marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus3502PL    2

@19Damian89 i w Twoim ostatnim poście potwierdza sie teza ze bab nigdy nie zrozumiesz , a wiecie dlaczego kawaly o blondynkach są krótkie ?


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zeby mogły spróbować je zrozumieć co i tak im nie wychodzi :lol:baby  są baby z babą zle ale beż baby tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tragicznie :) A jak ja sam w sobie odpusciłem to Patrycja nawet jechała by oglądać Zetorka co mam zamiar obejrzeć :) Fakt że jestem inny. Jestem całkowicie naturalny rolnik sam w dolinie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@ursus3502PL czy ja wiem ma tez troche racji w tym co mowi 3/4 tak samo jak dziewczyn jak i facetow nie jest warte uwagi a ci pozostali to zajeci przewaznie albo nie sa w poblizu...

 

No ja swoja chciasz jest zielona mozna powiedziec na tematy rolnicze to pojechala z checia ze mna na pokazy do grubna w zeszlym roku i w tym tez bedziemy jechac tam razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja jestem wolny i raczej nie mam nasrane w głowie, więc jak któraś chętna to ja z chęcią :)

 

A tak na serio to mi się świetnie bez dziewczyn żyje i moge sie lepiej nauką skupić, zamiast o pierdołach myśleć, mam pare koleżanek dobrych i mi to starcza, a poki nie dojdę do takiego momentu, gdzie wypadało by już MIEĆ życiową towarzyszkę, no to po co? Za młody jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4
A tak na serio to mi się świetnie bez dziewczyn żyje i moge sie lepiej nauką skupić, zamiast o pierdołach myśleć, mam pare koleżanek dobrych i mi to starcza, a poki nie dojdę do takiego momentu, gdzie wypadało by już MIEĆ życiową towarzyszkę, no to po co? Za młody jestem. :)

Zgadzam się z Tobą

Do mnie kiedyś gostek dzwonił o to że kilka smysów do jego dziewoji napisałem

A ja chyba na siatkę się zapisze trochę poćwiczę i może do drużyny się załapie :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Ehh te dziewczyny to takie niezdecydowane :/ Np. dzisiaj idę ze sklepu na ostatniej przerwie do szkoły i patrze siedzi kumpel z koleżanką (jeszcze niedawno chciała czegoś więcej, a teraz wcale się nie odzywa do mnie O.o ) no ale do sprawy, idę i idę, jestem koło wejścia do szkoły, a mój kumpel drze japę przez całe boisko: "Ewelina Cię kocha" Ja takie oczy zrobiłem i se pomyślałem "wtf?" spojrzałem na nią, a ona zakryła się i calusieńka czerwona była :) i ja już nie wiem o co jej chodzi, czy ona rzeczywiście coś czuje, czy se tylko jaja robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

a mi własnie z nauką gorzej idzie bez laski :) jak yłęm jeszze z ukochaną to się coś przykładałem pracowałem wolniej  spokojniej wszystko miałe mrozłozone wszystko zaplanowane zawzze miałęm czas a teraz jestem sam :) szkoła tyle ze idę i szybko do chaty by robić by w oleju i smarze grzebać a i w smrodzie( wiejskich zapachach :)) i wszystko szybko szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja też Filipo jak Ty tylko ja teraz kolejny Pflug :) mam w częściach i zmartwienie plozy są wydymane ale gdzie ja takie dostane :) i kolejnych siwych wlosów przybyło. Raczej nie przejde do następnej klasy :) Ah co ona narobila ale widzi co straciła teraz oj widzi widzi


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

moja była po weekendzie tez widzi co straciła "drugiego jak ty nie znajdę. musiałem się unieśc dumą i nie pozwolić ci wrócić" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

I znów alkohol górą :) Popieram, bez alkoholu też można przeżyć imprezę i się dobrze bawić. I coś z niej pamięta się przynajmniej, bo później głupoty są. Jak byłem z kumplem na Sylwestra to troche się napił a takie goście mu wmówili że jak tańczył z dziewczyną to się wywalał :) A on biedny mnie się pytał na drugi dzień co on to robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

najlepsze jest to ze dziewczyny robily zaklady kto pierwszy padnie przy stole . dobre byly we 3 wypily 3 flaszki finladi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja pije i kaca nie mam  :)  :)  jak się bawie jestem z laska na imprezie to nie ma siły bym się napił no nie  idzie no ale wódki mało co wtedy pije praiewe same bro mm dębowe  :) i sie fajnie zyje  :)ale jka nie ma laski to nie ma imprezy  <_<i po zawodach  :) hehe to bobre zawodniczki  :)  nie jeden facet miałby problemy  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

ja nie pije teraz jedynie symbolicznie kiedliszek dwa albo jak juz to z glowa swoim tempem pije nie patrze na innych bo nie mam zamieru po 2-3 godzinach lezec pod stole wole sie dobrze bawic na imprezie i miec co wspominac niz tylko sluchac opowiadan. ja mam flaszkie w szafce jzu 2 lata lezy chyba jej nic nie bedzie i jakis szmpan ostatnio dostalem ale nie ma z kim tego wypic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja piję góra 3-4 kieliszki, albo jedno-dwa piwa i starczy, bo już raz miałem niemiłe wydarzenie, że się potem dziwiłem, jak ja do domu wróciłem cały i zdrowy. Więc mi wystarczy. Mi do życia używki nie są potrzebne typu papierosy czy alkohol. Dobrze jest sie czasem napić, ale bez tego da się żyć, bo to tylko dodatek do egzystencji, a nie jej cel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

hehe flacha impra też,po flaszce jest lepsza bajera i zero oporów z obu stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Dziś reprezentowałem młodzieżową OSP na mszy za Prezydenta w pełnym umundurowaniu :) . Msza była w kościele a ja stałem na środku w poczcie sztandarowym. Niekóre dziewczyny się patrzyły i uśmiechały :) :) A ta na której mi zależy przeszła obok mnie niezauważając mnie :) Nawet jej kumpele z klasy się oglądały :) Ja zrobiłem kamienną twarz i też na nią starałem się nie patrzeć na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

@matus951 ja zauważyłem że dziewczyny którym na Tobie zależy to starają się nie zwracać uwagi itd. więc nie daj się i Ty patrz na nią, zwracaj na nią uwagę, a ona zacznie robić to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Wiesz patrz na nia jak ona patrzy na ciebie to sie usmiechnij do niej jak sie usmiechnie to bedzie juz dobrze;) potem tylko zagadac i porozmawiac o czyms ciekawym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Tylko się ciągle nie gap bo wyjdzie zupełnie odwrotnie a może ona tylko udaje

A co do alkoholu to ja tylko od czasu do czasu jakiś jeden browarek a wódkie ja nie piję wcale bo nie rozumiem co to za sens uchlać się łęb boli i co to za impreza tak jak nie którzy godzina i zgon i noc przy kibelku :) a browarkiem zgasisz pragnienie i ten smak :)

Czesiu a z czego cię chcą zostawić?


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Chłopie nie wiem na 100% ale pewnie hista, niemiec, Po prostu waksy i mamy co mamy. Oceny ok ale co jak godzin brak :) Hista na 3, niemiecki na 4....


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj