marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarioS    1

ognisko wczoraj miało być :)

ale ze względu że żałoba będzie za tydzień ;)

 

też będzie bardzo ciekawie :)

 

 

 

 

oj Czesiu młody jesteś i wyszaleć się zdążysz :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Widać Czesio był w dobrym stanie jeszcze skoro napisał po imprezie i to bezbłędnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ta chyba właśnie lipnie było bo wszedł na kompa a nie poszedł spać ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wszystko poszło tak jak miało wyjść. Czyli duże piwo 0,75 :) no i śmiganie samochodem tam spożywanie napoju :) Ja obok Niej z tyłu. Wszystko w jak najlepszym porządku ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmm no masz racje i może ale było ponad 0,5l Warka ile mogła miec czy nie czasami 0,66? Wybacz mi pomyłke :) Nie zwracałem uwagi na pojemność. ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Każdy się myli ale się trochę zdziwiłem jak przeczytałem 0,75 ;) pojemność nie ważna najważniejszy to chmiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

W sumie to i 1.5l Tatre widziałem u siebie w sklepie, także wymówka "Kochanie wypiłem tylko jedno piwo" nabiera nowego znaczenia :);)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

dokładnie ;)

 

Cóż że można wypić dużo

jak można wypić mało ale z kim :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Hej pijaki ;) Widzę ze zamiast umawiać się z panienkami to macie randewu z browarem :) tak trzymać. Browar nie powie mam NIE.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

W sumie to i 1.5l Tatre widziałem u siebie w sklepie, także wymówka "Kochanie wypiłem tylko jedno piwo" nabiera nowego znaczenia :);)

 

Ja też widziałem, a 1,5 litrową Warkę miałem przyjemność konsumować... oczywiście nie samemu. :)

 

A co do wypowiedzi Andrzeja, na panienki przyjdzie czas, gdy DOJRZEJĄ. Przykład widze na codzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

mi dziadek zawsze powtarzał :)

"Bierz starsze, one są dojrzałe i zrozumieją ;)

W tedy myślą podobnie jak my mężczyźni :) "

 

 

coś w tym jest :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dlatego jeśli już będę chciał to z taką jedną 18 letnią, naprawde wie czego chce i nie jest taka szurnięta. Ale na razie... sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

witam :) hehe tak jak u mnie młodsze to głupiutkie sa ;) nie ma to jak strasze :)wczore poszedłem na 18 bo mi eks napisała czy nie pójdę :Pno to czemu nie 3 razy zmiana czasu wyjścia ale wkonczu pojechałem i tekilla nie nie powiedziała tak jak i absolwent :)tyle ze do teraz czuje skutki :(ale co wazne eks pierwszy raz widziała mnie tak pijanego i miała okazje mnie pilnować :lol:teraz zna  mnie prawie w 90% moze coś z tego bedzie bo tylko sms pisalismy od stycznia a tu na raz czy nie pójdę na 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja wczoraj ze swoja bylem na zakupach i odziwo bylem w szoku kupila wszystko to co chciala i jeszcze ja sobie co nie co kupilem pierwszy raz mi sie zdarzylo tak zeby isc z nia na zakupy i wyszla zadowolona, bo z jedna chodzilem 5 godzin i nic nie kupila bez komentarza haha .. dzis u kuzyna troche Valtra sie posmigalo kilka fotek pare filmow ;) a jutro znow do swojej wieczorem a we wtorek rano wyjazd z jej rodzicami..

 

wiesz to ze starsza to nie zawsze znaczy madrzejsza albo dojrzalsza.. w robocie jak pracowlame taka laska przyszla w moim wieku masakra z tego co gadala to wyszlo ze jej pogladay sa ta poziomi laski z gimnazjum ciagle tylko o jedym nawijala nic nie dala sobie wytlumaczyc ona wie lepiej i juz ale koles jej rok mlodszy poraszka normlany PANTOFEL jak nic z kumplem to jzu nie moglismy sluchac jak go wychwalala niby ma duze gospodarstwo i wogole ze ciagle pomaga tacie a pozniej gada ze cale dnie u niej siedzi to nie zle pomaga nie ma co haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wczoraj było świetnie zobaczymy co następne dni przyniosą. Buduje te ruiny od nowa ;) Tylko ze mną gadała :) Jak jechaliśmy pod agrometo mówiłem że ch*e mi zaśpiewali za płozy do nowych pługów 100 zł za sztuke on do mnei że mam sie zamknąć a ona sam się ku**a zamknij, badzo ciekawe to jest. Będzie z Niej dobry farmer :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

@czesiu z tego co piszesz to rzeczywiście nieźle się zapowiada


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu postaraj się o nią a nuż się uda, warto spróbować, bo możesz nie mieć takiego szczęścia następnym razem i trafić na głupią, niezdecydowaną, nieświadomą życia i zagubioną w świecie małolatę, tak jak ja... Zresztą wiesz co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Ja juz też żadnej małolaty nie chce... z jedną byłem i było wszystko ok ja ją kochałem ona niby mnie też a raz rano zaglądam na gg a tu ona pisze : zrywam z tobą ehh , a wieczorem sie dowiedziałem że ona jest z moim "najlepszym" kolegą ;) bardzo bolało... a było to jakieś dwa miesiące temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj