marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Wierze że będzie dobrze nie usne dziś :) Co Ona przeszła. Wiadomo ze dla mnie to jest więskza tragedia niz ta z soboty prosta przyczyna. Choć żyje to jednak ucierpiała bardzo bliska dla mnie osoba... :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio duza jest ogolnie ta Vectra a czy jest masywna to wiesz zalezy czym sie spotkala bo jesli z podobno wielkoscia samochodem to mieli rowne szanse o ile a jesli z mniejszym i tym oplem jechal szybciej to wiadomo ze ten w miejszym mocno ucirpi a oplowie duzo sie nie stanie. ale nie przejmuj sie bedzie dobrze postaraj sie w weekend ja odwiedzic w szpitalu a mowisz ze wojewodzki to w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A myslalem ze u mnie w miesice, to droche drogi masz Czesio do niej jeszcze przez miasto sie przebic to juz wogole chyba ze rano to jeszcze jakos da sie malo wiele dostac bez stania w korkach ale wiadomo ze najwazniejsze jest to zeby ja zobaczyc i zeby szybko wrocila do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dobra, kumpel przegiął pałe :) Fakt była stłuczka ale nie że w cięzkim stanie i samochód do kasacji... Była na obserwacji wieczorem wróciła rano sie z Nią widziałem. On dostał w łeb ode mnie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A no ma :) i dodam że on chce być z Nia ale tak tylko pare dni aż mu da :) Tylko ja wiem troche wiecej i żeby do tego doszło no to sorry póltora roku minimum musi chodzić z Nią... Ale chyba nie będą razem. Przecież mało co nie został ojcem. A ma 3 na boku jeszcze


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a no to nie zly koles nie ma co widac ze chce chyab kazda we wiosce zaliczyc i w okolicy, szkoda ze nie zostal ojcem ciekawe co wtedy by zrobil albo jak mowisz ze ma kilka na boku i jak z kazda spi to tak by bylo smiesznie jak wszystkei 3 by z nim zaszly w ciaze oj wtedy by mu nie bylo do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Trzeba te produkcje obciążników jednak na poważnie założyć, bo to już przesada... I po kiego ch... męski narząd rozrodczy Cie tak wrobili? Czy to poważne żartować z takich rzeczy, a jakby sie naprawde stało taki na dużą skale wypadek to by im do żartów nie było. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no widac ze co nie ktorzy jakos chyab nie wiedze co jest smieszne i mozna pozartowac a z czego nie wypada zartowac i trzeba troche powagi zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Niestety ona tam chyba też paluszki maczała. Tylko jaki interesby w tym miała? Kolejna zagadka dla inspektora Czesława :) :) :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Też o tym myślałem. Nie wiem jak to wyszło mam nadzieje że tak jak powinno. Chyba tekst,, Osoba na której mi zależy najbardziej miała wypadek.. Jakim k*wa cudem? "


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

a ja dziś hmmm.... jak to powiedzieli ;)

"podlizywałem się teściowi" :)

 

bo pomagałem mu przy naprawie?? no można tak nazwać, a raczek eksploatacji tira :) Elektryka, łatanie plandeki itp. :)

 

 

Ale Natalii nie było :)

 

 

 

 

Czesiu współczuje ci :)

A za dziewczynami nie trafisz, i takie sprawdziany dość często robią, niestety :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh tydzien czasu mnie nie było a tu az 7 stron ście nadźergali ;)

 

Czesiu dziewczyn nie zrozumie nikt :) ich psychika jest tak zawiła ,że zaden mężczyzna chodźby chciał nie zrozumie ich zachowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

już ciagną mnie alkoholizować....się Patrycja& spółka... Żeby takie jaja nie wyszły jak tydzień temu z kumplrem, teraz w mojej roli głównej ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ja oficjalnie jestem abstynentem :)

a nie oficjalnie pije ;)

 

Wypić, rozluźnić się nie jest źle :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj