na AF. Wylecą ja inni juz niedługo także Pawlus, 330cUrsus Lysys rilnik, lordhagen i inni spokojnie wkońcu będzie normalnie jak za dawnych lat


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

hola hola ludzie to nie ten temattongue.gif nie ma sensu siekłócić na forum jak juz to w 4 oczy:p to pomagatongue.gif a ja wam powiem tyle ze jstem szczęsliwy z moją ukochanąbiggrin.gif dziaisj zwoziłem na kupe baloty i gryzłem się w dupe ze nie poszedłem nad jezioro tylko pojechałem na pole a nad jezioreem była ona fakt pisalismy ze sie dzisisj nie spotkamy no i ok ale sasiedzi poszli nad jezioro siostra tez a ja w polu juz mnie wku... ta robota bo codziennie zmęczony jrestem nawet mogę sie wyspać ale jestewm zmeczony robię od kąd pamietam i tez ta robota wychodzi wiem jedno postanowiłem ze jak w przyszłym roku sprzedamy bydło to ja JA juz nie tykam się tej roboty no traktorkami sobie pojezdze i pogrzebie w garazu ale za hodowle się nie chwytam szkoda czasu za młodego na to bo robimy w dwóch t tak mam chu..wo ze jak mnie nie ma przy oprzącie to coś tej drugiej osobie nie pasujeangry.gif (chore)tak wiec nigy wiecej hodowli nie JA a jak wuja bedzie chciał to mu nikt nie zabroni... jak bedzie super to za pare lat mnie tu nie ma będe tylko w odwiedzinybiggrin.gif miłośc jest silniejsza od przywiazania do roboty i do miejscabiggrin.gif i sie z tego cieszę dla tej jedynej wszystko=) byc moze ona to czyta bo jej mówiłem ze sobie ma to w necie poszukać więc sama prawda od paru dni jest we mnie radośc i chęc do innego zyciasmile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Najlepiej się w ogóle nie kłócić, tylko w inteligentny sposób próbować przedstawić swoje poglądy.

Ja żyję tak, żeby NIKOMU nie przeszkadzać, to co lubię, robię - moja prywatna sprawa, staram się to robić tak, żeby nikomu nie przeszkadzało, ale też nie oczekuję z niczyjej strony aprobaty i oklasków, krytyki się nie boję - każdy ma prawo do własnego zdania. Jednak staram się żyć tak, aby tych powodów do krytyki było jak najmniej. Muzyki słucham głośno w domu, dla własnej przyjemności, bo muzyka to jest mój nałóg i źle by mi było bez niej. Czy jestem szpanerem? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Ty mi nie bedziesz mówił gdzie mam do powiedzienia a gdzie nie a no i nie po nazwisku moze co? :) Sie tak nie wywyższaj za najmądrzejszego tutaj bo to nie ładnie. Aha i nie wyzywaj tez bym ci pojechał ale mam już 30% To ze masz jakies szkoły wyższe nie znaczy że jesteś Bogiem i mozesz mnie obrażać. A sens sluchania głosnej muzy jest taki bo ja takową lubie i co masz coś do tego? To tylko wyłącznie moja sprawa i tobie gówno do tego. Ale patrzcie znowu mamy duet prowokatorów na AF. Wylecą ja inni juz niedługo także Pawlus, 330cUrsus Lysys rilnik, lordhagen i inni spokojnie wkońcu będzie normalnie jak za dawnych lat

A czy ja mówie że mnie obchodzi jak ty słuchasz muzyki? Nie wydaje mi się? Znowu masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

Ja tylko mówię że popisywanie się przed ludźmi w taki sposób jaki wcześniej opisałem to buractwo takie jest moje zdanie i nie widze powodu dla którego miałbym wylecieć z forum.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Burackie to jest twoje cwaniactwo na forum. Taki mądry jesteś ciekawe czy byś tak powiedział przy tych panach co są,,burakami" Bo lubią głośną muzyke. Ktos by ci łape przetrącił napewno. Jeżeli ktos słucha głosnej muzyki to jest burakiem. Załóż kabaret bo tam sie tylko nadajesz ale fajnie jak bys na forteklapie jeszcze grał :) Jeżeli chcą mieć radio w ciagniku chcą dobrej muzy to nie nazywaj ich burakami bo my po prostu to lubimy. I akurat jest nas wiele wiele więcej niz tylko tych z tego tematu.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Jeśli ktoś miałby skakać do bicia za nazwanie go burakiem, to wtedy raczej nie było by wątpliwości, że nim jest. Trzeba mieć trochę dystansu i znać swoją wartość, mieć szacunek do siebie - wtedy ma sie w d.... to co sądzą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

nikt Ci nie każe się zmieniać lordhagen,ja nie lubię wieśniaków jak nie wiem co, nie mówie że chłop ze wsi tylko nim jest bo te cwele z miasto(których bym powybijał w większości) to czasami bywają jeszcze gorszymi wieśniakami

 

ostatnio na imprezie do mojej koleżanki przywalił się jakiś gość,a ona się kapnęła że to jakiś idiota żeby nie mówić wieśniak i się jego pyta krówki masz, a on że ma , ona a ile hektarów masz, on na to że 50 a po chwili dodał ale jak trzeba to się dokupi to jest wieśniak, miał chłop szczęście że wtedy kierowałem i nic nie piłem

 

Ja jestem z miasta i nie uwazam sie za cwela ani nic w tym stylu a po drugie cwel to koles ktorego ru.. w tylek wiec pomysl zanim cos napiszesz, Slucham głośno muzyki bo lubie a nie zeby innym zaimponowac ze mam dobre radio i mocne glosniki..

 

 

A tak po za tym chlopacy uspokujcie sie nie ma co szalec w tym temacie.. Tutaj rozmawiamy o uwodzeniu kobiet a nie o sluchaniu muzyki w aucie czy tez ciagniach.

 

Wiec chwalic sie jak wam idzie z dziewczynami .. Łukasz widze ze teraz to panny wala do ciebie drzwiami i okanami, ja wczoraj ladna laske widzialem jak byłem u kuzyna i na łaki smigalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No uderz w stół a nożyce się odezwą, jak @redbull napisał prawda w oczy kole

oczywiście mam tutaj na myśli czesia i pawulusa. ale po kolei

@ursusiu czesiu na wsi mieszkam dłużej od ciebie i znam ją lepiej niż ci się wydaje i dużo mógłbyś się odemnie na ten temat dowiedzieć bo jeszcze jesteś głupi jak but i niewiele rozumiesz i wiesz .Co ty jesteś jasnowidz że wiesz co sobie o tobie ludzie myślą jak jedziesz swoim sportowym T25premium z muzą na max przecież cię nikt nie zatrzyma i nie powie ty taki i taki ale sobie pomyśli że ten młody ******** piratuje po wsi ciągnikiem jak głupi że aż kabany z wagi pospadały, powiedz mi jeszcze jaki jest sens słuchania muzyki w ciągniku tak żeby cała wieś słyszała? chyba jak sie ma problemy ze słuchem to ma to jakiś sens. Nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi a musisz wtrącić swoje 3 grosze, najlepiej złap się za pędzel i idż pomaluj jakąś maszynę bo w to ci jeszcze w miare wychodzi a nie udzielaj się w dyskusji w której nie masz nic do powiedzenia.

A za to co napisał @pawulus to powinien wylecieć z tego forum.

Człowieku poczytaj sobie co ty wypisujesz bo zaprzeczasz sam sobie najpierw piszesz że ciągnik to narzędzie do pracy a potem że ma ci służyć do podrywania dziewczyn. To może wytłumaczysz mi jaka jest różnica pomiędzy robieniem durnia z siebie siedząc za kierownicą ciągnika z muzą na max jak to sam napisałeś a jazdą zdezelowanym, pseudo "stjuningowanym" maluchem albo jakimś innym wynalazkiem z muzą na max i robienie z siebie durnia? Jeszcze zagrożenie na drodze stwarzasz bo pędzisz przez wieś jak opentany a niech ci jakieś dziecko wyskoczy pod koła i tragedia gotowa.

Jak @lysyrolnik napisał "wieśniactwo to nie pochodzenie a stan bycia"(Po jednym zdaniu widzę, że pisał to inteligentny człowiek) Oczywiście taki z ciebie ignorant że też tego nie zrozumiałeś A i nie nazywaj mnie miejskim burolem bo nim nie jestem w przeciwieństwie do ciebie, mieszkam na wsi i się tego nie wstydze.

 

Wnioskuję po Twoim zachowaniu ,że musisz mieć wiele kompleksów na swioim punkcie skoro tak Cie to drażni :) mówisz ,że mnie prawda w oczy kole ??? spójż na swój post i powiedz kogo tu coś kole :)

I naprawdę może zainwestuj w okulary albo lupę i dostrzeż łaskawie ,że "zwrcić uwagę" to nie to samo co "wyrywać laski" bo widzę że nie dostrzegasz różnicy i stąd te twoje żałosne próby ośmieszenia bądz upokozenia mnie :)

Wiesz szczerze mówiąc współczuję Ci , bo jesteś ze wsi (jak piszesz) a masz tyle z nią negaztywnych uczuć związanych , poprostu mi Cię szkoda chłopaku . Jesli mnie nazywasz wieśniakiem to sam jesteś jeszcze WIĘKSZYM przynajmniej z twojej definicji tak wynika .

Ja pochodzę ze wsi , mieszkam na niej całe życie i lubie rolnictwo nie zaprzeczam :) Nie wstydzę się tego ,że ciężko pracuję czy też jak tylko się da umilam sobie pracę jak już wspomnałem słuchając radia w ciągniku :) Mimo to nie uważam się za WIEŚNIAKA/BURAKA i tym podobne okreslenia którymi zapewne mnie niesłusznie nazwiesz ...

W Moim odczuciu jestem Rolnikiem , czlowiekiem poswięconym swojej pasji kochajacym wieś , ale to nie oznacza ,że zachowuję się jak Ty po chamsku i jak najwiekszy burol ze wsi który mysli ,że jak ma więcej kasy na którą tyra twój ojciec , bo ty brzydzisz się przypuscmy jakiej kolwiek przy której można się ubrudzić lub uderzyć w palec , to już jesteś panem forum i to w każdym temacie :)

Myśl sobie o mnie co chcesz na to wpływu nie mam i mnie to nie rusza , bo itak inteligentne osoby uczestniczące w tym temacie wiem ,że mnie zrozumieją bo lubią to co robią i wiedzą jak to jest .

A jesli Ty czegos nie rozumiesz lub zamierzasz mnie obrazac to wal smiało to Tylko swiadczy o Tobie ...

 

Myślę , ze dałeś się już wystarczajaco poznac zarówno w tym temacie jak i w innych i Agrofotowicze wyrobili sobie o tobie zdanie na jakie zasługujesz :)

 

a redbul tak zabłysnął tym stwierdzeniem o mojej "bystrości" :) łał , szok , rispekt - gościu aleś "URWAŁ" :)

 

Z mojej strony to wszystko w myśl powiedzenia "pluj kur**e w oczy to Ci powie ,że deszcz pada " nie zamierzam komus o tak niskim poziomie inteligencji i kultury niczego więcej tłumaczyć .

 

 

 

 

P.S. przepraszam was koledzy za odejscie od meritum tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Ale się Panowie porobiło :) tak czytam Wasze wypowiedzi i na myśl przychodzi mi tylko jedno.....czytajcie ze zrozumieniem i nie bierzcie wszystkiego na serio, bo tylko "maniana" z tego wychodzi. To czy ktoś słucha głośnej muzyki, jeździ tuningowanym T-25, 330, czy 126p to jego sprawa. Ja sam mam radio w ciągniku bo lepiej mi się pracuję jak coś gra w tle. I jeszcze jedno, nie obrażajcie siebie wzajemnie bo nie przystoi takie zachowanie kulturalnym ludziom, jak już ktoś napisał "wieśniactwo to styl bycia a nie pochodzenie" a my w końcu jesteśmy rolnikami/mieszkańcami wsi ale nie wieśniakami.

sory że tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

exactly pawlus, jak siedzisz w tej swojej dolinie to siedź i nie wychodź i nie przynoś wstydu wszystkim mieszkańcom wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Chociaż osobiście jestem najmniej zamieszany (a nawet w ogóle, chociaż swoje 3 grosze dorzuciłem), to jednak lepiej by było jakbyśmy wszyscy byli nastawieni pokojowo. Nikt nikomu na złość nie chce zrobić, te kłótnie nie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Wnioskuję po Twoim zachowaniu ,że musisz mieć wiele kompleksów na swioim punkcie skoro tak Cie to drażni :) mówisz ,że mnie prawda w oczy kole ??? spójż na swój post i powiedz kogo tu coś kole :)

I naprawdę może zainwestuj w okulary albo lupę i dostrzeż łaskawie ,że "zwrcić uwagę" to nie to samo co "wyrywać laski" bo widzę że nie dostrzegasz różnicy i stąd te twoje żałosne próby ośmieszenia bądz upokozenia mnie :)

Wiesz szczerze mówiąc współczuję Ci , bo jesteś ze wsi (jak piszesz) a masz tyle z nią negaztywnych uczuć związanych , poprostu mi Cię szkoda chłopaku . Jesli mnie nazywasz wieśniakiem to sam jesteś jeszcze WIĘKSZYM przynajmniej z twojej definicji tak wynika .

Ja pochodzę ze wsi , mieszkam na niej całe życie i lubie rolnictwo nie zaprzeczam :) Nie wstydzę się tego ,że ciężko pracuję czy też jak tylko się da umilam sobie pracę jak już wspomnałem słuchając radia w ciągniku :) Mimo to nie uważam się za WIEŚNIAKA/BURAKA i tym podobne okreslenia którymi zapewne mnie niesłusznie nazwiesz ...

W Moim odczuciu jestem Rolnikiem , czlowiekiem poswięconym swojej pasji kochajacym wieś , ale to nie oznacza ,że zachowuję się jak Ty po chamsku i jak najwiekszy burol ze wsi który mysli ,że jak ma więcej kasy na którą tyra twój ojciec , bo ty brzydzisz się przypuscmy jakiej kolwiek przy której można się ubrudzić lub uderzyć w palec , to już jesteś panem forum i to w każdym temacie :)

Myśl sobie o mnie co chcesz na to wpływu nie mam i mnie to nie rusza , bo itak inteligentne osoby uczestniczące w tym temacie wiem ,że mnie zrozumieją bo lubią to co robią i wiedzą jak to jest .

A jesli Ty czegos nie rozumiesz lub zamierzasz mnie obrazac to wal smiało to Tylko swiadczy o Tobie ...

 

Myślę , ze dałeś się już wystarczajaco poznac zarówno w tym temacie jak i w innych i Agrofotowicze wyrobili sobie o tobie zdanie na jakie zasługujesz :)

 

a redbul tak zabłysnął tym stwierdzeniem o mojej "bystrości" :) łał , szok , rispekt - gościu aleś "URWAŁ" :)

 

Z mojej strony to wszystko w myśl powiedzenia "pluj kur**e w oczy to Ci powie ,że deszcz pada " nie zamierzam komus o tak niskim poziomie inteligencji i kultury niczego więcej tłumaczyć .

 

 

 

 

P.S. przepraszam was koledzy za odejscie od meritum tematu :)

Dobra już mi się nie chce nawet odpisywać na te twoje wytrzepociny, rób sobie co chcesz odpalaj swoją sportową 80 wrzuć koguta na dach zarzuć jakiś kawałek w stylu disco relax, nie zapomnij o odpowiednim stroju włosy koniecznie na żel jakiś dresik łańcuch na szyje, ewentualnie komórka na smyczy i jedż na najbliższe osiedle po byłym PGR "zwracać uwage" lasek na siebie. Aha nie próbuje cie wcale ośmieszać bo tobie samemu to o wiele lepiej wychodzi i z każdym swoim postem udowadniasz to. A co do wsi to nie mam żadnych negatywnych uczuć z nią związanych tylko cały czas staram się walczyć z nieprawdziwymi stereotypami o niej, a takie zachowanie jak twoje wcale mi tej walki nie ułatwia. A co do pracy na wsi to mam trochę więcej lat od ciebie i już się sporo napracowałem myślę że sporo więcej od ciebie i brudnych rąk się nie boję ani się ich nie wstydzę. A i jeszcze nie wmawiaj mi że nazwałem cię wieśniakiem bo nawet takiego słowa nie użyłem w stosunku do ciebie ani nikogo innego

Powiedział bym jeszcze co nieco o tonie i kulturze twoich wypowiedzi ale szkoda mi na ciebie klawiatury i czasu

Pozdrawiam wszystkich inteligentnych czytelników tego tematu którzy wiedzą o co mi chodzi i podzielają moje poglądy.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Napisałbym znowu kolejnego długiego posta bo rozsmieszyłes mnie kolejny raz ale oszczędzę sobie tego :)

 

jednak ma natura kaze mi słowo (mimo woli) dorzucic :

 

 

moja 80 nie jest "sportowa" jest ciągnikiem ROLNICZYM i służy mi głównie do pracy , nie jezdzę nią na podryw tylko na łaki,w pole itp. gdy wracam i jest juz ciemno to tak jak napisałem włączam radio otwieram drzwi zeby było chłodniej i właczam lampę błyskową zeby było bezpieczniej jak np. jadę z siankiem :) PGRu u mnie w poblizu niestety nie ma a szkoda bo bardzo interesuje mnie ten relikt czasów PRLu ale to inna sprawa .

 

stereotyp wsi ??? bardzo słuszna uwaga , Ja równiez z nim walczę i wyglądem maszyn którymi pokazuję się w "miescie" przejazdem równiez staram się obalic stereotyp iż na wsi jest brud smród i ubóstwo a rolnicy nieroby i pijacy stojący pod sklepem , a w gospodarstwie rozpierdziel i zero dbałosci o co kolwiek ...dlatego staram się aby ciągnik był zawsze czysty a wszystko sprawne choc nie potrzebne to do pracy ze względów ekonomicznych.

Czy Ty naprawdę mnie nie rozumiesz ???

Nie zamierzam jezdzic jakims złomem obezr@nym bez szyb i w kolorze "rdzawym" poprostu nie stac mnie na nowy porządny sprzęt więc umilam sobie pracę na starym jak mogę :) czy Twoim zdaniem takie zachowanie swiadczy o mnie jak wspomniałes wczesniej ze jestem "pajacem" ??? a po drugie w zyciu nie jechałem ciągnikiem w opisanym przez ciebie stroju i wyglądzie :)

Szczerze i bez zadnej złosliwosci sądzę ,że albo mnie z kims mylisz albo źle mnie oceniasz bo jestem normalnym chłopakiem ze wsi nie wstydzącym się tego a nie jakims cwaniakiem któremu ojciec kupił "BETE" bujającym się po wsi i mającym wszystko w d***e ...

 

 

Tego czy wiecej się napracowałes ode mnie nie wiesz choc nie mówię ze tak nie jest :) i uwierz mi ze wiem co to znaczy padac z nóg wieczorem , miec pokłute ręce od słomy pozbijane palce i kurz we włosach albo nie raz odciski na dłoniach :)

 

 

co do tonu i kultury to masz rację ze o się niej nie wypowiadasz bo nie masz o niej pojęcia szanowny panie :)

 

jesli masz do mnie jakies aluzję to proponuję abys pisał na PW , bo nie ma sensu robic z tego tematu prywatnej dyskusji a jesli nie to koniec tematu i nie wracajmy do tego :)

 

redbull widzę ,że nie masz nic ciekawego do powiedzenia ? a to słowo angielskie piszę się inaczej więc nie próbuj już "błyskac " swoim intelektem bo razi w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Bez komentarza... Brak mi słow... Tutaj moderator nie pomoże tylko Pan Bóg...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Napisałbym znowu kolejnego długiego posta bo rozsmieszyłes mnie kolejny raz ale oszczędzę sobie tego :)

 

jednak ma natura kaze mi słowo (mimo woli) dorzucic :

 

 

moja 80 nie jest "sportowa" jest ciągnikiem ROLNICZYM i służy mi głównie do pracy , nie jezdzę nią na podryw tylko na łaki,w pole itp. gdy wracam i jest juz ciemno to tak jak napisałem włączam radio otwieram drzwi zeby było chłodniej i właczam lampę błyskową zeby było bezpieczniej jak np. jadę z siankiem :) PGRu u mnie w poblizu niestety nie ma a szkoda bo bardzo interesuje mnie ten relikt czasów PRLu ale to inna sprawa .

 

stereotyp wsi ??? bardzo słuszna uwaga , Ja równiez z nim walczę i wyglądem maszyn którymi pokazuję się w "miescie" przejazdem równiez staram się obalic stereotyp iż na wsi jest brud smród i ubóstwo a rolnicy nieroby i pijacy stojący pod sklepem , a w gospodarstwie rozpierdziel i zero dbałosci o co kolwiek ...dlatego staram się aby ciągnik był zawsze czysty a wszystko sprawne choc nie potrzebne to do pracy ze względów ekonomicznych.

Czy Ty naprawdę mnie nie rozumiesz ???

Nie zamierzam jezdzic jakims złomem obezr@nym bez szyb i w kolorze "rdzawym" poprostu nie stac mnie na nowy porządny sprzęt więc umilam sobie pracę na starym jak mogę :) czy Twoim zdaniem takie zachowanie swiadczy o mnie jak wspomniałes wczesniej ze jestem "pajacem" ??? a po drugie w zyciu nie jechałem ciągnikiem w opisanym przez ciebie stroju i wyglądzie :)

Szczerze i bez zadnej złosliwosci sądzę ,że albo mnie z kims mylisz albo źle mnie oceniasz bo jestem normalnym chłopakiem ze wsi nie wstydzącym się tego a nie jakims cwaniakiem któremu ojciec kupił "BETE" bujającym się po wsi i mającym wszystko w d***e ...

 

 

Tego czy wiecej się napracowałes ode mnie nie wiesz choc nie mówię ze tak nie jest :) i uwierz mi ze wiem co to znaczy padac z nóg wieczorem , miec pokłute ręce od słomy pozbijane palce i kurz we włosach albo nie raz odciski na dłoniach :)

 

 

co do tonu i kultury to masz rację ze o się niej nie wypowiadasz bo nie masz o niej pojęcia szanowny panie :)

 

jesli masz do mnie jakies aluzję to proponuję abys pisał na PW , bo nie ma sensu robic z tego tematu prywatnej dyskusji a jesli nie to koniec tematu i nie wracajmy do tego :)

 

redbull widzę ,że nie masz nic ciekawego do powiedzenia ? a to słowo angielskie piszę się inaczej więc nie próbuj już "błyskac " swoim intelektem bo razi w oczy :)

No dobra niech ci będzie jeżeli jest faktycznie tak jak piszesz to z tą walką ze stereotypami itd to może i faktycznie troche przesadziłem ale zrozum mnie że wkurzają mnie takie sytuacje jak taka jaka dzisiaj miała miejsce niedaleko sklepu w mojej wsi podjechało 4 szpanerów audi a4 pod sklep (akurat byłem na zakupach) wszyscy wyglądali tak jak wcześniej opisałem trzech z nich narąbanych jak meserszmity kierowca chyba trzeźwy kupili se flaszke potem muza na max i palenie gumy pod sklepem, no i powiedz czy takie coś to nie jest buractwo? Na mnie takie coś działa jak płachta na byka. Druga sytuacja byłem w sobote na imprezie niedaleko mojej paczki bawiły się jakieś laski (nawet nawet były) i nagle podchodzi do nich dwóch narąbanych kolesi i przystawia się do nich na siłe po chamsku. Czy takie coś nie jest wqrwiające? A potem pojawia się artykuł na pierwszym lepszym portalu a pod nim komentarze można się domyśleć jakiej treści. Ja się po części za takich "ludzi" potem wstydze bo czy rolnik w oczach innych zaraz musi być prostakiem? Ja staram się walczyć z tym stereotypem i to jest jeden z moich sposobów a mocne słowa najlepiej trafiają do ludzi. Może tym razem się pomyliłem co do ciebie ale jak ktoś przeczyta tą dyskusję to może sobie przemyśli co nieco i zacznie się zachowywać jak człowiek a nie dzikus.

Przeprosić cię nie przeproszę bo też mi trochę nerwów napsułeś ale do pomyłki się przyznaje.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tu się w pełni zgadzam. Często widzę takie coś, że jedzie samochodem paru cudaków, wygłupiają się jakby ich kierownica w ręce parzyła, muzyka tłucze w głośnikach jak młotem o blache, wychodzą, bujają sie na wszystkie strony, a ręce jak nogi u bociana i wielce gangsterstwo leci.

 

Wyjątkiem jest jak podjeżdża normalny, spokojny człowiek i słucha sobie nieco głośniej muzyki. Wtedy nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wkońcu sie rozumiemy. Paląc gume puszki z meserszmitami nei jest baezpieczna. No ale Odnosnie ciagnika który śmiga sobie z 2 przyczepami na kogucie i muzie na maxa to hmm dla mnie raj mi sie to podoba o ile ładna muza :) Znaczy sie klimatyczna jeżeli żniwa to cos wakacyjnego. U mnie nie każdy utwór pasuje do każdej roboty. Do transporty pasuje mi ten utwór, do roboty wp olu ten do jazdy w nocy ten w dzień inny. To juz bardziej pasja słuchania muzyki


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No a jak dla mnie tylko stare disco polo, lata 90-te (Kolor, Mister Dex, Skaner, Milano) bo te nowsze kojarzą mi się już z tymi cwaniakami w tuningowanym Golfie 2, chociaż jest pare wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie rozumiem ludzi piszących ,,nie jestem cwelem'' ,,mieszkam w miescie ale nie jestem wiesniakiem'' ,,jestem ze wsi ale nie uwazam sie za wiesniaka''

Ludzie po co takie rzeczy pisac? Kompleksy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

No dobra niech ci będzie jeżeli jest faktycznie tak jak piszesz to z tą walką ze stereotypami itd to może i faktycznie troche przesadziłem ale zrozum mnie że wkurzają mnie takie sytuacje jak taka jaka dzisiaj miała miejsce niedaleko sklepu w mojej wsi podjechało 4 szpanerów audi a4 pod sklep (akurat byłem na zakupach) wszyscy wyglądali tak jak wcześniej opisałem trzech z nich narąbanych jak meserszmity kierowca chyba trzeźwy kupili se flaszke potem muza na max i palenie gumy pod sklepem, no i powiedz czy takie coś to nie jest buractwo? Na mnie takie coś działa jak płachta na byka. Druga sytuacja byłem w sobote na imprezie niedaleko mojej paczki bawiły się jakieś laski (nawet nawet były) i nagle podchodzi do nich dwóch narąbanych kolesi i przystawia się do nich na siłe po chamsku. Czy takie coś nie jest wqrwiające? A potem pojawia się artykuł na pierwszym lepszym portalu a pod nim komentarze można się domyśleć jakiej treści. Ja się po części za takich "ludzi" potem wstydze bo czy rolnik w oczach innych zaraz musi być prostakiem? Ja staram się walczyć z tym stereotypem i to jest jeden z moich sposobów a mocne słowa najlepiej trafiają do ludzi. Może tym razem się pomyliłem co do ciebie ale jak ktoś przeczyta tą dyskusję to może sobie przemyśli co nieco i zacznie się zachowywać jak człowiek a nie dzikus.

Przeprosić cię nie przeproszę bo też mi trochę nerwów napsułeś ale do pomyłki się przyznaje.

 

Rozumiem Cię doskonale :) mnie takie sytuacje tez denerwują i nie jestem takim "typem" tylko zwykłym człowiekiem/rolnikiem który ma swój honor ale i szacunek do innych normalnych ludzi .

 

Masz rację ta dyskusja (choc momentami moze nie kulturalna) była potrzebna , teraz widzę ,że wiem o co Ci chodzi i mam nadzięję ,że Ty tez rozumiesz jaki jestem i ze mimo wszystko nie jestem "wiesniakiem" jesli chodzi o styl bycia ...

 

A Ja przepraszam za słowa których użyc nie powinienem w stosunku do Ciebie :)

 

 

Czesiu do mnie skierowany ten komentarz ? nom moze masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

@pawlus224 nie chce juz zaśmiecać już tego tematu dlatego nie pisze,a ten wyraz jest napisany poprawnie(może nie wiesz w jakim to języku i co oznacza ale to juz nie moja wina),chłopie spuść sobie z krzyża i nie zaśmiecajmy juz wszyscy tego tematu,pogadajmy o pannach

 

na co zwracacie największą uwage jak szukacie dziewczyny dla siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dziewczyna musi być miła, mądra, ładna... Nie lubię, jak dziewczyna przeklina czy ma taki ,,chłopski'' charakter, mi potrzeba spokojnej, takiej... słodkiej po prostu, a nie jakiegoś tłuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj